LEGIONÁRI: Slovenský súboj v Poľsku vyhral Masný, v ČR odštartovalo play-off

19. 03. 2019

Vo víkendovom 25. kole poľskej PLUS Ligy sa v priamom súboji stretli dvaja slovenskí volejbalisti. Po zápase bol spokojnejší nahrávač Michal Masný, ktorý doviedol Zawiercie k víťazstvu 3:0 nad Olsztynom. V drese hostí odohral prvé dva sety smečiar Marcel Lux a zaznamenal štyri body. Dve domáce prehry s favoritmi utrpeli Katovice, ktorých dres oblieka kapitán slovenskej reprezentácie Emanuel Kohút.

Spustili sme predaj vstupeniek na Zlatú európsku ligu. Odštartujeme veľkou súťažou!

15. 03. 2019

V spolupráci so spoločnosťou Ticketportal spustila Slovenská volejbalová federácia (SVF) predaj vstupeniek na domáce zápasy Zlatej európskej ligy 2019 mužov a žien. Slovenské reprezentácie sa predstavia v troch mestách - Nitra (1. 6.), Humenné (12. 6.) a Poprad (15. 6.). So začiatkom predaja spúšťame aj veľkú súťaž o vstupenky, ktorá v najbližších dňoch prebehne na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Fandi našim chlapcom na ME priamo v Belgicku! Vstupenky do nášho sektoru TU

13. 03. 2019

Našich volejbalistov v septembri v Belgicku čakajú boje v základnej skupine na majstrovstvách Európy EuroVolley 2019 a vy môžete byť pri tom priamo v Bruseli a Antverpách!

Slovenské reprezentantky do 16 rokov nestačili na Češky ani v stredu

13. 03. 2019

Slovenské volejbalové reprezentantky do 16 rokov (roč. 2004 a mladšie) prehrali aj v druhom prípravnom zápase v Nitre s rovesníčkami z Česka, tentokrát 1:4 (15:25, 17:25, 22:25, 20:25, 15:12). Hralo sa na ZŠ Tulipánova. Zverenkyne trénera Mareka Maličkého sa pripravujú na aprílový turnaj 2. kola kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy, ktorý sa uskutoční v rumunskom Ploješti. O jedno postupové miesto na júlové ME do Talianska a Chorvátska sa mladé Slovenky stretnú s Lotyšskom, Českom a domácim Rumunskom.

Šestnástka prehrala v prvom prípravnom zápase v Nitre s ČR 0:5

12. 03. 2019

Slovenské volejbalové reprezentantky do 16 rokov (roč. 2004 a mladšie) prehrali v utorok v prvom z dvoch prípravných duelov v Nitre s rovesníčkami z Česka 0:5 (-17, -16, -23, -12, -21). Hralo sa v hale Olympia, obaja súperi sa stretnú ešte raz, v stredu o 10.00 na ZŠ Tulipánova. Zverenkyne trénera Mareka Maličkého sa pripravujú na aprílové 2. kola kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy, ktoré sa uskutoční v rumunskom Ploješti.

LEGIONÁRI: Smola Radosovej, Paták a Repák bez pohára, Palgut MVP

12. 03. 2019

Slovenská volejbalová reprezentantka Nikola Radosová utrpela zranenie zadného stehenného svalu pravej nohy a svojmu nemeckému klubu SC Drážďany bude chýbať minimálne mesiac. Dvadsaťšesťročná smečiarka s určitosťou vynechá záver základnej časti a úvod bundesligového play-off. Otázne je, či stihne záver klubovej sezóny.

Zlatá EL vyvrcholí v Estónsku a Chorvátsku, štyri dejiská zápasov SR u súperov známe

08. 03. 2019

Európska volejbalová konfederácia (CEV) v piatok oznámila dejiská júnových turnajov Final Four Zlatej európskej ligy 2019. Záverečné turnaje sa uskutočnia v termíne 21. - 22. júna, muži budú o zlato bojovať v estónskom Tallinne a ženy v chorvátskom Varaždíne. Estónci a Chorvátky ako hostitelia majú istú účasť, doplnia ich víťazi troch štvorčlenných základných skupín, v prípade triumfu organizátora Final Four v skupine tiež najlepšie družstvo z druhých priečok. Slováci aj Slovenky účinkujú zhodne v základnej A-skupine tejto kontinentálnej súťaže.

LEGIONÁRI: Abrhámová s Drobňákovou vyhrali Francúzsky pohár, v Argentíne získal trofej aj Kriško

04. 03. 2019

Slovenským volejbalistom a volejbalistkám sa darilo v zahraničných súťažiach. Z veľkého úspechu sa tešili naše legionárky vo Francúzsku - blokárka Michaela Abrhámová a smečiarka Dominika Drobňáková triumfovali počas víkendu v národnom pohári a získali pre St. Raphaël túto cennú trofej prvýkrát v klubovej histórii.

LEGIONÁRI: Petráš vyhral Nemecký pohár, 7 blokov Herelovej, 28 bodov Pištělákovej

27. 02. 2019

Slovenský volejbalový reprezentant Michal Petráš sa v drese VfB Friedrichshafen tešil zo zisku Nemeckého pohára. Dvadsaťdvaročný smečiar síce vo finálovom zápase pred viac ako 10.000 divákmi v mannheimskej SAP Arena len krátko striedal v prvom sete, ale aj on prispel k triumfu 3:0 nad Lüneburgom (23, 18, 16). Zverenci belgického trénera Vitala Heynena získali pre klub cennú trofej už 16. krát v histórii.

Zo zasadnutia Reprezentačnej rady SVF - ženská zložka (25. 2.)

26. 02. 2019

V pondelok 25. februára 2019 viedol športový riaditeľ SVF Marek Rojko zasadnutie Reprezentačnej rady SVF za účasti členov RR SVF Igora Prieložného a Vladimíra Přidala a aj za účasti trénerov klubov EXŽ /Michal Matušov, Tomáš Varga, Eva Koseková/ s trénerom Marcom Fenogliom, team managerom a trénerom COP Nitra Slavomírom Hubom a prostredníctvom skype callu sa zúčastnil tiež Michal Mašek /asistent trénera RD/.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #