Duelom Svidník - Košice štartuje vo štvrtok play off

22. 02. 2018

Štvrtkovým prvým zápasom štvrťfinále TJ Slávia Svidník - VK KDS Šport Košice (17.00 h) odštartuje play-off slovenskej extraligy volejbalistov 2017/2018. Pôvodne sa malo hrať v sobotu, ale Košičanov čaká v závere týždňa turnaj MEVZA Cup v slovinskej Ľubľane a preto si duel posunuli na skorší termín.

STRABAG zdolal Maribor 3:1 a udržal si nádej na Final Four

21. 02. 2018

Volejbalistky STRABAG Volleyball Club vyhrali v stredajšom zápase stredoeurópskej súťaže MEVZA Cup na domácej pôde nad slovinským Branikom Maribor 3:1 a udržali sa v hre o postup na záverečný turnaj Final Four, ktorý sa uskutoční v maďarskej Bekéscsabe. Tímu Tomáša Vargu však nezahralo do kariet víťazstvo chorvátskeho Záhrebu v neďalekej hale Mladosť nad Sokolom Post Schwechat.

Slávia EU zdolala v MEVZA Cupe rakúsky Sokol/Post 3:0

20. 02. 2018

Volejbalistky VK Slávia EU Bratislava uspeli vo svojom predposlednom ôsmom vystúpení v základnej časti MEVZA Cupu 2017/2018, v utorok na úvod domáceho turnaja v ŠH Mladosť zvíťazili jednoznačne 3:0 (15, 18, 16) nad hráčkami rakúskeho klubu SG VB NÖ Sokol/Post.

LEGIONÁRI: Ondrovič 7 blokov, ale ´Budějky´ v šlágri prehrali

Ani fantastický individuálny výkon slovenského blokára Petra Ondroviča nestačil volejbalistom Českých Budějovíc na víťazstvo v šlágri českej extraligy. Ondrovič zaznamenal až 7 blokov, ale Jihostroj prehral s Duklou Liberec po boji 2:3 a prišiel o vedúcu pozíciu.

Vo veku 90 rokov nás opustil dlhoročný tréner Michal Miháľ zo Žiliny

Dnes 20. 2. 2018, z pondelka na utorok, zomrel vo veku 90 rokov pán Michal Miháľ zo Žiliny. Bol najstarším aktívnym volejbalovým trénerom na Slovensku, ktorému prešlo cez ruky veľké množstvo hráčov. Trénoval všetky mládežnícke kategórie od prípraviek až po družstvo juniorov. Počas svojej dlhej trénerskej kariéry získal množstvo titulov aj medailí so svojimi zverencami. Cez jeho ruky prešlo viacero hráčov, ktorí dosiahli následne na reprezentačný dres.

Pezinok zdolal Kežmarok 3:0 a predbehol ho, Trnava sa vyšvihla na postupové miesto do play off

18. 02. 2018

Volejbalistky VTC Pezinok-Bilíkova vyhrali v nedeľňajšom zápase 5. kola nadstavbovej časti v skupine 5.-10. nad KV MŠK Oktan Kežmarok 3:0 a dostali sa v tabuľke pred svojho súpera.

Prievidza v nadstavbe bez prehry, Nitra bodovala v Prešove, Myjava a Zvolen vyhrali vonku

17. 02. 2018

Volejbalisti VK Prievidza vyhrali v sobotňajšom zápase posledného 6. kola nadstavbovej skupiny 1.-4. nad TJ Slávia Svidník 3:0 a druhú časť extraligy tak zvládli bez jedinej prehry.

UKF Nitra zdolala lídra a ustrážila si 2. miesto, Slávia si poradila s Prešovom

V preposlednom kole nadstavbovej časti extraligy žien v skupine o 1.-4. miesto sa z víťazstiev tešili domáce tímy.

Ašpiranti na play off prehrali, COP Nitra prelomila tajbrejkovú smolu

V 5. kole nadstavbovej časti extraligy žien v skupine o 5.-10. miesto sa v sobotu bojovalo o miestenku do play off a aj o piate miesto.

Rozhodne sa už tento víkend? O posledné dve miesta do play off sa bijú traja

16. 02. 2018

V extralige žien je v sobotu a v nedeľu na programe predposledný víkend pred play off. Isté prvé miesto už má dve kolá pred koncom STRABAG Volleyball Club, v hre je ešte bitka o druhú priečku medzi Volley project UKF Nitra a obhajcom titulu Sláviou EU Bratislava. V "dolnej" časti nadstavby vrcholí boj o postup do play off, v hre o posledné dve miestenky sú tri tímy BK97 Stova Spišská Nová Ves, VK Nové Mesto nad Váhom a HiT UCM Trnava.