Štvorstretnutie oblastí v Liptovskom Hrádku

19. 10. 2017

V dňoch 17.10. a 18.10. 2017 sa v Liptovskom Hrádku uskutočnilo testovanie dievčat ročník narodenia 2004 a mladšie v rámci projektu 4-stretnutie oblastí. Samotnému celoslovenskému výberu predchádzali výbery v jednotlivých oblastiach, ktoré si riadili určení tréneri.

Na Bilíkovej sa uskutočnil tréning výberu Bratislavského kraja

16. 10. 2017

V piatok 6. 10. 2017 sa uskutočnil tréning výberu Bratislavského kraja na štvorstretnutie krajov ročníka 2004/2005 na Gymnáziu Bilíkova Bratislava.

Minicool Volley vyhrali chlapci ZŠ Šrobárova Prešov a dievčatá ZŠ Študentská Snina

09. 06. 2017

V Poprade sa 1. júna, deň pred začiatkom Svetovej ligy, uskutočnil finálový turnaj 9. ročníka Minicool Volley. Hralo sa v priestoroch ZŠ Letná Poprad a o trofej bojovalo 12 dievčenských a 8 chlapčenských tímov, ktoré si postup na záverečný turnaj vybojovali v základných kolách. Tie sa hrali počas celého školského roka. Organizátori turnaja pripravili pre účastníkov vynikajúce športové prostredie nielen po športovej stránke ale aj po kultúrnej keď pri na otvorení turnaja vystúpila tanečná skupina zo ZŠ Letná Poprad. Počas celého turnaja sa čapovala kofola a boli pre deti pripravené rôzne pochutiny.

Finále v prehadzovanej trojíc v Studienke vyhrala ZŠ Stupava

07. 06. 2017

Za účasti 16 tímov sa v utorok 6. júna uskutočnil na základnej škole v Studnienke finálový turnaj Bratislavskej a Trnavskej oblasti v prehadzovanej trojíc. V súťaži štartovali žiaci základných škôl od 1. do 4. ročníka, v akcii boli dievčatá aj chlapci. Na prvom mieste sa umiestnil tím ZŠ Stupava, striebro vybojovalo družstvo ZŠ Dérera Malacky a bronz patrí ZŠ s MŠ Krakovany.

V Studienke sa dnes uskutoční finále oblasti Bratislava v prehadzovanej trojíc

06. 06. 2017

Za účasti 16 tímov sa dnes, v utorok 6. júna uskutoční na základnej škole v Studnienke finálový turnaj oblasti Bratislava v prehadzovanej trojíc. V súťaži štartujú žiaci základných škôl od 1. do 4. ročníka, v akcii budú dievčatá aj chlapci. Účasť na tomto podujatí potvrdila aj televízia JOJ a ceny pre najlepšie tímy bude odovzdávať nadácia JOJ.

Svetovú ligu v Poprade odštartuje finále MINI COOL VOLLEY

26. 05. 2017

Ešte skôr ako sa pod Tatrami začne dlho očakávaný turnaj Svetovej ligy, zažijú svoju slávu aj mladí volejbalisti zo základných škôl z celého Slovenska. Vo štvrtok 1. júna sa v priestoroch ZŠ Letná Poprad uskutoční finálový turnaj školskej súťaže Minicool Volley. O trofej zabojuje 12 dievčenských a 8 chlapčenských tímov. Tie si postup na záverečný turnaj vybojovali v základných kolách, ktoré sa hrali počas celého školského roka.

Okresné kolá v prehadzovanej trojíc v Bratislavskom a Trnavskom kraji sa stretli s pozitívnym ohlasom

04. 05. 2017

V apríli sa uskutočnili okresné kolá v prehadzovanej trojíc detí 1. stupňa základných škôl. Súťaž prijali školy s pozitívnym ohlasom a veľmi sa potešili že i pre školy 1. stupňa sa organizuje takáto súťaž.

SVF pripravila novú súťaž v prehadzovanej trojíc

09. 03. 2017

Slovenská volejbalová federácia v roku 2017 pripravila pre deti základných škôl 1.-4. ročníka súťaž v prehadzovanej trojíc.

V Nitre a v Liptovskom Hrádku sa uskutočnili dodatočné výbery dievčat U16 a chlapcov U17

09. 12. 2016

Slovenská volejbalová federácia (SVF) zorganizovala v uplynulých dňoch dodatočné výbery pre doplnenie reprezentačných tvoriacich sa družstiev chlapcov do 17 rokov (tréner Erik Gábor) a dievčat do 16 rokov (tréner Marek Meriač).

Pred Euroveou vyvrcholí MIDI Cool Volley

19. 06. 2016

Pred bratislavským nákupným centrom Eurovea sa v pondelok a v utorok uskutoční finálový turnaj ďalšieho ročníka MIDI Cool Volley. V pondelok 20. júna bude o titul bojovať najlepších 16 chlapčenských tímov, v utorok 21. júna sa o trofej pobije takisto 16 dievčenských družstiev. V prípade nepriaznivého počasia sa turnaj odohrá v priestoroch Gymnázia Bilíkova.