LEGIONÁRI: Gavenda opäť získal superpohár, Štrbová líderkou Ostravy pri návrate do haly

29. 09. 2020

Ako sa počas uplynulého týždňa darilo slovenským legionárom v zahraničných volejbalových súťažiach?

Stanovisko extraligových klubov k opatreniam krízového štábu SR

29. 09. 2020

Účastníci najvyšších slovenských volejbalových súťaží, extraligy mužov a žien sú nespokojné s prijatými opatreniami Ústredného krízového štábu SR, ktorý navrhol zákaz usporiadania športových podujatí. Kluby chápu vážnosť šírenia nového koronavírusu, rešpektujú hygienické nariadenia a sú ochotné hrať nejaký čas aj bez divákov, ale úplné zastavenie súťaží považujú za likvidačné.

Rozhodnutie SK SVF o dočasnom pozastavení súťaží

29. 09. 2020

Vzhľadom k vývoju pandemickej situácie na Slovensku, rešpektujúc pritom aktuálne prijaté rozhodnutia zo strany štátnych autorít zo dňa 28. 9. 2020, vydáva SK SVF nasledovné rozhodnutie.

Stanovisko SVF k rozhodnutiu ústredného krízového štábu

29. 09. 2020

Zákaz konania športových podujatí od 1. októbra je nielen pre volejbal, ale pre celý šport na Slovensku mimoriadne nepríjemnou správou. Návrhy opatrení ústredného krízového štábu musíme v tejto chvíli rešpektovať, zároveň však musíme konštatovať, že ďalšia "stopka" pre šport je aj v prípade krátkodobého trvania veľkou, ak nie poslednou ranou pre športové hnutia a kluby.

Krízový štáb zakázal od 1. októbra športové podujatia, volejbalové súťaže sa prerušia

28. 09. 2020

Od 1. októbra sa nebudú môcť konať na Slovensku žiadne hromadné podujatia vrátane športových. Po svojom pondelkovom zasadnutí o tom informoval Ústredný krízový štáb.

PRESTUPY: Prievidza získala Kasperkeviča aj ukrajinského smečiara

28. 09. 2020

Prestupy slovenských volejbalistov a volejbalistiek, presuny trénerov a legionárov (extraliga) pred sezónou 2020/2021:

Extraligové stretnutie Trenčín - Svidník odložili

28. 09. 2020

Zápas sobotňajšieho úvodného kola (3. októbra) mužskej volejbalovej extraligy 2020/2021 medzi domácim ŠŠ volejbal Trenčín a TJ Slávia Svidník sa odkladá. Dôvodom je povinná karanténa družstva Svidníka v súvislosti s ochorením Covid-19. Termín dohrávky bude známy neskôr po dohode klubov.

Jakub Joščák: Prvenstvo v ankete si vážim

28. 09. 2020

Podobný športový príbeh sme už v tejto rubrike mali. Rovnako ako univerzál Pavel Bartík aj blokár Jakub Joščák začínal vo Zvolene ako hokejista. Začínal s ním na základnej škole, vydržal pri ňom asi sedem rokov. V hokejovej triede boli s Bartíkom spolužiaci, chvíľu sedeli aj v jednej lavici. Obaja neskôr presedlali na volejbal, stali sa z nich reprezentanti, získali majstrovské tituly a zahrali si v zahraničí, kde ich prvou štáciou bola zhodna talianska Serie A2. O pár mesiacov starší Jakub práve v pondelok 28. septembra oslavuje štyridsiatku.

V šlágri v Pezinku triumf UKF Nitra, prvé výhry pre Nové Mesto a Trnavu

26. 09. 2020

Ženská volejbalová extraliga mala v sobotu na programe tri zápasy 2. kola základnej časti. V súboji prvých dvoch tímov konečného poradia uplynulého ročníka v Pezinku zvíťazili hráčky Volley project UKF Nitra po obrate 3:1 nad domácim Strabagom VC Bilíkova. Z prvých víťazstiev v novej sezóne sa v domácom prostredí tešili tímy VK Nové Mesto nad Váhom a Hit UCM Trnava - Novomešťanky si poradili s Piraňami Brusno a Trnavčanky rovnako bez straty setu zdolali VK Prešov.

Liga majstrov oživila spomienky na šampionát. S Ruskami sa nehrá každý deň, vraví Žernovič

25. 09. 2020

Slovenská reprezentačná smečiarka Mária Žernovič (Kostelanská) si s Vasasom Budapešť nezopakuje minulosezónnu účasť v skupinovej fáze prestížnej Ligy majstrov. Maďarský zástupca v 1. kole kvalifikácie neprešiel cez protivníka zvučného mena - favorizovanému Dinamu Moskva v stredu v domácom prostredí podľahol 0:3 (-13, -23, -17). 


generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČ MIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORKERKOSAND
  • reklamní partneriSTRBSKE PRESSO HUDOSKV REZAC
  • reklamní partneri RonaATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #