Vo Fenogliovej nominácii na letnú prípravu viacero nových tvárí

20. 07. 2018

Taliansky tréner slovenskej ženskej volejbalovej reprezentácie Marco Fenoglio oznámil 13-člennú nomináciu na letný blok prípravy národného tímu, ktorý odštartuje v pondelok 23. júla. Slovenky sa počas štyroch týždňov budú pripravovať v Púchove, následne v termíne 18. - 20. augusta v poľskom Szczyrku odohrajú tréningové zápasy proti domácim Poľkám.

Slováci opäť v príprave, na úvodnom zraze všetci nominovaní

09. 07. 2018

Slovenskí volejbaloví reprezentanti v pondelok v Liptovskom Jáne odštartovali prípravu na druhú časť reprezentačnej sezóny, počas ktorej ich čaká augustový vstup do kvalifikácie o postup na ME 2019. Tréner SR Andrej Kravárik aj športový riaditeľ Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) Marek Rojko počas úvodného zrazu privítali 16 hráčov, teda všetkých zo širšej nominácie.

Kravárik oznámil širšiu nomináciu na augustové zápasy kvalifikácie ME 2019

04. 07. 2018

Tréner slovenskej mužskej volejbalovej reprezentácie Andrej Kravárik oznámil širšiu 16-člennú nomináciu na augustové zápasy v C-skupine v rámci kvalifikácie o postup na ME 2019. V porovnaní s májovými a júnovými stretnutiami v Zlatej európskej lige 2018 sa do mužstva vrátilo viacero skúsených hráčov, jediným absolútnym nováčikom na seniorskej úrovni je blokár VK Prievidza Filip Mačuha. Úvodný zraz je na programe v pondelok 9. júla v Liptovskom Jáne.

Ľuboš Macko po piatich rokoch v Prešove do Kazincbarciky

04. 07. 2018

Slovenský volejbalový reprezentant Ľuboš Macko si premiérovo vyskúša pôsobenie v zahraničí, dohodol sa na spolupráci s popredným maďarským klubom VRC Kazincbarcika. Úradujúci maďarský šampión a účastník Ligy majstrov 2018/2019 o angažovaní 29-ročného blokára informoval v stredu prostredníctvom svojho webu. Zmluva je na jeden rok s opciou na dvanásť mesiacov.

Slovenky po postupe na ME "19" jednohlasne: Sú to úžasné pocity

02. 07. 2018

Slovenská ženská volejbalová reprezentácia do 19 rokov po dvoch rokoch opäť nebude chýbať na európskom šampionáte tejto vekovej kategórie. Zverenky Michala Matušova počas ostatných dvoch mesiacov zvládli dva kvalifikačné turnaje, postup na septembrové dvanásťčlenné ME do Albánska (1. - 9. 9. 2018) spečatili v sobotu na gréckom ostrove Samos. Úspech zarezonoval, v pondelok popoludní po návrate ich pred sídlom Slovenskej volejbalovej federácie čakal početný zástup médií. V mene SVF hráčkam aj realizačnému tímu poďakovali Tomáš Singer aj športový riaditeľ Marek Rojko, hráčky potešili kvetinami.

Šunderlíková k nováčikovi Serie A2?

22. 06. 2018

Osemnásťročná (19 rokov oslávi 17. júla) a 188 cm vysoká slovenská volejbalová reprezentantka Karin Šunderlíková mieri do Talianska. Univerzálna hráčka Slávie Ekonomická univerzita Bratislava, ktorá v máji zmaturovala a zároveň pomohla ženskej reprezentácii v zlatej Európskej lige, má byť podľa talianskych zdrojov posilou nováčika Serie A2 Libertas Martignacco.

V stredu v Bielorusku tesná prehra 2:3

20. 06. 2018

V druhom z troch prípravných duelov v bieloruskom Raubiči pri Minsku prehrali slovenské volejbalové reprezentantky do 19 rokov s domácimi rovesníčkami tesne 2:3. Tím Michala Matušova sa pripravuje na blížiaci sa turnaj 3. kola kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy, ktorý sa od 28. do 30. júna uskutoční na gréckom ostrove Samose.

Tím SR U19 prehral v Bielorusku 0:3, potom vyhral dva dodatkové sety

19. 06. 2018

Slovenské volejbalové reprezentantky do 19 rokov prehrali v utorok v prvom z trojice prípravných zápasoch v bieloruskom Raubiči pri Minsku s domácimi rovesníčkami 0:3 a potom uspeli v dvoch dodatkových setoch. Tím Michala Matušova sa pripravuje na blížiaci sa turnaj 3. kola kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy, ktorý sa od 28. do 30. júna uskutoční na gréckom ostrove Samose.

Devätnástka sa v generálke na baráž o ME predstaví v Bielorusku

19. 06. 2018

Slovenské volejbalové reprezentantky do 19 rokov sa v rámci záverečnej prípravy na blížiace sa 3. kolo kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy v Grécku predstavia od utorka do štvrtka v Bielorusku. V športovom komplexe Raubiči pri Minsku odohrajú zverenkyne trénera Michala Matušova tri zápasy. Bielorusky čaká takisto baráž o postup na európsky šampionát, ktorý sa od 1. do 9. septembra uskutoční v Albánsku. Mladé Slovenky odcestovali do Bieloruska po trase Bratislava-Praha-Minsk s 12 hráčkami v pondelok.

Mládežnícky reprezentant Kozák z Trenčína do tímu pražských levov

18. 06. 2018

Slovenský mládežnícky volejbalový reprezentant Šimon Kozák v novej sezóne bude hrávať v českej extralige, dohodol sa na dvojročnej spolupráci s VK Lvi Praha, niekdajším ČZU Praha. Informuje o tom web agentúry Sportfin, ktorá zastupuje tohto 19-ročného smečiara.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC Rona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #