VO TJ SPARTAK MYJAVA: Už bez najviac bodujúceho hráča

17. 08. 2019

Keďže tréner Myjavčanov Martin Pipa má v týchto týždňoch povinnosti pri slovenskej mužskej reprezentácii ako asistent Andreja Kravárika, mužstvo sa od prvého augusta pripravuje pod vedením športového riaditeľa Jaroslava Petruchu. Ten priebeh prípravy s Pipom konzultuje.

VK NOVÉ MESTO NAD VÁHOM: Na lavičke manželská rošáda

17. 08. 2019

Vo VK Nové Mesto nad Váhom, ktorého volejbalistky v minulej sezóne obsadili v extralige štvrtú priečku, došlo k viacerým zmenám. Okrem hráčskych a trénerských zmien v klube skončil aj prezident Vladimír Doval. Na trénerskej lavičke dôjde k už avizovanej rošáde, keď po jednej sezóne v I. lige a dvoch extraligových si doterajšia prvá trénerka Lucia Šujanová vymení pozíciu s manželom Jurajom a bude spoločne s Mikulášom Jordanovom jeho asistentkou.

Aj so zvučnými menami sa držia pri zemi

15. 08. 2019

Dohromady vyše 600 reprezentačných štartov, skúsenosti z majstrovstiev Európy, Svetovej ligy a Európskej ligy či z viacerých silných líg v Európe. To všetko pod jednou klubovou strechou. Najväčší prestupový ruch medzi našimi mužskými extraligami zavládol v minulých dňoch v kádri volejbalistov VK Spartak UJS Komárno, ktorí včera odštartovali prípravu na novú sezónu. S ôsmimi novými hráčmi.

Turnajový kalendár 2019

13. 08. 2019

Slovenská volejbalová federácia zverejnila aj tento rok aktualizovaný kalendár turnajov, ktoré v lete 2019 organizujú slovenské kluby. V zozname nájdete podrobnosti ako napríklad názov turnaja, termín, miesto a kontaktnú osobu. Naďalej platí, že informácie o vami organizovanom turnaji môžete zaslať na e-mailovú adresu strazay@svf.sk a turnaj následne zaradíme do kalendára.

Tréner Peter Kalný oslávil 60. narodeniny

26. 07. 2019

Dlhoročný úspešný volejbalový tréner Dr. Peter Kalný oslávil vo štvrtok 25. júla 2019 krásne jubileum - 60 rokov života. Jubilantovi srdečne blahoželáme!

Na dosah má tretí šampionát

24. 07. 2019

Nemala ani osemnásť, keď debutovala na majstrovstvách Európy. Blokárka Veronika Hrončeková nastúpila na svoj prvý zápas na európskom šampionáte 21. septembra 2007 v belgickom Hasselte proti Holandsku. Účasť na záverečnom turnaji ME si zopakovala aj o dva roky neskôr v Poľsku. Už o mesiac sa v Bratislave môže po Simone Kohútovej-Kleskeňovej a Martine Zubaľ-Viestovej stať treťou slovenskou volejbalistkou, ktorá nastúpi na tretích majstrovstvách Európy.

Oznam: Úradná správa SVF č. 1

23. 07. 2019

SK SVF zverejnila v utorok 23. 7. 2019 úradnú správu č. 1

Obzrime sa za pohárom žiactva

16. 07. 2019

Slovenský pohár žiakov a žiačok ostal tak trochu v tieni informácií o Konferencii SVF, ktorá sa konala v tom istom termíne ako finále SP žiactva v Mošovciach. Preto sme sa s odstupom času obzreli po faktoch a skúsenostiach.

Prostějov po Stümpelovej získal aj Fričovú: Česko ako dobrý ďalší krok

15. 07. 2019

Úradujúci český volejbalový vicemajster VK Prostějov po blokárke Nikole Stümpelovej zo Strabagu Bratislava získal pred novou sezónou do kádra aj smečiarku Karolínu Fričovú zo Slávie EU Bratislava. Desaťnásobný český šampión z ostatných jedenástich sezón (2009 - 2018), ktorý v uplynulom ročníku pod trénerským vedením Ľubomíra Petráša prepustil domáci trón Olomoucu, informoval o najnovšej akvizícii na svojom webe.

Smutná nedeľa. Opustil nás Marián Mosorjak

14. 07. 2019

Volejbalovú rodinu zasiahla v nedeľu veľmi smutná správa. Vo veku 45 rokov nás opustil bývalý reprezentant Marián Mosorjak (1. 9. 1973 - 14. 7. 2019), keď prehral boj so zákernou chorobou.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAG
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #