Ľubor Halanda: Cítim, že dozrel čas na zmenu

02. 11. 2017

Prvý muž Slovenskej volejbalovej federácie Ľubor Halanda síce stiahol kandidatúru, ale na funkciu prezidenta má svojho favorita.

Čo nám prináša nový Zákon o športe?

19. 02. 2016

Pravdepodobne už každý z nás zaregistroval, že od 1.1.2016 vstúpil do platnosti nový zákon o športe /ZoŠ/ s čím súvisí aj jeho náročná implementácia do športovej praxe. Vzhľadom na zložitosť problematiky a obsahu ZoŠ, ktorý zavádza množstvo systémových zmien s reálnym vplyvom na každodennú činnosť v našej organizácii a vo všetkých volejbalových kluboch, sa uskutočnia začiatkom marca 2016 pracovné stretnutia k výkladu ZoŠ s jeho tvorcami pod vedením JUDr. Petra Sepešiho.

Zasadnutie Správnej rady SVF

11. 12. 2015

Správna rada Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) mala v utorok 8. decembra posledné zasadnutie v roku 2015.

Parlament schválil nový zákon o športe

26. 11. 2015

Sprehľadnenie financovania a viac peňazí pre šport prináša nový zákon o športe, ktorý vo štvrtok schválil parlament. Právnu normu pripravila odborná pracovná skupina pod vedením predsedu Národnej rady SR Petra Pellegriniho.

Michal Mihál oslávil 88. narodeniny

20. 11. 2015

Najúspešnejší mládežnícky volejbalový tréner v kategórii chlapcov Michal Mihál oslávil krásne 88. narodeniny. Vychoval najúspešnejšiu generáciu žilinských volejbalistov ako napríklad Michala Masného, bratov Divišovcov, Jozefa Piovarčiho, či Vladimíra Kyselu. Za svoju trénerskú kariéru získal množstvo titulov a medailí so žiakmi, kadetmi a juniormi. Aj vo svojom veku je stále aktivný a trenuje v Žiline chlapcov.

Už len do 3. júna! Špeciálne vstupenky pre volejbalovú mládež na Final Four Svetovej ligy

02. 06. 2015

Slovenská volejbalová federácia pripravila špeciálne zľavnené vstupenky v hodnote 1 euro pre mládež do 15 rokov na dlho očakávaný turnaj Final Four FIVB Svetovej ligy, ktorý sa uskutoční 4.-5. júla v AEGON Aréne v Bratislave. Vstupenky sú v limitovanom množstve a preto si ich treba objednať čím skôr. Akcia trvá už od 21. apríla.

Zasadala Správna rada SVF

30. 04. 2015

Dňa 29.4.2015 zasadala Správna rada SVF v Bratislave.

Zasadala Rada mládeže

02. 04. 2015

Prinášame vám stručný prehľad najaktuálnejších problémov, ktorými sa zaoberala Rada mládeže SVF na svojom zasadnutí dňa 1.4.2015.

Pracovné stretnutie zástupcov Oblastných výborov SVF s vedením SVF

01. 04. 2015

Dňa 31.3.2015 sa v sídle SVF v Bratislave uskutočnilo zasadnutie Rady predsedov ObV SVF, na ktorom sa zúčastnil aj prezident SVF Ľ. Halanda, viceprezident SVF T. Singer a súťažný riaditeľ Ľ. Stražay. Oblastné výbory SVF zastupovali ich predsedovia P. Richman za oblasť Východ a viceprezident SVF pre regionálny volejbal, K. Nemcová za Bratislavu, M. Suchánek za oblasť Západ a Š. Bukviar za oblasť Stred.

Presne pred 120 rokmi sa uskutočnil prvý volejbalový zápas

09. 02. 2015

Volejbal dnes oslavuje veľký sviatok. Presne pred 120 rokmi, teda 9. februára 1895 sa v štáte Massachusetts uskutočnil vôbec prvý zápas tejto krásnej hry. Zakladateľom volejbalu bol americký pedagóg William G. Morgan, ktorý ho pôvodne nazval Mintonnette.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
 • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
 • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFNAY
 • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
 • reklamní partneriJV AVStrength Institute
 • reklamní partneriRona
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres
 • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
 • mediálni partneriTASR
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #