Tituly v kategórii starších žiakov chlapcom Svidníka a dievčatám Slávie UK Dráčik

19. 05. 2019

Cez víkend sa konali ďalšie mládežnícke finálové turnaje majstrovstiev Slovenska - starší žiaci bojovali vo Svidníku, staršie žiačky v Žiline. Z prvenstiev sa tešili domáci Svidníčania a volejbalistky Slávie UK Dráčik Bratislava.

Rozpis finálových turnajov mládežníckych M-SR

16. 05. 2019

Súťažná komisia SVF vydáva rozpisy finálových turnajov M-SR mládeže pre jednotlivé kategórie ako súčasť Vykonávacích pokynov súťaží 2018/2019.

Tréner Hric sa lúči s COP: Ďakujem za príležitosť, projektu prajem úspechy

14. 05. 2019

Slovenská volejbalová federácia a tréner Marek Hric sa dohodli na ukončení vzájomnej spolupráce v projekte COP Nitra. "Chcem sa touto cestou poďakovať SVF za spoluprácu. Bolo pre mňa cťou pracovať v projekte COP Nitra počas uplynulých štyroch rokov. Tiež si vážim možnosť pôsobiť a vypomôcť pri viacerých mládežníckych reprezentačných družstvách ako tréner či štatistik a tiež neskôr ako lektor pri školeniach trénerov. Projektu COP prajem veľa úspechov pri výchove mladých talentov," povedal Hric.

Juniorský titul vybojovali hráči VKP-SPU

12. 05. 2019

Volejbalisti VKP-SPU po kategórii kadetov získali majstrovský titul aj medzi juniormi. Na finálovom turnaji v Trenčíne (10. - 12. mája) v boji o zlato napokon veľmi tesne predstihli hráčov domáceho COP Volley - oba tímy vybojovali v piatich zápasoch štyri víťazstvá, mali identický počet bodov (12) aj pomer setov (12:4), ale VKP-SPU malo tesne navrch v porovnaní pomeru lôpt (1,23 resp. 1,22). Štyri víťazstvá získali aj hráči TJ Spartak Myjava, tí s 10 bodmi obsadili bronzovú 3. priečku.

V Bratislave otvárajú športové triedy zamerané na volejbal pre 5. a 6. ročník ZŠ

10. 05. 2019

Volejbalový klub Slávia UK Bratislava v spolupráci so Strednou športovou školou, Ostredková 10 a ZŠ Ostredková 14, Bratislava otvárajú v školskom roku 2019/2020 športové triedy 5. a 6. ročníka ZŠ  zamerané na nasledovné kmeňové športy: volejbal, hádzaná, atletika, gymnastika, zápasenie a džudo.

Štvorstretnutia oblastných výberov chlapcov a dievčat v Novom Meste nad Váhom

18. 04. 2019

V uplynulých dňoch sa v Novom Meste nad Váhom uskutočnili štvorstretnutia oblastných výberov v kategóriách chlapcov (roč. nar. 2005 a mladší) a dievčat (roč. nar. 2006 a mladšie). Tieto turnaje boli ďalšou etapou v tvorbe budúcich reprezentačných družstiev v tejto kategórií a plynule nadväzujú na testovania, ktoré na jeseň 2018 prebehli v jednotlivých regiónoch.

Výberové konanie pre usporiadateľov finálových turnajov M-SR mladších žiakov

10. 04. 2019

Slovenská volejbalová federácia vypisuje výberové konanie na obsadenie miest usporiadateľov finálových turnajov M-SR mládeže pre súťažný ročník 2018/2019.

STANOVISKO spoločnosti Media Fresh

09. 04. 2019

Na základe medializovaných dezinformácií zo strany niektorých členov Správnej rady SVF na adresu výhradného marketingového partnera Slovenskej volejbalovej federácie, požiadala spoločnosť Media Fresh, s.r.o., o zverejnenie nasledovného stanoviska:

Školské M-SR žiakov v Prešove - propozície

09. 04. 2019

V dňoch 9. - 10. mája 2019 sa v dvoch halách SSŠŠ ELBA v Prešove uskutočnia školské majstrovstvá Slovenska žiakov základných škôl vo volejbale.

Prezident SVF prerozdelil cez grantový program 17 891 eur

08. 04. 2019

Prezident Slovenskej volejbalovej federácie Martin Kraščenič prerozdelil prostredníctvom grantového programu v rokoch 2018 a 2019 spolu 17.891 eur. Cieľom grantu bolo podporiť mladých talentovaných športovcov s prihliadnutím na ich športové výsledky a na podporu rozvoju volejbalu na Slovensku. V rámci grantu prezident SVF pravidelne prerozdeľoval svoju mesačnú mzdu na vyššie uvedené účely.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #