Majster začal sezónu víťazne. Nitra zdolala Košice 3:0

24. 09. 2017

Volejbalisti dvojnásobného slovenského majstra VKP Bystrina SPU Nitra odštartovali extraligovú sezónu úspešne. V nedeľňajšom zápase 1. kola zdolali zverenci trénera Mareka Kardoša VK KDS Šport Košice 3:0.

Päťsetové víťazstvá UKF Nitry, Kežmarku a COP Nitry

23. 09. 2017

V troch sobotňajších zápasoch 1. kola extraligy žien nebola núdza o drámu. Vo všetkých dueloch sa totiž zrodili päťsetové drámy.

Myjava zdolala nováčika zo Zvolena až v tajbrejku, hladké víťazstvá Prešova a Svidníka

23. 09. 2017

Volejbalisti TJ Spartak Myjava vstúpili do novej extraligovej sezóny víťazne. V sobotňajšom zápase 1. kola však zverenci trénera Ľuboslava Šalatu zdolali MVK Zvolen až po päťsetovej bitke. Nováčik si tak hneď v prvom zápase pripísal na svoje konto aspoň bod. V ďalších dueloch sa darilo hosťom. Prešov potvrdil úlohu favorita a na palubovke Starej Ľubovne vyhral 3:0, trojsetový triumf na palubovke COP Trenčín zaznamenal Svidník.

Reprízu finále ovládol vicemajster. STRABAG vyhral na Slávii 3:0 + VIDEO

22. 09. 2017

V šlágri úvodného kola extraligy žien vyhrali volejbalistky aktuálneho vicemajstra STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK na palubovke úradujúceho majstra VK Slávia EU Bratislava 3:0.

Nováčik z Nového Mesta nad Váhom začal víťazne. V Pezinku vyhral 3:2

21. 09. 2017

Volejbalistky VK Nové Mesto nad Váhom odštartovali svoje účinkovanie v extralige víťazne. Zverenkyne trénerky Lucie Šujanovej vyhrali v predohrávke 1. kola na palubovke VTC Pezinok-Bilíkova 3:2. Najviac bodujúcou hráčkou duelu bola univerzálka hosťujúceho tímu Kristína Chárová.

Vizitky účastníkov extraligy žien 2017-2018

21. 09. 2017

Vo štvrtok sa začína 26. ročník volejbalovej extraligy žien. Na prahu novej sezóny predstavujeme všetkých desiatich účastníkov najvyššej súťaže.

Nitrania v novej sezóne s najvyššími ambíciami, chcú uspieť aj v Európe

21. 09. 2017

S najvyššími ambíciami na domácej scéne a snahou uspieť na medzinárodnom poli vstúpia do novej sezóny volejbalisti obhajcu slovenského titulu VKP Bystrina SPU Nitra. Zverenci trénera Mareka Kardoša otvoria nový ročník nedeľňajším domácim zápasom proti hráčom VK KDS Šport Košice v rámci 1. kola národnej extraligy 2017/2018.

Košice odštartovali sezónu víťazne. Starú Ľubovňu zdolali 3:0

20. 09. 2017

Volejbalisti VK KDS Šport Košice potvrdili úlohu favorita a v úvodnom zápase 26. extraligovej sezóny vyhrali nad VKM Stará Ľubovňa 3:0. Bola to predohrávka 2. kola, pretože zverencov Richarda Vlkolinského čaká na budúci víkend premiérové vystúpenie v stredoeurópskej lige (MEVZA) na turnaji v rakúskom Waldvierteli. Ešte predtým sa v 1. kole extraligy predstavia v nedeľu na palubovke obhajcu titulu VKP Bystrina SPU Nitra.

Začína sa extraliga žien. V piatok repríza finále v Mladosti

20. 09. 2017

Už vo štvrtok sa úvodným zápasom medzi VTC Pezinok-Bilíkova a nováčikom VK Nové Mesto nad Váhom začína 26. ročník volejbalovej extraligy žien. V piatok sa fanúšikovia môžu tešiť na skutočnú lahôdku, keď úradujúci majster VK Slávia EU Bratislava privíta v repríze posledného finále mestského rivala Strabag Volleyball Club.

Úradná správa č. 4 s prílohami

19. 09. 2017

V utorok 19. septembra 2017 vyšla Úradná správa SVF č. 4. Tu nájdete jej znenie aj s prílohami.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
 • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
 • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAF
 • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
 • reklamní partneriJV AVStrength Institute
 • reklamní partneriRona
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres
 • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
 • mediálni partneriTASR
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #