Online seminár trénerov chlapčenskej zložky Oblasti Stred

09. 11. 2020

V piatok 6. novembra 2020 sa uskutočnil prvý z online seminárov pre trénerov, ktorý organizoval OV SVF Stred. Seminár viedol šéftréner CTM VK Prievidza Michal Šimo.

Opustil nás Dušan Lajčiak

22. 10. 2020

Smútiaca volejbalová rodina v Žiari nad Hronom s hlbokým zármutkom oznamuje, že dňa 19. októbra 2020 zomrel vo veku 70 rokov Dušan Lajčiak, dlhoročný aktívny hráč, tréner, rozhodca a funkcionár vo volejbalových štruktúrach Krajského volejbalového zväzu.

V Nitre sa uskutočnila riadna Konferencia ObV Západ SVF

28. 06. 2020

V sobotu 27.6.2020 sa uskutočnila riadna pravidelná Konferencia Oblastného výboru Západ SVF. Zástupcovia klubov sa stretli v zasadačke mestskej športovej haly na Klokočine v Nitre. V pracovnej atmosfére boli prediskutované aktuálne témy v slovenskom volejbale a postoje klubov k viacerým témam.

Triumf Bilíkovej na letnom pohári st. žiačok oblasti Bratislava v Studienke

22. 06. 2020

Oblastný výbor Bratislava SVF organizoval letný pohár starších žiačok. Pôvodne sa malo hrať na ihriskách v Studienke, počasie to však nedovolilo a turnaj sa presunul do dvoch telocviční.

Letný reštart pre mladých volejbalistov. SVF vyhlasuje Pohár mládeže

18. 06. 2020

Slovenská volejbalová federácia v záujme o reštart do súťaží mládeže pred nástupom do nového súťažného ročníka informuje o pripravovanom projekte a na základe iniciatívy úseku mládeže vyhlasuje "Pohár mládeže SVF" pre chlapcov a dievčatá v rôznych vekových kategóriách.

Letný pohár Oblasti Bratislava v Studienke ovládli domáce hráčky

16. 06. 2020

Oblastný výbor Bratislava SVF zorganizoval letný pohár oblasti Bratislava družstiev dievčat v kategórii MIDI v sobotu 13. júna na tráve v Studienke. Na turnaji sa zúčastnilo šesť družstiev - Tami Bratislava, Senica, Skalica "A", "B", "C" a domáce družstvo Studienky.

SVF cez plán pomoci podporí kluby a hráčov sumou viac než 300-tisíc eur

04. 06. 2020

Slovenská volejbalová federácia (SVF) v aktuálnom období koronakrízy prostredníctvom plánu pomoci podporí kluby a hráčov sumou presahujúcou 300-tisíc eur. Návrh podpory schválila Správna rada SVF. Viac než dve tretiny balíka (208-tisíc eur) tvorí priama finančná pomoc 39 klubom - od extraligových cez prvoligové až po subjekty so štatútmi CTM (Centrum talentovanej mládeže) a TSM (Tréningové stredisko mládeže).

Vedenie SVF sa stretlo s predsedami Oblastných výborov

23. 05. 2020

Vo štvrtok 21. mája sa v Púchove uskutočnilo stretnutie vedenia Slovenskej volejbalovej federácie s predsedami Oblastných výborov SVF (ObV SVF), na ktorom sa prerokovalo niekoľko dôležitých oblastí, ktoré priamo vplývajú a súvisia s kompetenciami ObV SVF a zároveň zabezpečujú priamu spoluprácu medzi SVF a OV SVF. Počas rokovania sa vysvetlili viaceré dôležité stanoviská, ktoré prispeli k objasneniu situácie na SVF, v oblastiach či následne aj k riešeniam a termínom prerokovaných úloh.

Dievčatá Stropkova a chlapci Miradu víťazmi Vianočného turnaja v Prešove

13. 12. 2019

V dňoch 10. a 11. decembra sa v Prešove v ŠH ZŠ Sibírska a na Súkromnej strednej športovej škole ELBA uskutočnil už 55. ročník Vianočného volejbalového turnaja žiakov a žiačok, najstaršieho a najväčšieho mládežníckeho volejbalového turnaja na Slovensku.

V Trnave sa uskutočnil dovýber dievčat ročníkov 2006

29. 10. 2019

V sobotu 26. októbra sa v Trnave uskutočnil dovýber oblasti západ dievčat ročníkov 2006 a mladšie. Celkovo sa zúčastnilo 24 dievčat z klubov Palas VK Levice, VK Schaeffler Skalica, VM Senica, HIT Trnava, MVK Nové Mesto nad Váhom, 1. VK Púchov, VK Myjava a VK RZ Nové Zámky.


generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORVOSLAUER
  • reklamní partneri HUDOSKV REZACRonaATAK
  • reklamní partneri KERKOSAND
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #