Akcia - skupinové zľavy na zápasy ME v Bratislave!

23. 07. 2019

Volejbalová horúčka na Slovensku stúpa! Už o zopár týždňov sa na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu začnú historické majstrovstvá Európy vo volejbale žien, samozrejme, aj s účasťou našich reprezentantiek. Šampionát odštartuje v piatok 23. augusta, slovenské volejbalistky sa na úvod stretnú so Španielkami. Neskôr ich čakajú Švajčiarky, Bielorusky, Nemky a Rusky.

Muži odštartovali v Poprade záverečnú prípravu na majstrovstvá Európy

22. 07. 2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti začali v pondelok v Poprade záverečnú prípravu na majstrovstvá Európy, ktoré sa od 12. do 29. septembra uskutočnia vo Francúzsku, Belgicku, Slovinsku a Holandsku. Tréner Andrej Kravárik privítal na úvodnom zraze pod Tatrami 17 hráčov, chýbal len Filip Mačuha, ktorý sa pre študijné povinnosti pripojí k tímu v stredu.

Slovenky sa priblížili fanúšikom. V Bratislave absolvovali autogramiádu

21. 07. 2019

V bratislavskom nákupnom stredisku Central sa v nedeľu uskutočnila autogramiáda slovenských volejbalových reprezentantiek, ktoré už o mesiac čakajú domáce majstrovstvá Európy v Bratislave. Aj v horúcom počasí a dovolenkovom období bol o podpisy našich volejbalistiek záujem a dievčatá sa aspoň takto priblížili k publiku.

Gavenda do tímu majstra: V Španielsku o najvyššie ciele

17. 07. 2019

Aj slovenský reprezentačný univerzál Filip Gavenda už pozná pre budúcu sezónu svoje pôsobisko. Dvadsaťtriročný volejbalista sa sťahuje z talianskej Latiny do Španielska, upísal sa úradujúcemu ligovému šampiónovi CV Teruel.

EuroVolley 2019 - akreditačný proces spustený!

16. 07. 2019

Slovenská volejbalová federácia (SVF) informuje zástupcov médií, že Európska volejbalová konfederácia (CEV) spustila akreditačný proces v súvislosti s blížiacimi sa európskymi šampionátmi EuroVolley 2019. 

Prostějov po Stümpelovej získal aj Fričovú: Česko ako dobrý ďalší krok

15. 07. 2019

Úradujúci český volejbalový vicemajster VK Prostějov po blokárke Nikole Stümpelovej zo Strabagu Bratislava získal pred novou sezónou do kádra aj smečiarku Karolínu Fričovú zo Slávie EU Bratislava. Desaťnásobný český šampión z ostatných jedenástich sezón (2009 - 2018), ktorý v uplynulom ročníku pod trénerským vedením Ľubomíra Petráša prepustil domáci trón Olomoucu, informoval o najnovšej akvizícii na svojom webe.

Šikovná ručička z Považia

12. 07. 2019

V reprezentácii debutovala len pred necelým rokom, no teraz je blízko k tomu, aby si vybojovala miestenku na augustové domáce majstrovstvá Európy v Bratislave. Dvadsaťšesťročná Mária Kostelanská patrí k príjemným prekvapeniam výberu trénera Marca Fenoglia. V tohtoročnej Zlatej európskej lige nastúpila štyrikrát v základnej zostave a v zápase s Ukrajinou výkonom výrazne prispela k víťazstvu aj po naskočení z lavičky. Šikovná smečiarka prežíva najlepšie volejbalové mesiace v kariére.

Hudecová ako prvá Slovenka do Albánska. "Výzvy mám rada," hovorí smečiarka

11. 07. 2019

Na mapu pôsobísk našich legionárok pribudne nová krajina. Reprezentačná smečiarka Romana Hudecová si ako prvá slovenská volejbalistka vyskúša angažmán v Albánsku. Dvadsaťpäťročná rodáčka z Levíc sa dohodla na ročnom kontrakte s obhajcom titulu Partizanom Tirana, s ktorým uzavrela ročný kontrakt a zahrá si aj Ligu majsteriek. Bude to jej prvá zahraničná skúsenosť.

Slovenky už zarezávajú pred ME. V Poprade majú tréneri šestnásť hráčok

09. 07. 2019

Slovenské volejbalové reprezentantky v pondelok v Poprade odštartovali záverečnú fázu prípravy na domáce augustové majstrovstvá Európy EuroVolley 2019 v Bratislave (23. 8. - 1. 9.). Slovenky, ktoré si pondelok spríjemnili výletom na Lomnický štít (2634 m) aj so zlatou trofejou pre nové európske šampiónky, pobudnú pod Tatrami dva týždne. "Prvá časť prípravy tu v Poprade bude zameraná na kondíciu," ozrejmil taliansky kormidelník SR Marco Fenoglio.

Na Lomnickom štíte premiéra zlatej trofeje pre kráľovné Európy

08. 07. 2019

Slovenské volejbalové reprezentantky odštartovali prípravu na augustové domáce majstrovstvá Európy unikátnym spôsobom. V pondelok skoro ráno sa celý tím aj so zlatým pohárom pre nové európske šampiónky z Popradu vydal na cestu do Tatranskej Lomnice a lanovkami až na druhý najvyšší slovenský vrch - Lomnický štít. V nadmorskej výške 2634 m dievčatá s pohárom zapózovali a dokonca si aj zahrali.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #