Kde sledovať zápasy Zlatej európskej ligy?

24. 05. 2019

Už cez víkend sa začína ďalší ročník prestížnej súťaže CEV Zlatá európska liga 2019. V akcii budú opäť oba slovenské reprezentačné výbery mužov a žien. Diváci majú možnosť sledovať naživo všetky stretnutia našich reprezentácií. Domáce stretnutia z Nitry, Humenného aj Popradu odvysiela v priamych prenosoch RTVS na Dvojke, súboje z vonka budú naživo na webe www.eurovolley.tv.

Ostrý štart v sobotu. Slovenky na úvod Zlatej EL zabojujú na Ukrajine

24. 05. 2019

Tohtoročná súťažná premiéra našich reprezentantiek je za dverami! Zverenky trénera Marca Fenoglia vstúpia sobotňajším zápasom v Záporoží (16.00) proti domácej Ukrajine do bojov v A-skupine Zlatej európskej ligy 2019. Ďalšími súperkami Sloveniek v boji o postupové miesto na Final Four do Chorvátska sú Češky a Švédky.

Výberové konanie na pozície reprezentačných trénerov mládeže

22. 05. 2019

Športový úsek SVF vyhlasuje výberové konanie na zodpovedných trénerov RD U16 dievčat (roč. nar. 2006 a mladšie) a RD U17 chlapcov (roč. nar. 2005 a mladší).

Michal Petráš "cez jazero" do novej súťaže. Zahrá si v Amriswile

21. 05. 2019

V nasledujúcej sezóne bude mať Slovensko vďaka smečiarovi Michalovi Petrášovi zastúpenie aj v najvyššej švajčiarskej volejbalovej súťaži NLA. Dvadsaťdvaročný reprezentant zamieril na druhú stranu Bodamského jazera - z nemeckého VfB Friedrichshafen prestúpil do tímu Lindaren Volley Amriswil. "Michal je mladý hráč s veľkým potenciálom, do nášho tímu sa veľmi hodí," povedal dočasný prezident a výkonný riaditeľ úradujúceho švajčiarskeho vicemajstra Peter Bär pre klubový web.

Slovenky vrátili Maďarkám prehru, v nedeľu zvíťazili v Nyíregyháze 3:0

19. 05. 2019

Slovenské volejbalistky zvíťazili v nedeľu v maďarskej Nyíregyháze v druhom prípravnom zápase nad domácou reprezentáciou 3:0 a uspeli aj v dodatkovom sete. Maďarkám tak vrátili prehru 2:3 zo soboty.

Slováci v sobotu v príprave zvíťazili v Estónsku 3:0

18. 05. 2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti v sobotňajšom prípravnom zápase v estónskom Rakvere zdolali domáci národný tím 3:0 a víťazne sa naladili pred vstupom do Zlatej európskej ligy. Slováci mali navrch aj s hráčmi z lavičky v dodatkovom sete (25:19). Debut v seniorskom výbere si pripísal smečiar Martin Pavelka. V piatok v prvom dueli v troch setoch uspeli Estónci.

Slovenky viedli v Maďarsku 2:0, no prehrali 2:3

18. 05. 2019

Slovenské volejbalistky prehrali v sobotu v maďarskej Nyíregyháze prvý z dvojice prípravných zápasov s domácou reprezentáciou 2:3, keď viedli 2:0 na sety. Oba tímy sa stretnú v nedeľu ešte raz o 11.00. Slovenky sa pripravujú na Zlatú európsku ligu, súťaž odštartujú na budúcu sobotu na Ukrajine. V A-skupine sa stretnú aj so Švédkami a Češkami, domáce duely odohrajú zverenkyne Marca Fenoglia rovnako ako muži v Nitre (1. 6.), Humennom (12. 6.) a Poprade (15. 6.). Všetky zápasy odvysiela naživo RTVS na Dvojke, vstupenky v sieti Ticketportal.

Slováci prehrali v piatkovom prípravnom zápase v Estónsku 0:3

17. 05. 2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti prehrali v piatok v prvom prípravnom zápase v estónskom Rakvere s domácou reprezentáciou 0:3 a nestačili na súpera ani v dodatkovom sete. Obaja súperi sa na rovnakom mieste stretnú aj v sobotu od 16.00.

Mlynarčík a F. Palgut opäť spolu v Aich/Dobe

17. 05. 2019

Úradujúci šampión najvyššej rakúskej súťaže SK Posojilnica Aich/Dob na svojom webe prezradil mená prvých dvoch posíl pred novou sezónou - sú nimi 27-roční slovenskí reprezentanti Peter Mlynarčík a Filip Palgut. Univerzál Mlynarčík aj nahrávač Palgut sa vracajú do známeho prostredia, v tomto klube už pôsobili: Mlynarčík v rokoch 2015 - 2017, Palgut v rokoch 2014 - 2016. 

V Zlatej EL bez Porubského a Bencza. Kravárik pred generálkou: Estónci nás preveria

15. 05. 2019

Slovenskí volejbalisti majú za sebou viac než týždeň prípravy v Poprade pred prvou časťou reprezentačnej sezóny, v ktorej ich čakajú súboje v Zlatej európskej lige proti Belgičanom, Turkom a Lotyšom. Niekoľkých skúsenejších hráčov doplnilo v kádri pre túto časť sezóny viacero mladých talentov, realizačný tím na čele s trénerom Andrejom Kravárikom tak mal pred sebou nové výzvy.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #