Ženy U17

RD žien do 16 rokov (ročník 2002 a ml.)

Realizačný tím

Hlavný tréner Marek MERIAČ
Asistenti trénera Marek HRIC
Asistent trénera Lukáš LANČA
Fyzioterapeutka Simona HOCKOVÁ, 
Štatistik Martin DOBIÁŠ
Vedúci družstva Slavomír HUBA

Realizačný tím

Marek Meriač Marek Meriač Marek Hric Marek Hric Simona Hocková Simona Hocková Lukáš LančaLukáš Lanča 
Slavomír Huba Slavomír Huba Martin Dobiaš Martin Dobiaš

Reprezentovali na KME žien do 17 rokov v Miškolci od 5. do 7. januára 2018

Meno a priezviskoDátum narodeniaPostVýškaVáhaSmečBlokKlub
Sofia Sivičeková 19.08.2002 N 168 69 272 216 COP Nitra
Kristína Laučíková 06.02.2002 N 173 66 283 227 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Katarína Frolová 20.08.2002 U 184 68 292 238 Vivus Bratislava
Sára Dlhošová 14.01.2002 U 173 55 293 227 VK Kúpele Brusno
Karolína Kuscerová 30.04.2002 S 188 63 308 249 COP Nitra
Silvia Krčmáreková 18.02.2002 S 178 66 286 232 ŠKM Liptovský Hrádok
Martina Vajdová 14.04.2003 S 189 65 309 246 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Diana Návratová 04.05.2003 S 182 64 292 234 VM Senica
Tereza Hrušecká (C) 02.07.2002 B 198 85 305 259 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Ema Smiešková 03.01.2003 B 185 73 298 243 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Sára Balážová 23.07.2003 L 174 66 290 226 MŠK Žiar nad Hronom / COP Nitra
Michaela Nechojdomová 13.01.2002 L 164 62 272 214 ŠŠK Bilíkova Bratislava

Výsledky kvalifikácie zobrazíte kliknutím na logo 

Výsledky kvalifikácie najdete kliknutím na logo

Reprezentácia žien do 17 rokov v roku 2018 (ročník narodenia 2002 a ml.)


Meno a priezviskoDátum narodeniaPostVýškaVáhaSmečBlokKlub
Kristína Laučíková 06.02.2002 N 173 66 283 227 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Sofia Sivičeková 19.08.2002 N 168 69 272 216 COP Nitra
Rebeca Sobolovská  12.08.2002 N 178 70 285 234 Slávia UK Bratislava
Nikola Ozaniaková 14.05.2002 N 178 65 286 232 VA Academy Žilina
Karolína Kuscerová 30.04.2002 S 188 63 308 249 COP Nitra
Martina Vajdová 14.04.2003 S 189 65 309 246 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Silvia Krčmáreková 18.02.2002 S 178 66 286 232 ŠKM Liptovský Hrádok
Ema Maťašová   02.09.2003 S 182 61 292 237 Slávia UK Bratislava
Sára Dlhošová 14.01.2002 S 173 55 293 227 VK Kúpele Brusno
Kristína Čierna 16.04.2002 S 182 62 292 237 MVK Nové Mesto nad Váhom
Emma Chovanová 25.05.2003 S 178 59 281 230 ŠKM Liptovský Hrádok
Diana Šuleková 11.06.2002 S 174 60 279 223 COP Nitra
Katarína Frolová 20.08.2002 U 184 68 292 238 Vivus Bratislava
Diana Návratová 04.05.2003 U 182 64 292 234 VM Senica
Tereza Hrušecká (C) 02.07.2002 B 198 85 305 259 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Ema Smiešková 03.01.2003 B 185 73 298 243 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Denisa Kubová 12.05.2003 B 189 62 291 247 ŠKM Liptovský Hrádok
Michaela Nechojdomová 13.01.2002 L 164 62 272 214 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Sára Balážová 23.07.2003 L 174 66 290 226 MŠK Žiar nad Hronom / COP Nitra
Paulína Košíková  04.12.2002 L 168 62 271 216 Slávia UK Bratislava
Natália Miková 06.04.2004 L 166 62 272 214 MVK Snina

aktualizované 5.1.2017

Bookmark and Share

generálny partner

  • #

partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFNAY
  • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVStrength Institute
  • reklamní partneriRona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASR
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

  • #