Kravárik: Je nám to ľúto, ale odchádzame so vztýčenou hlavou

20. 09. 2019

Sľubný začiatok, trpký koniec. Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa napriek dvom víťazstvám neprebojovali do osemfinále majstrovstiev Európy 2019. V Bruseli zdolali Španielov 3:2 a Rakúšanov 3:1, no po presune do Antverp už nezískali so semifinalistami ME 2017 Srbskom, Belgickom a Nemeckom ani set a napokon na ich úkor postúpili zo štvrtého miesta Španieli. Južania vo štvrtok senzačne zdolali nemotivovaných úradujúcich vicemajstrov Európy Nemcov 3:1. Slováci tak obsadia na turnaji 19. miesto.

Španieli na ME ďalej, Slováci nie. Kravárik: Takýto koniec mrzí

19. 09. 2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa nepredstavia v osemfinále kontinentálneho šampionátu EuroVolley 2019. Definitívu dal výsledok štvrtkového úvodného zápasu základnej B-skupiny - Španieli v Antverpách zvíťazili nad úradujúcimi vicemajstrami Európy Nemcami 3:1 (22, 20, -18, 19) a v tabuľke so 6 bodmi poskočili na 4. miesto pred Slovákov, ktorým s 5 bodmi patrí 5. priečka. Rovnakú bilanciu (2-3) ako Španieli a Slováci majú aj tretí Nemci (7 b.).

Slováci potrápili vicemajstrov Európy, body napokon brali Nemci

18. 09. 2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa s účinkovaním v základnej B-skupine v Belgicku na kontinentálnom šampionáte EuroVolley 2019 rozlúčili stredajšou prehrou 0:3 (-23, -28, -19) v Antverpách s úradujúcimi vicemajstrami Európy Nemcami. Slováci najmä v úvodných dvoch setoch hrali s Nemcami vyrovnanú partiu, v koncovke druhej časti tiež mali päť setbalov, ale nedokázali ich premeniť a uchmatnúť súperom set.

Slováci uzavrú skupinu duelom s Nemeckom. Postup definitívne zaistí len víťazstvo

18. 09. 2019

Slovenskí volejbalisti sa v záverečnom zápase B-skupiny majstrovstiev Európy 2019 stretnú dnes o 17.30 (LIVE NA DVOJKE) v antverpskej Lotto Aréne s Nemeckom. Postup do osemfinále spečatia jedine víťazstvom nad úradujúcim vicemajstrom Európy, v prípade prehry budú čakať na štvrtkový výsledok Španielsko - Nemecko.

Slováci si zo súboja s Belgičanmi body neodniesli

17. 09. 2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa v utorok nedočkali ďalšieho víťazstva v základnej B-skupine v Belgicku na kontinentálnom šampionáte EuroVolley 2019. Slováci v Antverpách nestačili na domácich reprezentantov, ktorým podľahli 0:3 (-23, -20, -15). Zverenci Andreja Kravárika v prvej časti neboli ďaleko od zisku setu, v koncovke po obrate zo 17:21 viedli 23:22, ale z čiastkového úspechu sa napokon netešili.

Po dni voľna čaká Slovákov domáce Belgicko, Zaťko opäť prepíše históriu

17. 09. 2019

Dve víťazstvá a jedna prehra. To je doterajšia bilancia slovenských volejbalistov na majstrovstvách Európy v Belgicku. Na úvod B-skupiny zdolali zverenci trénera Andreja Kravárika v Bruseli Španielsko (3:2) a Rakúsko (3:1), čím si vytvorili dobrú pozíciu na postup do osemfinále. Po presune do Antverp nestačili v treťom vystúpení za tri dni na favorizované Srbsko, s ktorým neuhrali ani set. V šesťčlennej skupine ešte odohrajú Slováci v antverpskej Lotto Aréne dva náročné zápasy, v utorok o 20.30 s domácim Belgickom a v stredu o 17.30 s Nemeckom (oba zápasy live na Dvojke).

Fínsko s Českom a Estónskom spoluhostiteľom EuroVolleyM 2021

16. 09. 2019

Kontinentálny šampionát mužov vo volejbale EuroVolley sa v roku 2021 uskutoční popri Česku a Estónsku aj vo Fínsku. Informuje o tom web Európskej volejbalovej konfederácie (CEV) s dôvetkom, že záverečného štvrtého organizátora potvrdia neskôr. Vo Fínsku sa bude hrať v Tampere, v Česku by mala byť dejiskom Ostrava.

EuroVolleyM - Nominácie účastníkov B-skupiny v Belgicku

15. 09. 2019

Pozrite si záverečné nominácie účastníkov "slovenskej" B-skupiny v Belgicku na šampionáte EuroVolley 2019 mužov.

Bojovný výkon Slovákov proti Srbom na sety nestačil

15. 09. 2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti našli v základnej B-skupine kontinentálneho šampionátu EuroVolley 2019 v Belgicku premožiteľov až v treťom vystúpení. Po dvoch náročných dňoch v Bruseli a výhrach nad Španielmi (3:2) a Rakúšanmi (3:1) Slováci v nedeľu už v Antverpách nestačili na favorizovaných Srbov, po bojovnom výkone im podľahli 0:3 (-19, -20, -21). Srbi sa v tabuľke vyšvihli pred Slovákov, ktorým s 5 bodmi patrí 3. miesto.

Náročný program pokračuje. Slovákov po presune do Antverp dnes čaká silné Srbsko

15. 09. 2019

Tretí deň, tretí zápas, navyše po presune do iného mesta. Slovenskí volejbalisti si po dvoch bruselských víťazstvách na 31. majstrovstvách Európy nad Španielskom (3:2) a Rakúskom (3:1) vytvorili výbornú pozíciu na postup do osemfinále. Turnaj pokračuje v rýchlom slede ďalej, dnes od 18.30 sa zverenci Andreja Kravárika stretnú s favoritom B-skupiny Srbskom. Zápas z Lotto Atény v Antverpách odvysiela naživo RTVS na Dvojke.


generálny partner

 • #

partneri

 • generálny reklamný partner ME žien na SlovenskuSTRABAG
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAG
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #