Zvolila si cestu cez Floridu. Legenda zlákala Emmu k Panterom

01. 04. 2020

Na vrchol sa možno dostať rozličnými trasami. Mládežnícka reprezentantka Slovenska v halovom volejbale a päťnásobná účastníčka mládežníckych majstrovstiev Európy v plážovom volejbale Emma Erteltová sa vybrala menej obvyklým chodníkom, no o to pestrejším.

Koseková po 23 dňoch v talianskej karanténe: Mám lepšie i horšie dni

31. 03. 2020

Slovenská volejbalistka Barbora Koseková čaká na rozhodnutie o osude sezóny v ohnisku európskej koronavírusovej nákazy. V talianskom Trentine je v karanténe už 23 dní a ako v rozhovore pre TASR poznamenala, máva lepšie aj horšie dni. Volejbalovú súťaž na Apeninskom polostrove prerušili do 3. apríla, v pondelok však taliansky minister športu navrhol, aby sa všetky tréningové procesy pozastavili do konca apríla.

Usmernenie MŠVVaŠ z 27. marca - konanie športových podujatí

27. 03. 2020

Aktuálne usmernenie MŠVVaŠ z 27. marca 2020 vo veci konania športových podujatí nájdete TU.

Útok na double im zmaril koronavírus. Koseková: Zdravie je prvoradé

20. 03. 2020

Veľké ambície volejbalistiek Strabag VC Bilíkova Pezinok zmaril boj s neviditeľným nepriateľom. Pre šíriaci sa nový koronavírus a s ním spojené ochorenie COVID-19 rozhodla Slovenská volejbalová federácia o predčasnom ukončení súťažného ročníka. Strabag Pezinok túžil po Trofeji Štefana Pipu za historický triumf v Slovenskom pohári získať do vitríny aj premiérový majstrovský pohár. Misiu v parfems.sk extralige však dokončiť nemohol a prvýkrát v histórii samostatnej slovenskej najvyššej súťaže sa sezóna skončila bez vyhlásenia majstra.

Gavenda zaháňal nudu v domácej posilňovni

19. 03. 2020

Ešte predminulú sobotu 7. marca slovenský volejbalový reprezentant Filip Gavenda znova zažiaril v 20. kole španielskej superligy, keď proti Santanderine (3:0) bol s 23 bodmi suverénne najviac bodujúcim hráčom zápasu. Jeho skvelý výkon podčiarkla i 90-percentná úspešnosť v útoku. Vtedy ani v náznakoch netušil, že to bude - a nielen pre neho - posledný zápas sezóny.

Usmernenia a odporúčania pre športovú činnosť

18. 03. 2020

S ohľadom na súčasnú situáciu bol oslovený Úrad verejného zdravotníctva SR so žiadosťou o usmernenie pri výkone športovej činnosti a výklad verejných vyhlášok a opatrení vydaných Úradom verejného zdravotníctva.

Súťažný ročník na Slovensku sa nedohrá, rozhodli SVF a kluby

13. 03. 2020

Slovenská volejbalová federácia (SVF) rozhodla v piatok 13. marca po konzultácii s extraligovými klubmi o predčasnom ukončení všetkých súťaží v súťažnom ročníku 2019/2020. Dôvodom je aktuálna situácia v súvislosti so šírením nového typu koronavírusu, pre ktorú vláda SR tiež vyhlásila mimoriadnu situáciu v krajine. S ohľadom na rozdelenie miesteniek do európskych pohárových súťaží 2020/2021 určila SVF konečné poradie v Edymax extralige mužov a parfems.sk extralige žien na základe umiestnenia po nadstavbovej časti, majstrovské tituly sa však v tomto ročníku neudelia.

Prázdne haly, nové opatrenia. Koronavírus sa dotýka všetkých naprieč Európou

11. 03. 2020

Vo svete sa prakticky o ničom inom nehovorí; každý deň či skôr každú hodinu vychádzajú informácie o nových opatreniach, ktoré veľmi významne zasahujú aj do športového sveta, volejbal nevynímajúc. Ochorenie COVID-19, ktoré spôsobuje nový typ koronavírusu, prerástlo v pandémiu, o čom v stredu informovala Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).

Informácia SK SVF účastníkom súťaží SVF

10. 03. 2020

V súvislosti s dočasným zákazom všetkých športových a iných podujatí, ktorý vydal Krízový štáb SR (KŠ SR) dňa 9. 3. 2020 na dobu 14 dní a v záujme toho, aby sa nešírili dezinformácie, informuje predseda Súťažnej komisie SVF (SK SVF) Ľubo Stražay o nasledovnom postupe.

LEGIONÁRI: Palgutová zažiarila vo Francúzsku, ťahúňmi aj Gavenda a Firkaľ

09. 03. 2020

Čo priniesol uplynulý týždeň na európskych palubovkách z pohľadu slovenských legionárov?


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #