LEGIONÁRI: Zažiarili Firkaľ, Michalovič aj Kijaková, MVP Pencová pomohla k obratu

19. 11. 2019

Čo priniesol uplynulý týždeň na európskych palubovkách z pohľadu slovenských legionárov?

Dievčatá z nového RD U16 zo Stredu a Východu mali sústredenie na Liptove

13. 11. 2019

V dňoch 10. - 12. novembra 2019 sa v Liptovskom Hrádku konalo reprezentačné sustredenie dievčat RD 2006  pre región Stred a Východ. Na zraze sa zúčastnilo 16 hráčok z desiatich klubov - TU Košice, ŠK ELBA Prešov, MVK Stropkov, VK Prešov, MŠK Žiar nad Hronom, MŠK Liptovský Hrádok, VK Iskra Hnúšťa, VK Brusno, MVK Poltár, VA Žilina. Tamaru Zichovú zo Žiliny (výron) nahradila Liliana Kubová z Liptovského Hrádku.

LEGIONÁRI: Kováč a Krajčovič kráľmi blokárov, víťazná premiéra Hudecovej

11. 11. 2019

Slovenská volejbalová reprezentantka Romana Hudecová má za sebou víťaznú premiéru v tureckom tíme Astor PVI. Účastníčka majstrovstiev Európy v Bratislave, ktorá do krajiny polmesiaca prestúpila z albánskeho Partizanu Tirana, prispela 18 bodmi k nedeľňajšiemu víťazstvu v 5. kole 1. ligy 3:2 nad Samsonom. Tím z Ankary dosiahol tretie víťazstvo v sezóne a v tabuľke B-skupiny druhej najvyššej súťaže je na priebežnom šiestom mieste.

Salanciová končí v Ostrowci, klub trápia finančné problémy

07. 11. 2019

Členka širšieho kádra slovenskej volejbalovej reprezentácie Erika Salanciová nedokončí túto sezónu v službách druholigového poľského klubu KSZO Ostrowiec. Spolu s 28-ročnou smečiarkou v stredu náhle skončili v družstve ďalšie štyri hráčky. Dôvodom sú finančné problémy, o ktorých klub informoval vo vyhlásení na webe. 

LEGIONÁRI: Tímy so Slovákmi na čele ligových súťaží v Česku, Maďarsku aj Rakúsku

04. 11. 2019

Čo priniesol uplynulý týždeň na európskych palubovkách z pohľadu slovenských legionárov?

Hudecová zamierila z Albánska do Turecka. V novom klube jej pripravili milé prekvapenie

04. 11. 2019

Slovenská volejbalová reprezentantka Romana Hudecová prestúpila z albánskeho Partizanu Tirana do tureckého klubu Astor PVI Ankara, ktorý pôsobí v druhej najvyššej súťaži v krajine vicemajsteriek Európy. Účastníčka EuroVolley 2019 v Bratislave by debut v drese nového zamestnávateľa mohla absolvovať v nedeľu 10. novembra doma proti Samsunu.

Najlepšie videá z EuroVolley 2019 v Bratislave

02. 11. 2019

Hoci sa majstrovstvá Európy vo volejbale žien EuroVolley 2019 skončili pred takmer dvomi mesiacmi, spomienky na skvelý šampionát v Bratislave sú stále živé. Pripomeňme si prostredníctvom videí na našom Facebooku emotívne momenty na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

LEGIONÁRI: Masný MVP, štart sezóny Kohúta aj Firkaľa, debut Hrončekovej a Kijakovej v Izraeli

28. 10. 2019

V závere októbra sa už rozbehli aj posledné európske ligové súťaže a do akcie sa tak dostali ďalší slovenskí volejbalisti - sezónu počas uplynulého týždňa odštartovali muži v Poľsku a v Turecku aj ženy v Izraeli.

Slovenky U19 zabojujú o ME doma, Slováci U20 do Lotyšska

22. 10. 2019

Slovenské mládežnícke volejbalové reprezentácie žien do 19 rokov (roč. nar. 2002 a mladšie) a mužov do 20 rokov (roč. nar. 2001 a mladší) spoznali súperov pre II. fázu kvalifikácie o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy týchto vekových kategórií. Dejiskom ME "20" mužov je Brno (28. 8. - 5. 9. 2020), ženské ME "19" sa uskutočnia 22. - 30. augusta v bosnianskej Zenici a chorvátskom Osijeku.

LEGIONÁRI: Michalovič lídrom štatistík, Palgutová s Herelovou siahali na skalp majstra

21. 10. 2019

Väčšina európskych ligových súťaží sa po úvodných kolách už naplno rozbieha, na štart ešte čakajú muži v Poľsku či Turecku. Naši volejbaloví legionári o sebe dali vedieť aj počas uplynulého týždňa.


generálny partner

 • #

partneri

 • generálny reklamný partner ME žien na SlovenskuSTRABAG
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #