Rok 2017

Rok 2017

Dátum Akcia Miesto konania
23.05. - 28.05. Kvalifkácia o postup na MS 2018 - 2. kolo HOLANDSKO (B-skupina: Holandsko, SLOVENSKO, Grécko, Rakúsko, Moldavsko, Luxembursko)
02.06. - 04.06. Svetová liga (FIVB World League) SLOVENSKO (Poprad - Aréna Poprad):
piatok 2. júna:
15:00 Austrália - Portugalsko
18:00 SLOVENSKO - Japonsko

sobota 3. júna:
15:00 Japonsko - Portugalsko
18:00 SLOVENSKO - Austrália

nedeľa 4. júna:
15:00 Austrália - Japonsko
18:00 SLOVENSKO - Portugalsko
08.06. - 10.06. Svetová liga (FIVB World League) Fínsko, Hartwall Arena, Helsinki - časy sú v SELČ:
štvrtok 8. júna:
15:00 Austrália - Čína
18:00 Fínsko - SLOVENSKO

piatok 9. júna:
14:00 SLOVENSKO - Austrália
17:00 Fínsko - Čína

sobota 10. júna:
14:00 Čína - SLOVENSKO
17:00 Fínsko - Austrália
16.06. - 18.06. Svetová liga (FIVB World League) Holandsko, Haag:

piatok 16. 6.:
Kórejská republika - Holandsko (18.00)
Slovensko - Česko (20.30)

sobota 17. 6.:
Holandsko - Slovensko (18.00)
Česko - Kórejská republika (20.30)

nedeľa 18. 6.:
Kórejská republika - Slovensko (15.30)
Holandsko - Česko (18.00)
13.07. - 15.07. Príprava pred 3. kolom KMS Prípravné zápasy v Púchove:
Slovensko - Bielorusko (13.-15. júla)
19.07. - 23.07. 3. kolo KMS Program 3. kola KMS v Kortrijku, Belgicko (19.-23. júla)
streda 19. júla:
15:00 Belgicko - SLOVENSKO
17:30 Španielsko - Nemecko
20:00 Bielorusko - Estónsko

štvrtok 20. júla:
15:00 SLOVENSKO - Nemecko
17:30 Belgicko - Bielorusko
20:00 Estónsko - Španielsko

piatok 21. júla:
15:00 Bielorusko - SLOVENSKO
17:30 Španielsko - Belgicko
20:00 Nemecko - Estónsko

sobota 22. júla:
15:00 Bielorusko - Španielsko
17:30 SLOVENSKO - Estónsko
20:10 Belgicko - Nemecko

nedeľa 23. júla:
15:30 Španielsko - SLOVENSKO
18:00 Nemecko - Bielorusko
20:40 Estónsko - Belgicko
18.08. - 19.08. Príprava pred ME Fínsko - Sastamala
18. 8. o 17:00
Fínsko - Slovensko
19. 8. o 13:00
Fínsko - Slovensko
25.08. - 03.09. Majstrovstvá Európy v Poľsko Program zápasov SR na ME v Poľsku:
B-skupina Štetín:
piatok 25. augusta:
Česko - Slovensko (17:30)
Nemecko - Taliansko (20:30)

nedeľa 27. augusta:
Slovensko - Taliansko (17:30)
Česko - Nemecko (20:30)

pondelok 28. augusta:
Slovensko - Nemecko (17:30)
Taliansko - Česko (20:30)
Bookmark and Share

generálny partner

  • #

partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAF
  • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVStrength Institute
  • reklamní partneriRona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASR
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

  • #