V Nitre sa uskutočnila riadna Konferencia ObV Západ SVF

28. 06. 2020

V sobotu 27.6.2020 sa uskutočnila riadna pravidelná Konferencia Oblastného výboru Západ SVF. Zástupcovia klubov sa stretli v zasadačke mestskej športovej haly na Klokočine v Nitre. V pracovnej atmosfére boli prediskutované aktuálne témy v slovenskom volejbale a postoje klubov k viacerým témam.

Triumf Bilíkovej na letnom pohári st. žiačok oblasti Bratislava v Studienke

22. 06. 2020

Oblastný výbor Bratislava SVF organizoval letný pohár starších žiačok. Pôvodne sa malo hrať na ihriskách v Studienke, počasie to však nedovolilo a turnaj sa presunul do dvoch telocviční.

Letný reštart pre mladých volejbalistov. SVF vyhlasuje Pohár mládeže

18. 06. 2020

Slovenská volejbalová federácia v záujme o reštart do súťaží mládeže pred nástupom do nového súťažného ročníka informuje o pripravovanom projekte a na základe iniciatívy úseku mládeže vyhlasuje "Pohár mládeže SVF" pre chlapcov a dievčatá v rôznych vekových kategóriách.

Letný pohár Oblasti Bratislava v Studienke ovládli domáce hráčky

16. 06. 2020

Oblastný výbor Bratislava SVF zorganizoval letný pohár oblasti Bratislava družstiev dievčat v kategórii MIDI v sobotu 13. júna na tráve v Studienke. Na turnaji sa zúčastnilo šesť družstiev - Tami Bratislava, Senica, Skalica "A", "B", "C" a domáce družstvo Studienky.

SVF cez plán pomoci podporí kluby a hráčov sumou viac než 300-tisíc eur

04. 06. 2020

Slovenská volejbalová federácia (SVF) v aktuálnom období koronakrízy prostredníctvom plánu pomoci podporí kluby a hráčov sumou presahujúcou 300-tisíc eur. Návrh podpory schválila Správna rada SVF. Viac než dve tretiny balíka (208-tisíc eur) tvorí priama finančná pomoc 39 klubom - od extraligových cez prvoligové až po subjekty so štatútmi CTM (Centrum talentovanej mládeže) a TSM (Tréningové stredisko mládeže).

Vedenie SVF sa stretlo s predsedami Oblastných výborov

23. 05. 2020

Vo štvrtok 21. mája sa v Púchove uskutočnilo stretnutie vedenia Slovenskej volejbalovej federácie s predsedami Oblastných výborov SVF (ObV SVF), na ktorom sa prerokovalo niekoľko dôležitých oblastí, ktoré priamo vplývajú a súvisia s kompetenciami ObV SVF a zároveň zabezpečujú priamu spoluprácu medzi SVF a OV SVF. Počas rokovania sa vysvetlili viaceré dôležité stanoviská, ktoré prispeli k objasneniu situácie na SVF, v oblastiach či následne aj k riešeniam a termínom prerokovaných úloh.

Dievčatá Stropkova a chlapci Miradu víťazmi Vianočného turnaja v Prešove

13. 12. 2019

V dňoch 10. a 11. decembra sa v Prešove v ŠH ZŠ Sibírska a na Súkromnej strednej športovej škole ELBA uskutočnil už 55. ročník Vianočného volejbalového turnaja žiakov a žiačok, najstaršieho a najväčšieho mládežníckeho volejbalového turnaja na Slovensku.

V Trnave sa uskutočnil dovýber dievčat ročníkov 2006

29. 10. 2019

V sobotu 26. októbra sa v Trnave uskutočnil dovýber oblasti západ dievčat ročníkov 2006 a mladšie. Celkovo sa zúčastnilo 24 dievčat z klubov Palas VK Levice, VK Schaeffler Skalica, VM Senica, HIT Trnava, MVK Nové Mesto nad Váhom, 1. VK Púchov, VK Myjava a VK RZ Nové Zámky.

Správa prezidenta SVF na XIV. Konferencii v Poprade

24. 06. 2019

Vážené dámy a páni,  delegáti konferencie, hostia a priatelia volejbalu!

Na úvod mojej správy o činnosti Slovenskej volejbalovej federácie vás chcem ubezpečiť, že sa budem striktne držať faktov, aby ste si urobili ucelený obraz o aktivitách, ktoré SVF pod mojim vedením zrealizovala za uplynulých 365 dní a aby ste mohli posúdiť a vyhodnotiť, do akej miery sa napĺňajú dlhodobé ciele a úlohy, ktoré som vám, delegátom konferencie, odprezentoval v rámci môjho programu, keď som sa pred 18 mesiacmi uchádzal o vašu dôveru. Ten zahŕňal osem ťažiskových tématických okruhov.

Marčeková prvou ženou v Správnej rade. Delegáti ju zvolili na XIV. Konferencii SVF v Poprade

23. 06. 2019

V Poprade sa v nedeľu 23. júna 2019 bez účasti viceprezidenta SVF Miloša Dubovca uskutočnila XIV. Konferencia Slovenskej volejbalovej federácie, s prívlastkom pracovná. Jej najdôležitejšími bodmi boli Správa o činnosti SVF za uplynulý rok, doplňujúce voľby a ocenenia pre jubilujúcich členov SVF. V zmysle Zákona o športe sa Konferencia SVF koná každý rok, tá nasledujúca bude začiatkom leta 2020.


generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČ MIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORKERKOSAND
  • reklamní partneriSTRBSKE PRESSO HUDOSKV REZAC
  • reklamní partneri RonaATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #