Kalendár podujatí

PROGRAM REPEZENTAČNÝCH DRUŽSTIEV SR V ROKU 2019

Dátum Reprezentácia Akcia a miesto konania
25.4. ŽENY U16 2. kolo KME (Ploiesti, ROU): 14.00 (SELČ) SLOVENSKO - Lotyšsko
25.4. MUŽI U17 2. kolo KME (Anapa, RUS): 16.30 (SELČ) Holandsko - SLOVENSKO
26.4. ŽENY U16 2. kolo KME (Ploiesti, ROU): 14.00 (SELČ) Česko - SLOVENSKO
26.4. MUŽI U17 2. kolo KME (Anapa, RUS): 14.00 (SELČ) Maďarsko - SLOVENSKO
27.4. ŽENY U16 2. kolo KME (Ploiesti, ROU): 16.30 (SELČ) Rumunsko - SLOVENSKO
27.4. MUŽI U17 2. kolo KME (Anapa, RUS): 16.30 (SELČ) SLOVENSKO - Rusko
3.5. ŽENY Začiatok prípravy pred Zlatou európskou ligou
6.5. MUŽI Začiatok prípravy pred Zlatou európskou ligou
17.5. MUŽI Príprava (Rakvere): Estónsko - SLOVENSKO (17.00)
18.5. MUŽI Príprava (Rakvere): Estónsko - SLOVENSKO (16.00)
18.5. ŽENY Príprava (Nyíregyháza): Maďarsko - SLOVENSKO (18.00)
19.5. ŽENY Príprava (Nyíregyháza): Maďarsko - SLOVENSKO (15.00)
25.-26.5. MUŽI Zlatá EL, A-skupina: Belgicko - Slovensko (Brusel, 18.00)
25.-26.5. ŽENY Zlatá EL, A-skupina: Ukrajina - Slovensko (Zaporožie, 16.00 SELČ)

29.5.

MUŽI Zlatá EL, A-skupina: Lotyšsko - Slovensko (Riga, 18.40 SELČ)
29.5. ŽENY Zlatá EL, A-skupina: Česko - Slovensko (Brno, 16.00)
1.6. MUŽI Zlatá EL, A-skupina: Slovensko - Turecko (Nitra, 19.00)
1.6. ŽENY Zlatá EL, A-skupina: Slovensko - Švédsko (Nitra, 15.00)
8.6. MUŽI Zlatá EL, A-skupina: Turecko - Slovensko (Malatya, 13.00 SELČ)
8.6. ŽENY Zlatá EL, A-skupina: Švédsko - Slovensko (Umeaa, 17.00)
12.6. MUŽI Zlatá EL, A-skupina: Slovensko - Lotyšsko (Humenné, 16.00)
12.6. ŽENY Zlatá EL, A-skupina: Slovensko - Česko (Humenné, 20.00)
15.6. MUŽI Zlatá EL, A-skupina: Slovensko - Belgicko (Poprad, 18.00)
15.6. ŽENY  Zlatá EL, A-skupina: Slovensko - Ukrajina (Poprad, 15.30)
8.7. ŽENY Začiatok prípravy pred ME (Poprad)
22.7. MUŽI Začiatok prípravy pred ME
26.7. ŽENY Prípravný zápas: Slovensko - Chorvátsko (Nitra, 18.00)
27.7. ŽENY Prípravný zápas: Slovensko - Chorvátsko (Nitra, 18.00)
28.7. ŽENY Prípravný zápas: Slovensko - Chorvátsko (Nitra, cca 11.00)
2.8. ŽENY Prípravný zápas: Slovensko - Maďarsko (Nitra, 18.00)
3.8. ŽENY Prípravný zápas: Slovensko - Maďarsko (Nitra, 15.00)
18.8. ŽENY Prípravný zápas: Slovensko - Fínsko (Nitra, 19.00)
19.8. ŽENY Prípravný zápas: Slovensko - Fínsko (Nitra, 19.00)
23.8. ŽENY Majstrovstvá Európy žien (Bratislava):  Slovensko - Španielsko (20.00)
24.8. ŽENY Majstrovstvá Európy žien (Bratislava):  Slovensko - Švajčiarsko (20.00)
26.8. ŽENY Majstrovstvá Európy žien (Bratislava):  Slovensko - Bielorusko (20.00)
27.8. ŽENY Majstrovstvá Európy žien (Bratislava):  Slovensko - Nemecko (20.00)
29.8. ŽENY Majstrovstvá Európy žien (Bratislava):  Slovensko - Rusko (15.30)
13.9. MUŽI ME 2019: Slovensko - Španielsko (Belgicko)
14.9. MUŽI ME 2019: Slovensko - Rakúsko (Belgicko)
15.9. MUŽI ME 2019: Slovensko - Srbsko (Belgicko)
17.9. MUŽI ME 2019: Belgicko - Slovensko (Belgicko)
18.9. MUŽI ME 2019: Slovensko - Nemecko (Belgicko)
Bookmark and Share

generálny partner

  • #

partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAG
  • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
  • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

  • #