PRESTUPY: Nahrávač Goč novou posilou VKP

17. 09. 2021

Prestupy slovenských volejbalistov a volejbalistiek, legionárov v extralige a presuny trénerov pred sezónou 2021/2022.

Slávia EU Cup 2021 v piatok a sobotu aj s tímami z Rakúska a Česka

16. 09. 2021

Úradujúci šampión slovenskej volejbalovej extraligy žien Slávia EU Bratislava pred štartom novej sezóny organizuje 34. ročník tradičného turnaja Slávia EU Cup o Pohár rektora Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorý sa uskutoční v piatok a sobotu (17. - 18. septembra 2021) v novej hale Domu športu na Junáckej ulici.

V Mošovciach cez víkend Pohár mládeže SVF 2021 – U16/U15

04. 09. 2021

V areáli ŠRZ Drienok-Mošovce sa cez víkend 4.-5. septembra 2021 koná ďalší turnaj Pohár mládeže SVF 2021 v kategórii U16 (chlapci) a U15 (dievčatá). Na turnaji štartuje 8 dievčenských a 7 chlapčenských družstiev.

Úradná správa č. 1 z 11. 8. 2021 - prolongácia členov a predĺženie platnosti registračných preukazov

18. 08. 2021

Na začiatku roka z dôvodu epidemickej situácie a zastavených súťaží nebolo možné vykonať prolongáciu členov SVF. V zmysle Zákona o športe musíme prolongáciu v roku vykonať. Máme pred súťažami a mnoho preukazov už stratilo platnosť.

Slávia UK Bratislava organizuje 17. ročník Volejbalového kempu

10. 08. 2021

Volejbalový klub Slávia UK Bratislava organizuje tento rok už 17. ročník Volejbalového kempu, ktorý sa uskutoční na Počúvadlianskom jazere. Na kempe sa spolu stretnú všetky vekové kategórie od mladších žiačok až po juniorky. Dievčatá počas celého kempu povedie šesť trénerov.

Rozhodca Mokrý viedol olympijské finále žien: Zážitok na celý život

09. 08. 2021

Slovenský šport nereprezentoval na OH v Tokiu žiadny kolektív, no Slovensko v ňom napokon malo zastúpenie v podobe Juraja Mokrého. Volejbalový arbiter dostal dôveru rozhodovať finále ženského turnaja USA - Brazília, čo považuje za najväčšie ocenenie v kariére a zároveň aj za najväčší zážitok.

Kurej a Tarabus novými posilami VKP, v klube končí Nemec

04. 08. 2021

Káder mužského tímu VKP Bratislava sa postupne kryštalizuje. V novej sezóne si dres "policajtov" oblečú aj libero Pavol Kurej naposledy pôsobiaci v Košiciach a blokár Ján Tarabus, ktorý získal majstrovský titul s Komárnom. Klub z hlavného mesta o tom informoval na svojom webe. Kurej a Tarabus sa dohodli na zmluve s vedením klubu a s tímom už začali aj prípravu na novú sezónu.

Spoločné vyhlásenie národných športových zväzov k podmienkam organizácie hromadných podujatí

28. 07. 2021

Po dnešnom stretnutí zástupcov Slovenského futbalového zväzu, Slovenského zväzu ľadového hokeja, Slovenskej basketbalovej asociácie, Slovenskej volejbalovej federácie, Slovenského zväzu hádzanej a Slovenského zväzu florbalu, za účasti a podpory štátneho tajomníka Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR  p. Husára vydávajú zúčastnené národné športové zväzy toto spoločné vyhlásenie.

Olympijské turnaje v Tokiu plné súbojov hviezd už od soboty

23. 07. 2021

V noci z piatka na sobotu sa úvodnými zápasmi začnú dlhoočakávané olympijské turnaje vo volejbale mužov a žien. V Tokiu 2020 bude o olympijské zlato bojovať po 12 tímov v oboch kategóriách, zlato z Ria 2016 obhajujú Brazílčania a Číňanky. Slovensko budú v Japonsku zastupovať rozhodca Juraj Mokrý a člen jury Ľubor Halanda.

V sídle SVF vyžrebovali súťaže pre súťažný ročník 2021-22

22. 07. 2021

V sídle Slovenskej volejbalovej federácie v Bratislave sa vo štvrtok uskutočnil žreb extraligy mužov a žien, ako aj Slovenského pohára mužov a žien pre súťažný ročník 2021/2022. Žrebovali sa aj ďalšie súťaže - 1. liga muži a žien a 1. liga juniorov a junioriek. Loptičky z osudia vytiahla hráčka VKP Bratislava Alexandra Vajdová.


generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORVOSLAUER
  • reklamní partneri FOURTEENHUDOSKV REZACRona
  • reklamní partneri KERKOSANDATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #