Posledné licenčné semináre trénerov v tomto roku

02. 09. 2019

TMK pripomína trénerom, ktorí zatiaľ neabsolvovali licenčné semináre, že majú možnosť zúčastniť sa ešte nasledovných licenčných seminárov:

Licenčný seminár v Bratislave - zmena termínu

13. 08. 2019

TMK oznamuje, že z organizačných dôvodov meníme začiatok licenčného seminára v Bratislave na FTVŠ UK.

Posledný termín prihlásenia na špecializovanú časť školenia trénerov 1. stupňa

22. 07. 2019

TMK SVF dáva do pozornosti záujemcom o školenie trénerov volejbalu 1. stupňa, že posledný možný termín na prihlásenie je 1.8. Momentálne je voľných ešte 7 miest. Skôr prihlásení budú uprednostnení. Prihlášky posielajte na mail: pridal@svf.sk.

Noví "inštruktori" volejbalu

01. 07. 2019

V piatok 21. júna 2019 zorganizovala trénersko-metodická komisia SVF na FTVŠ UK v Bratislave seminár pre učiteľov základných škôl a pre rodičov, ktorí prejavili záujem preniknúť hlbšie do problematiky minivolejbalu, aby sa mohli podieľať na príprave začínajúcich adeptov volejbalu a ich koučovaní. Seminár s názvom „Krok za krokom k minivolejbalu“ pripravila a viedla členka TMK SVF doc. Ludmila Zapletalová z FTVŠ UK. Celé podujatie moderoval predseda TMK doc. Přidal. Seminára sa zúčastnilo 30 záujemcov z celého Slovenska.

Marčeková prvou ženou v Správnej rade. Delegáti ju zvolili na XIV. Konferencii SVF v Poprade

23. 06. 2019

V Poprade sa v nedeľu 23. júna 2019 bez účasti viceprezidenta SVF Miloša Dubovca uskutočnila XIV. Konferencia Slovenskej volejbalovej federácie, s prívlastkom pracovná. Jej najdôležitejšími bodmi boli Správa o činnosti SVF za uplynulý rok, doplňujúce voľby a ocenenia pre jubilujúcich členov SVF. V zmysle Zákona o športe sa Konferencia SVF koná každý rok, tá nasledujúca bude začiatkom leta 2020.

Rukoväť trénera volejbalových prípraviek

16. 06. 2019

Pri zvyšovaní hernej výkonnosti musí tréner rešpektovať vekové zákonitosti a osobitosti vývoja organizmu a osobnosti. V praxi to predovšetkým znamená, že:

Termíny a témy licenčných seminárov 2019

20. 05. 2019

Trénersko-metodická komisia SVF usporiada v nasledujúcom súťažnom ročníku tieto licenčné semináre.

Športový psychológ Jelínek o mentálnej príprave detí

13. 05. 2019

V našom príspevku dávame do pozornosti čitateľa videozáznam rozhovoru s dr. Jelínkom, veľmi uznávaným odborníkom v oblasti mentálnej prípravy športovcov. Autor odpovedá na otázky ako:

Program Svetovej trenérskej show. SVF organizuje do Ostravy výjazd pre trénerov

01. 05. 2019

Svetová volejbalová trenérská show 2019 ponúkne najuznávanejších lektorov. Trénerské esá Massimo Barbolini, Marian Jelínek a Javier Weber, predstavia svoje názory a dlhoročné skúsenosti, ktoré trénersky posunú vpred nielen vás, ale hlavne výkony vašich hráčov. Na čo sa lektori zamerajú?


generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČ MIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORKERKOSAND
  • reklamní partneriSTRBSKE PRESSO HUDOSKV REZAC
  • reklamní partneri RonaATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #