Kováč z Fínska do Bundesligy, teší sa na kvalitnú súťaž

02. 07. 2020

Slovenský volejbalový reprezentant Jakub Kováč bude vo svojej kariére pokračovať v nemeckej Bundeslige. Pred nasledujúcou sezónou sa 23-ročný blokár upísal klubu Netzhoppers KW-Bestensee.

Slovenky aj Slováci budú o ME bojovať doma, kvalifikačné turnaje v januári

29. 06. 2020

Výborná správa pre naše volejbalové reprezentácie žien a mužov aj fanúšikov! Oba slovenské tímy sa v kvalifikácii o postup na majstrovstvá Európy 2021 predstavia aj v domácom prostredí - na turnajoch štvorčlenných skupín v prvej polovici januára budúceho roka. Zmeny v kvalifikačnom procese v pondelok potvrdila Európska volejbalová konfederácia (CEV).

Radosová zamierila do Níreďházy, teší sa na slovenské minisúboje

27. 06. 2020

Po Rakúsku, Nemecku, Poľsku a Rumunsku si vyskúša aj najvyššiu súťaž v Maďarsku. Slovenská volejbalová reprezentantka Nikola Radosová bude v sezóne 2020/2021 hájiť farby Fatumu Níreďháza, do klubu prestúpila po dvojročnom angažmáne v bundesligových Drážďanoch. Dvadsaťosemročnú smečiarku čaká už trinásta legionárska sezóna v rade.

Pencová počúva srdce, chce byť doma

26. 06. 2020

V stredu oslávila tridsiate narodeniny, ktoré môžu byť určitým medzníkom v jej kariére. Blokárka Jaroslava Pencová, ktorá ako jediná dokázala vyhrať anketu o najlepšiu volejbalistku Slovenska v rokoch 2013 až 2017 päťkrát za sebou (v počte prvenstiev ju so šiestimi triumfami predstihla iba Adriana Marčeková), sa rozhodla po siedmich rokoch v zahraničí vrátiť domov

Herelová v novej sezóne za Aachen: Bundesliga je pre mňa výzva

25. 06. 2020

Slovenský volejbal bude mať zastúpenie v nemeckej Bundeslige aj v nasledujúcej sezóne - Nina Herelová po roku vo francúzskom Nancy prestúpila do tímu Ladies in Black Aachen. Pre reprezentačnú blokárku, ktorá v júli oslávi svoje 27. narodeniny, to bude ôsma sezóna za hranicami a piata legionárska krajina - po Rakúsku (Schwechat), Česku (Prostějov), Poľsku (Bielsko-Biala) a Francúzsku.

CEV predstavila logá šampionátov, čaká sa na termíny kvalifikácie

22. 06. 2020

Európska volejbalová konfederácia (CEV) v závere minulého týždňa predstavila fanúšikom logá budúcoročných šampionátov EuroVolley 2021. Majstrovstvá Európy sa po druhý raz budú konať vo formáte s 24 účastníkmi a štyrmi hostiteľskými krajinami.

Lux zostáva v Karlovarsku. Liga majstrov je príjemný bonus, vraví

18. 06. 2020

Slovenský volejbalový reprezentant Marcel Lux si aj v budúcej sezóne bude obliekať dres VK ČEZ Karlovarsko. S klubom sa dohodli na predĺžení spolupráce o ďalší rok.

Od kohútov ku kocúrom. Pavelka opúšťa Prievidzu, posilnil Příbram

17. 06. 2020

Slovenský volejbalový reprezentant Martin Pavelka bude v novom ročníku pôsobiť v Česku. Čoskoro 28-ročný smečiar sa dohodol na spolupráci s klubom Kocouři Příbram, nový zamestnávateľ ho predstavil na svojom webe.

CEV zrušila kvalifikácie, tri družstvá SR s miestenkou na mládežnícke ME

16. 06. 2020

V prípade, že sa tohtoročné európske volejbalové šampionáty mládežníckych kategórií budú konať, Slovensko by malo štartovať na troch zo štyroch záverečných turnajov - v kategóriách dievčat do 17 rokov, chlapcov do 18 rokov aj žien do 19 rokov. Európska volejbalová konfederácia (CEV) začiatkom týždňa potvrdila zrušenie zostávajúcich kvalifikačných turnajov, keďže aktuálna situácia v súvislosti s pandémiou koronavírusu neumožňuje ich bezpečnú organizáciu.

Štyri sezóny priniesli dva tituly. Kriško si opäť oblečie dres Liberca

09. 06. 2020

Kapitán slovenskej volejbalovej reprezentácie Tomáš Kriško po dvoch rokoch opäť spojí svoju kariéru s Libercom. O jeho návrate do tradičného českého klubu informuje web idnes.cz. Tridsaťjedenročný smečiar pôsobil v Dukle v rokoch 2014 - 2018 a získal s ňou dva majstrovské tituly (2015, 2016), následne odišiel na rok do argentínskeho UNTreF Buenos Aires. V uplynulom ročníku hral v bundesligovom VfB Friedrichshafen.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #