Bulhari, Macedónci a Turci ďalšími účastníkmi ME 2021, Rakúšania v problémoch

18. 01. 2021

Počas uplynulého týždňa odohrali dve skupiny mužskej kvalifikácie o postup na tohtoročný európsky šampionát EuroVolley 2021. Miestenku na záverečnom turnaji si vybojovali favorizovaní Bulhari a Turci a tiež tím Severného Macedónska.

Petráš v Turecku posilnil lídra tabuľky: Cítim, že zmena bude krok vpred

17. 01. 2021

Slovenský volejbalista Jakub Petráš uprostred sezóny mení adresu. V rámci 1. ligy v Turecku (druhá najvyššia súťaž) sa pred odvetnou polovicou základnej časti sťahuje z piateho tímu východnej B-skupiny Yeni Kiziltepe (bilancia 6-5) k lídrovi rovnako 12-člennej západnej A-skupiny do Milasu Belediye (10-1). Dvadsaťdvaročný univerzál sa stal vôbec prvým legionárom v histórii klubu.

LEGIONÁRI: Ihnát zažiaril proti Libercu 28 bodmi, Pavelka debutoval v Bahrajne

12. 01. 2021

Ako sa darilo našim legionárom v zahraničných súťažiach počas uplynulého týždňa?

Pavelka dohrá sezónu v Bahrajne: Chcem ukázať to najlepšie

06. 01. 2021

Člen širšieho kádra slovenskej volejbalovej reprezentácie Martin Pavelka zamieril na prelome kalendárnych rokov z českého extraligového Příbramu do exotického Bahrajnu, do konca ročníka si bude obliekať fialový dres tamojšieho popredného klubu Dar Kulaib.

Krišková sa teší na tureckú skúsenosť, Nevsehiru chce pomôcť medzi elitu

05. 01. 2021

Slovenská volejbalistka Romana Krišková uprostred sezóny mení dres. Po krátkom pôsobení v cyperskom Apollone Limassol, do ktorého zamierila po tom, ako taliansku Casertu pred sezónou nepustili do prestížnej Serie A1, sa 27-ročná smečiarka sťahuje do Turecka.

LEGIONÁRI: Päť blokov Palguta v Prahe, nekonečný set v Kladne, Firkaľ na víťaznej vlne

04. 01. 2021

Väčšina volejbalových ligových súťaží má na prelome kalendárnych rokov prestávku, no do hry sa - najmä v Česku - dostalo viacero našich reprezentantov. Ako sa darilo legionárom počas uplynulých dvoch týždňov?

Momenty volejbalového roka 2020

01. 01. 2021

Pandémia koronavírusu v uplynulom roku výrazne zasiahla do volejbalového kalendára. Napriek tomu sa nám spoločne podarilo zorganizovať niekoľko pozoruhodných podujatí. Aký bol volejbalový rok 2020? Pripomeňme si tie najdôležitejšie momenty.

LEGIONÁRI: Herelová do tretice MVP, Radosová a Gavenda lídrami, 28 bodov Šunderlíkovej

23. 12. 2020

V Grécku, kde pôsobia Romana Hudecová a Alexandra Vajdová, sa nehrá už takmer dva mesiace, na Cypre sa po mesačnej pauze nedávno hrať začalo, ale liga pokračuje už bez Romany Kriškovej, ktorá rozviazala zmluvu s Apollonom Limassol a po Vianociach bude pokračovať už v novom pôsobisku. Peter Michalovič (Nantes) a Mária Žernovič (Vasas Budapešť) stále chýbajú svojim tímom zo zdravotných dôvodov. Ako sa darilo našim ďalším legionárom v zahraničných súťažiach počas predvianočného týždňa?

Zlatá EL 2021: Muži aj ženy proti Ukrajine, v skupine aj Holanďania a Bulharky

18. 12. 2020

Slovenské volejbalové reprezentácie mužov a žien v piatok spoznali svojich súperov v Zlatej európskej lige 2021. Slováci budú v B-skupine čeliť Holanďanom, Ukrajincom a Rumunom, Slovenky nastúpia rovnako v "béčku" proti Bulharkám, Ukrajinkám a Fínkam.

LEGIONÁRI: Radosová úspešná v súboji Sloveniek, Kováč do finále pohára, osem es Kriška

14. 12. 2020

Ako sa počas uplynulého týždňa darilo našim legionárom v zahraničných volejbalových súťažiach?


generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORVOSLAUER
  • reklamní partneri HUDOSKV REZACRonaATAK
  • reklamní partneri KERKOSAND
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #