Juniorky sú už v Bosne, na úvod ich čakajú Srbky. Tri tímy na ME nepricestujú

20. 08. 2020

Výprava slovenskej volejbalovej reprezentácie junioriek vo štvrtok večer krátko pred 20.00 h pricestovala do bosnianskej Zenice, kde naše dievčatá už v sobotu odštartujú svoju púť turnajom majstrovstiev Európy hráčok do 19 rokov (roč. nar. 2002 a mladšie). Dlhá cesta prebehla bez komplikácií, bezprostredne po príchode zamieril tím na prvý tréning do dejiska I. skupiny šampionátu - Mestskej arény Husejina Smajloviča.

V príprave už aj kadetky, trio sa pripojí až po ME junioriek

17. 08. 2020

V nedeľu odštartovalo prípravu na svoj tohtoročný európsky šampionát tretie z našich mládežníckych reprezentačných družstiev - po juniorkách (U19) a kadetoch (U18) sa na úvodnom zraze stretli aj kadetky (U17 - roč. nar. 2004 a mladšie). Tím trénera Mareka Maličkého si rozložil kemp v Nitre, kde sa bude pripravovať až do začiatku majstrovstiev Európy. Šampionát, ktorý sa má v čiernohorskej Podgorici konať 1. - 9. októbra, ešte musí potvrdiť Európska volejbalová konfederácia (CEV).

ME kadetov potvrdené! Slováci U18 v skupine aj s domácimi Talianmi

14. 08. 2020

Výborná správa pre našu reprezentáciu kadetov! Európska volejbalová konfederácia (CEV) po zárukách od organizátorov definitívne potvrdila, že tohtoročný šampionát tejto vekovej kategórie (U18 - roč. nar. 2003 a mladší) sa uskutoční v Taliansku podľa plánu od 5. do 13. septembra. Krátko po tomto oznámení sa v piatok predpoludním v sídle CEV v Luxemburgu uskutočnil žreb oboch šesťčlenných základných skupín.

Doma vo Svidníku ako učiteľ, starší brat aj tréner. Vitko sa teší na nové výzvy

13. 08. 2020

Vlani v januári po prvý raz vo svojej kariére zamieril do zahraničia, po troch mesiacoch sa s Kazincbarcikou tešil z maďarského titulu. Príležitosť na obhajobu so spoluhráčmi nedostali, keďže koronavírus v marci "stopol" športový život. Nášmu reprezentačnému liberu Mariánovi Vitkovi pandémia zmenila plány, ale z nových príležitostí sa chystá vyťažiť čo najviac - v rodnom Svidníku, ktorého dres si oblečie po štyroch rokoch.

Na rozlúčku aj izraelský titul

11. 08. 2020

Vlani sa po osemfinálovej prehre s Taliankami 0:3 na majstrovstvách Európy v Bratislave lúčila po trinástich rokoch s reprezentáciou, teraz sa rozhodla definitívne urobiť bodku aj za volejbalovou kariérou. Napriek tomu, že Veronika Hrončeková má iba tridsať rokov, pod vysokou sieťou toho stihla naozaj dosť.

Reprezentanti do 17 rokov od nedele na sústredení v Žiline

10. 08. 2020

Príprava reprezentačného družstva chlapcov do 17 rokov (roč. nar. 2005 a mladší) pokračuje od nedele do piatka ďalším celoslovenským sústredením v Žiline (9. - 14. augusta 2020). Realizačný tím na čele s hlavným trénerom Rastislavom Filípkom má k dispozícii 17 hráčov.

Porubský za trénerom Kardošom do Prešova: Klub má najvyššie ambície

10. 08. 2020

Účastník mužskej volejbalovej extraligy VK MIRAD PU Prešov získal pred novou sezónou ďalšiu výraznú posilu - reprezentačného nahrávača Petra Porubského. Klub, ktorý povedie v novom ročníku tréner mužskej reprezentácie SR Marek Kardoš, o tom informoval na svojom webe.

O rok ich čaká domáci šampionát. Dievčatá U16 opäť v príprave na Liptove

06. 08. 2020

Naše najmladšie volejbalové reprezentantky do 16 rokov (roč. nar. 2006 a mladšie), ktoré sa o rok v lete predstavia na domácich majstrovstvách Európy, absolvujú tento týždeň od štvrtka do nedele sústredenie v Liptovskom Hrádku. Realizačný tím na čele s hlavným trénerom Michalom Matušovom má k dispozícii 16 hráčok.

V príprave na ME už aj kadeti, šampionát v Taliansku stále otázny

04. 08. 2020

Koncom minulého týždňa odštartovala prípravu na tohtoročný európsky šampionát aj slovenská volejbalová reprezentácia kadetov (U18 - roč. nar. 2003 a mladší). Majstrovstvá Európy by sa mali uskutočniť v Taliansku začiatkom septembra (4. - 13. 9.); Európska volejbalová konfederácia (CEV) zatiaľ neprijala definitívne rozhodnutie, či sa šampionát bude konať alebo ho zrušia kvôli pandémii koronavírusu.

Szabóová sa vracia do Nemecka. Stala sa posilou Straubingu

31. 07. 2020

Slovenská volejbalová reprezentantka Sandra Szabóová sa po roku vracia do nemeckej bundesligy. Dvadsaťštyriročná blokárka, ktorá v minulej sezóne pôsobila vo francúzskom Chamalieres, sa dohodla na zmluve s tímom NawaRo Straubing. O jej príchode informoval klub na svojom webe.


generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČMIKASAKAVOHOLIK
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORKERKOSAND
  • reklamní partneri HUDOSKV REZACRonaATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #