Povolenie súťažného a tréningového procesu aj s účasťou divákov

12. 01. 2022

Počas utorka 11. januára bola vydaná nová vyhláška Úradu verejného zdravotníctva SR (ÚVZ SR) č. 2/2022 (dostupná TU). Na základe vyhlášky sa s účinnosťou od 12. januára povoľuje súťažný a tréningový proces – v prípade osôb nad 18 rokov v režime OP, v prípade osôb do 18 rokov v režime OTP. Profesionálne súťaže Niké Extraliga ženy a Niké Extraligy muži pokračujú v nezmenenom režime.

SVF a Oblastné výbory SVF žiadajú o obnovenie tréningového procesu i súťaží

10. 12. 2021

SVF a Oblastné výbory SVF, ktoré sú zodpovedné za činnosť všetkých mládežníckych súťaží a združujú viac ako 80 mládežníckych klubov, v plnom rozsahu podporujú spoločné vyhlásenie športových zväzov a žiadajú obnovenie tréningového procesu a súťaží v amatérskom a mládežníckom volejbale.

Amatérske súťaže organizované SVF sú pozastavené do 9.12.2021

25. 11. 2021

Na základe uznesenia Vlády SR č. 695/2021 (dostupné TU) a vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR č. 261/2021 (dostupné TU) sa pozastavujú všetky amatérske súťaže (vrátane Slovenského pohára mužov a žien) organizované SVF.

Dunajský pohár v kategórii Midi vyhrali Pezinčanky

18. 11. 2021

V spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom (BSK) zorganizoval v stredu 17.11. Oblastný výbor Bratislava SVF už druhý ročník jesenného Dunajského pohára BSK v kategórii midi (roč. 2007 a mladšie).

Vítaná aktivita ObV Bratislava SVF

08. 11. 2021

Oblastný výbor Bratislava SVF v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom pripravil aktivitu s motívom prilákať nové deti na volejbal.

Prerušenie súťaží ObV Východ SVF

04. 11. 2021

Vzhľadom na aktuálne zhoršujúcu sa epidemiologickú situáciu a zaradenie väčšiny okresov východoslovenskej oblasti do 3. stupňa ohrozenia SK ObV Východ SVF prerušuje všetky súťaže riadené SK ObV Východ SVF od 3.11.2021 až do odvolania.

ObV Západ SVF a SPORTIKA GROUP s.r.o. uzatvorili zmluvu o marketingovej spolupráci

13. 09. 2021

Jedinečná udalosť v mládežníckych volejbalových súťaží stala realitou. Po prvý raz v histórii samostatného Slovenska budú mať vybrané oblastné súťaže svojho marketingového partnera.

Prešov-Solivar hostil 2. kolo Pohára mládeže Oblasti Východ

12. 08. 2021

Oblastný výbor SVF Východ zorganizoval v sobotu 7. augusta v Prešove-Solivare na futbalovom ihrisku miestneho ŠK Slovan 2. kolo regionálnych turnajov letného volejbalového Pohára mládeže. Na turnaji sa zúčastnilo 13 chlapčenských a 11 dievčenských družstiev, celkovo súťažili v šiestich kategóriách.

Svidník hostil ďalšie turnaje Pohára mládeže Oblasti Východ

24. 06. 2021

Oblastný výbor SVF Východ zorganizoval počas víkendu 19. - 20. júna vo Svidníku ďalšie regionálne turnaje letného volejbalového Pohára mládeže. Zúčastnilo sa na nich osem chlapčenských a štrnásť dievčenských družstiev, súťažili v štyroch kategóriách.

Dunajský pohár župana BSK vyhrali domáce mladšie žiačky VK Studienka

21. 06. 2021

Mladšie žiačky VK Studienka sa stali víťazkami turnaja v 4-kovom volejbale, ktorý sa v nedeľu konal v areáli ZŠ Studienka. Turnaj Dunajský pohár župana BSK zorganizoval domáci klub v spolupráci s oblastným volejbalovým výborom Bratislava a BSK, ktorí venovali ceny. Zápasy sa odohrali za veľkej horúčavy na trávnatých ihriskách.


generálny partner

  • Niké je tipovanie

partneri

  • hlavní partneri Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR   Auto Lamač    respect
  • reklamní partneri       NFA Group
  • reklamní partneri Kv.Řezáč Hudos  Rona   millennium
  • exkluzívni dodávatelia športového materilálu Errea       Fourteen         Mizuno
  • exkluzívni dodávatelia tovaru Vöslauer3XP - iontový nápojKávoholikdm drogerie markt 
  • mediálni partneri JOJ Šport   Denník Šport    SVF TV  
  • mediálni partneriTASR