ObV Západ SVF a SPORTIKA GROUP s.r.o. uzatvorili zmluvu o marketingovej spolupráci

13. 09. 2021

Jedinečná udalosť v mládežníckych volejbalových súťaží stala realitou. Po prvý raz v histórii samostatného Slovenska budú mať vybrané oblastné súťaže svojho marketingového partnera.

Prešov-Solivar hostil 2. kolo Pohára mládeže Oblasti Východ

12. 08. 2021

Oblastný výbor SVF Východ zorganizoval v sobotu 7. augusta v Prešove-Solivare na futbalovom ihrisku miestneho ŠK Slovan 2. kolo regionálnych turnajov letného volejbalového Pohára mládeže. Na turnaji sa zúčastnilo 13 chlapčenských a 11 dievčenských družstiev, celkovo súťažili v šiestich kategóriách.

Svidník hostil ďalšie turnaje Pohára mládeže Oblasti Východ

24. 06. 2021

Oblastný výbor SVF Východ zorganizoval počas víkendu 19. - 20. júna vo Svidníku ďalšie regionálne turnaje letného volejbalového Pohára mládeže. Zúčastnilo sa na nich osem chlapčenských a štrnásť dievčenských družstiev, súťažili v štyroch kategóriách.

Dunajský pohár župana BSK vyhrali domáce mladšie žiačky VK Studienka

21. 06. 2021

Mladšie žiačky VK Studienka sa stali víťazkami turnaja v 4-kovom volejbale, ktorý sa v nedeľu konal v areáli ZŠ Studienka. Turnaj Dunajský pohár župana BSK zorganizoval domáci klub v spolupráci s oblastným volejbalovým výborom Bratislava a BSK, ktorí venovali ceny. Zápasy sa odohrali za veľkej horúčavy na trávnatých ihriskách.

V Studienke sa v nedeľu uskutoční Dunajský pohár župana BSK

18. 06. 2021

Oblastný výbor Bratislava SVF v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom a Volejbalovým klubom Studienka organizujú cez víkend 20. júna 2021 Dunajský pohár župana BSK v kategórii mladších žiačok (1. 1. 2008 a mladšie) v 4-kovom volejbale.

Online seminár trénerov chlapčenskej zložky Oblasti Stred

09. 11. 2020

V piatok 6. novembra 2020 sa uskutočnil prvý z online seminárov pre trénerov, ktorý organizoval OV SVF Stred. Seminár viedol šéftréner CTM VK Prievidza Michal Šimo.

Opustil nás Dušan Lajčiak

22. 10. 2020

Smútiaca volejbalová rodina v Žiari nad Hronom s hlbokým zármutkom oznamuje, že dňa 19. októbra 2020 zomrel vo veku 70 rokov Dušan Lajčiak, dlhoročný aktívny hráč, tréner, rozhodca a funkcionár vo volejbalových štruktúrach Krajského volejbalového zväzu.

V Nitre sa uskutočnila riadna Konferencia ObV Západ SVF

28. 06. 2020

V sobotu 27.6.2020 sa uskutočnila riadna pravidelná Konferencia Oblastného výboru Západ SVF. Zástupcovia klubov sa stretli v zasadačke mestskej športovej haly na Klokočine v Nitre. V pracovnej atmosfére boli prediskutované aktuálne témy v slovenskom volejbale a postoje klubov k viacerým témam.

Triumf Bilíkovej na letnom pohári st. žiačok oblasti Bratislava v Studienke

22. 06. 2020

Oblastný výbor Bratislava SVF organizoval letný pohár starších žiačok. Pôvodne sa malo hrať na ihriskách v Studienke, počasie to však nedovolilo a turnaj sa presunul do dvoch telocviční.

Letný reštart pre mladých volejbalistov. SVF vyhlasuje Pohár mládeže

18. 06. 2020

Slovenská volejbalová federácia v záujme o reštart do súťaží mládeže pred nástupom do nového súťažného ročníka informuje o pripravovanom projekte a na základe iniciatívy úseku mládeže vyhlasuje "Pohár mládeže SVF" pre chlapcov a dievčatá v rôznych vekových kategóriách.


generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORVOSLAUER
  • reklamní partneri FOURTEENHUDOSKV REZACRona
  • reklamní partneri KERKOSANDATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #