Výberové konanie na usporiadateľov finálových turnajov M-SR mládeže

20. 01. 2020

Slovenská volejbalová federácia vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miest usporiadateľov finálových turnajov M-SR mládeže pre súťažný ročník 2019/20.

V Studienke oslávili 35. výročie založenia klubu Vianočným volejbalom

22. 12. 2019

V piatok 20. 12. 2019 sa opäť ukázalo, akú atmosféru dokážu urobiť a zažiť spolu s deťmi rodičia z volejbalového klubu v Studienke. Toto podujatie trvalo 7 hodín a nieslo sa v duchu športu, zábavy a Vianoc. Najprv hrali turnaj najmladšie žiačky, potom hrali turnaj staršie žiačky.

Dievčatá Stropkova a chlapci Miradu víťazmi Vianočného turnaja v Prešove

13. 12. 2019

V dňoch 10. a 11. decembra sa v Prešove v ŠH ZŠ Sibírska a na Súkromnej strednej športovej škole ELBA uskutočnil už 55. ročník Vianočného volejbalového turnaja žiakov a žiačok, najstaršieho a najväčšieho mládežníckeho volejbalového turnaja na Slovensku.

V utorok štartuje v Prešove 55. ročník Vianočného turnaja žiakov a žiačok

09. 12. 2019

V dňoch 10. a 11. decembra sa v Prešove v ŠH ZŠ Sibírska a Súkromnej strednej športovej škole ELBA uskutoční už 55. ročník Vianočného volejbalového turnaja žiakov a žiačok, najstaršieho a najväčšieho mládežníckeho volejbalového turnaja na Slovensku, ktorý organizujú ABC CVČ Prešov, Krajská rada Sašš Prešov, Oblastný výbor Východ SVF, odbor školstva MsÚ Prešov a ZŠ Sibírska a SSŠŠ ELBA Prešov.

Ďalší úspešný diel Športovej akadémie M. Tótha v B. Bystrici, v akcii opäť aj volejbal

06. 12. 2019

V stredu 27. novembra 2019 sa v Športovej hale Dukla na Štiavničkách v Banskej Bystrici uskutočnil tretí Športový deň Nadácie Slovenskej sporiteľne O2 Športovej akadémie Mateja Tótha. Zúčastnilo sa na ňom takmer 800 detí z 51 základných škôl z Banskobystrického, Trenčianskeho a Žilinského kraja, ktoré si užili bohatý program a opäť nechýbal ani volejbal.

Hamuliakovo aj Pezinok obhájili prvenstvá na Dunajskom pohári

22. 11. 2019

Oblastný výbor Bratislava Slovenskej volejbalovej federácie v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom zorganizoval 17. novembra 2019 pre dievčatá a chlapcov ročníka narodenia 2005 a mladších netradičnú oslavu okrúhleho výročia Nežnej revolúcie. Na FEI STU sa konal 2. ročníka Dunajského pohára. Na turnaji sa zúčastnilo 68 dievčat a 27 chlapcov.

V Studienke sa konal turnaj mladších žiačok v trojkovom volejbale

13. 11. 2019

V nedeľu 10. novembra 2019 usporiadal VK Studienka posledný zo štyroch turnajov v rámci prípravy na novú sezónu. Tento turnaj bol pre najmladšie žiačky v kategórii trojkového volejbalu.

Počas Športovej akadémie Mateja Tótha opäť priestor aj pre volejbalové nádeje

25. 10. 2019

Vo štvrtok 17. októbra 2019 sa v MŠH na Klokočine v Nitre uskutočnil druhý Športový deň Nadácie Slovenskej sporiteľne O2 Športovej akadémie Mateja Tótha. Zúčastnili sa na ňom deti z 25 základných škôl z Trnavského, Bratislavského a Nitrianskeho kraja, ktoré si užili bohatý program a slovo dostal aj volejbal.

Oznam o zasadnutí Rady mládeže SVF

24. 10. 2019

V utorok 5. novembra 2019 o 11.00 h sa v priestoroch Domu športu na Junáckej 6 v Bratislave uskutoční zasadnutie Rady mládeže SVF.

Volejbal do škôl bližšie k deťom. Bratislava hostila zasadnutie projektu Erasmus+

04. 10. 2019

Počas prvých dvoch októbrových dní (1. - 2. 10.) sa v hoteli Lindner v Bratislave uskutočnilo druhé pracovné stretnutie zástupcov štyroch volejbalových federácií, Európskej volejbalovej konfederácie (CEV) a univerzít z Nemecka a Turecka, ktorí sú aktívne zapojení do projektu Erasmus+ pre základné školy pod názvom "Hraj volejbal, vyrastaj s ním" ("Play Volleyball, grow with it"). Do projektu sa zapojili Slovensko, Estónsko, Fínsko a Severné Macedónsko.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #