Kalendár podujatí

PROGRAM REPEZENTAČNÝCH DRUŽSTIEV SR V ROKU 2018

REPREZENTÁCIA MUŽI

Dátum Akcia Miesto konania
cca 1. 5. Začiatok prípravy sTC Púchov
9.-11. 5. Prípravné zápasy Slovensko - Česko (Púchov)
19.-20. 5. Zlatá Európska liga Slovensko - Estónsko (Poprad)
23. 5. Zlatá Európska liga Slovensko - Švédsko (Poprad)

26. - 27.5.

Zlatá Európska liga Belgicko - Slovensko
30.5. Zlatá Európska liga Slovensko - Belgicko (Bratislava, AEGON Aréna)
2.- 3.6. Zlatá Európska liga Švédsko - Slovensko
6.6. Zlatá Európska liga Estónsko - Slovensko
9.-20.7. príprava Liptovský Ján
24.7. príprava začiatok v Poprade
27.7. Prípravný zápas Slovensko - Kamerun (Poprad)
28.7. Prípravný zápas Slovensko - Kamerun (Poprad)
2.8. Prípravný zápas Estónsko - Slovensko (Rakvere)
3.8. Prípravný zápas Estónsko - Slovensko (Rakvere)
4.8. Prípravný zápas Estónsko - Slovensko (Rakvere)
7.8. príprava začiatok v Nitre (večer)
10.8. Prípravný zápas Slovensko - Rakúsko (Nitra)
11.8. Prípravný zápas Slovensko - Rakúsko (Nitra)
15.8. Kvalifikácia ME 2019 Slovensko - Island (Nitra, 18:00)
18.-19.8. Kvalifikácia ME 2019 Čierna Hora - Slovensko (Bar, 20:15)
22.-8. Kvalifikácia ME 2019 Slovensko - Moldavsko (Nitra, 18:00)
25.-26.8. Kvalifikácia ME 2019 Moldavsko - Slovensko (Kišiňov, 16:00)
5.-6.1.2019 Kvalifikácia ME 2019 Slovensko - Čierna Hora (?)
9.-1.2019 Kvalifikácia ME 2019 Island - Slovensko

REPREZENTÁCIA ŽENY

Dátum Akcia Miesto konania
cca 1. 5. Začiatok prípravy ---
10.-15. 5. Prípravné zápasy Slovensko - ?
19.-20. 5. Zlatá Európska liga Slovensko - Bielorusko (Poprad)
23. 5. Zlatá Európska liga Bielorusko - Slovensko

26. - 27.5.

Zlatá Európska liga Česko - Slovensko
30.5. Zlatá Európska liga Slovensko - Česko (Bratislava, AEGON Aréna)
2.- 3.6. Zlatá Európska liga Španielsko - Slovensko
6.6. Zlatá Európska liga Slovensko - Španielsko (Levice)
15.-17.6. Zlatá Európska liga FINAL FOUR

Program na leto 2018 v bude predmetom rokovania.

REPREZENTÁCIA MUŽI DO 20 ROKOV

Dátum Akcia Miesto konania
19. – 21.3. Prípravné zápasy CZE – SVK (Mikulov + Trenčín)
9. – 11.4. VT Trenčín
16. – 25.4. VT + PZ ?
27. – 29. 4. 2. kolo kvalifikácie (Humenné) GRE, TUR, SVK - * víťaz postupuje priamo na ME; druhé družstvo postupuje do 3. kola

28.6. - 1.7.

3. kolo kvalifikácie 4 družstvá; postupuje víťaz a najlepšie druhé družstvo z 2 skupín
14.-22.7. ME mužov do 20 rokov Holandsko, Belgicko

Reprezentačné družstvo mužov do 20 rokov (1999)

Kvalifikácia ME mužov do 20 rokov:

27. – 29. Apríl         2. kolo kvalifikácie (Humenné) GRE, TUR, SVK
* víťaz postupuje priamo na ME; druhé družstvo postupuje do 3. kola

28. Jún  – 1 Júl         3. kolo kvalifikácie (4 družstvá; postupuje víťaz a najlepšie druhé družstvo z 2 skupín)

14. – 22. Júl            ME mužov do 20 rokov (Holandsko, Belgicko)

Reprezentačné družstvo žien do 19 rokov (2000)

Kvalifikácia ME žien do 19 rokov:

27. – 29. Apríl         2. kolo kvalifikácie (Humenné) CRO, POR, TUR, SVK
* víťaz postupuje priamo na ME; druhé družstvo postupuje do 3. kola

28. Jún  – 1 Júl         3. kolo kvalifikácie (4 družstvá; postupujú prvé dve družstvá)

1. – 9. Septembra        ME žien do 19 rokov (Albánsko)

Reprezentačné družstvo mužov do 18 rokov (2001)

Majstrovstvá Európy mužov do 18 rokov:

7. – 15. Apríl         finálový turnaj ME (Púchov, Zlín - finále)

Reprezentačné družstvo žien do 17 rokov (2002)

Kvalifikácia ME žien do 17 rokov:

5. – 7. Január          2. kolo kvalifikácie (Miškolc, Maďarsko) HUN,TUR,POR,SVK
* víťaz postupuje priamo na ME; plus najlepšie 3 družstvá z druhých miest (8 skupín)

13 – 21. Apríl         ME žien do 17 rokov (Bulharsko)

Reprezentačné družstvo mužov do 17 rokov (2003)

jún – august                 Turnaj Olympijských nádejí ?

december – január 2019        1.kolo kvalifikácie na ME (zonálna kvalifikácia -MEVZA; postupuje víťaz, ostatné družstvá postupujú do druhého kola)

23. – 31. júl 2021    účasť na EYOFe (Slovensko organizuje Európsky Olympijsky festival mládeže – Košice)

Reprezentačné družstvo žien do 16 rokov (2004)

jún – august                 Turnaj Olympijských nádejí ?

december – január 2019        1.kolo kvalifikácie na ME (zonálna kvalifikácia -MEVZA; postupuje víťaz, ostatné družstvá postupujú do druhého kola)

23. – 31. júl 2021    účasť na EYOFe (Slovensko organizuje Európsky Olympijsky festival mládeže – Košice)


vypracoval: Marek Prokeš
Športový riaditeľ SVF

Bookmark and Share

generálny partner

    partneri

    • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
    • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
    • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
    • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
    • reklamní partneriKV REZAC Rona
    • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
    • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
    • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
    • podporujú násMS SRSOVNSC

    komunikačný partner

    • #