Vyhlásenie výberových konaní na pridelenie štatútu CTM a TSM

14. 03. 2019

Slovenská volejbalová federácia vyhlasuje výberové konania na pridelenie štatútov CTM a TSM pre kluby na obdobie CTM 2019 – 2023 a TSM 2019 - 2021. Kritériá a podmienky pre zaradenie do výberových konaní sú uvedené v prílohách. Kluby v prípade záujmu o zaradenie do výberového konania zašlú oficiálnu žiadosť s nasledovnými dokumentmi.

V Bratislave sa uskutočnilo zasadnutie Rady mládeže SVF

05. 03. 2019

V Bratislave sa v pondelok 4. marca 2019 uskutočnili zasadnutie Rady mládeže SVF.

Usporiadatelia finálových turnajov M-SR mládeže sú známi

22. 02. 2019

Slovenská volejbalová federácia (SVF) oznámila v piatok dejiská finálových turnajov majstrovstiev Slovenska mládeže vo volejbale pre súťažný ročník 2018-19 v kategóriách juniori/ky, kadeti/ky a starší žiaci/čky.

V Nitre sa uskutočnil prvý draft hráčok COP NR a stretnutie klubov EXŽ a mládežníckych klubov

21. 02. 2019

V utorok 19. 2. 2019 sa v Nitre v priestoroch Športovej školy konal prvý draft hráčok COP Nitra a diskusné stretnutie klubov extraligy žien a mládežníckych klubov podieľajúcich sa na príprave hráčok RD 2002 k téme činnosť strediska COP NR v systéme výchovy hráčok, problematika príchodov a odchodov hráčok COP Nitra, spolupráca s klubmi EXŽ.

V Luxemburgu štart rozvojového projektu pre školy aj s účasťou SR

20. 02. 2019

V dňoch 12. - 13. februára 2019 sa v priestoroch Európskej volejbalovej konfederácie (CEV) uskutočnilo prvé pracovné stretnutie zástupcov volejbalových federácií a univerzít z Nemecka a Turecka, ktorí sú aktívne zapojení do projektu Erasmus+ pre základné školy pod názvom "Play Volleyball, grow with it" (PVGW). Na zasadnutí boli prítomní zástupcovia volejbalových federácií z Estónska, Fínska, Macedónska a Slovenska, ktorí sa do projektu zapojili a splnili všetky požiadavky Európskej komisie a CEV. Slovenskú volejbalovú federáciu zastupovali technický riaditeľ Marek Prokeš a projektový manažér Jozef Mihalco.

V Trenčíne sa uskutočnil prvý draft hráčov COP

07. 02. 2019

V stredu 6. 2. 2019 sa v Trenčíne uskutočnil prvý draft hráčov COP Trenčín a stretnutie klubov Edymax extraligy, ktoré bolo pripravené športovým riaditeľom SVF Marekom Rojkom a za účasti koordinátora mládeže Martina Májeka, šéftrénera COP Trenčín Petra Kalného a manažéra Daniela Brucha zamerané na tému činnosť strediska COP TN v systéme výchovy hráčov, problematika príchodov a odchodov hráčov COP Trenčín, spolupráca s klubmi EXM.

Slovenský pohár mládeže 2018-19

05. 02. 2019

Na základe počtu prihlásených družstiev do súťaží Slovenský pohár žiakov/žiačok, juniorov/junioriek prijala SVF nasledovný postup. Slovenský pohár juniorských kategórií sa v pôvodne plánovanom termíne neuskutoční pre nízky záujem družstiev (17 v oboch kategóriách spolu). Pokiaľ bude záujem, SVF má možnosť pozvať juniorské tímy na turnaj pri príležitosti konania ME žien koncom augusta s tým, že by družstvá mohli 2 dni hrať od rána cca do 14:00 h a potom sa zúčastniť stretnutí ME žien v Bratislave.

Zasadnutie Rady mládeže SVF - 4. marca

30. 01. 2019

V pondelok 4. 3. 2019 o 11.00 sa v sídle Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) v Dome športu, Junácka 6, Bratislava, uskutoční riadne zasadnutie Rady mládeže SVF. Informoval Martin Májek, koordinátor mládeže SVF.

Špeciálne zľavnené vstupenky pre mládež na zápas Slovensko - Čierna Hora v Nitre

05. 12. 2018

Slovenská volejbalová federácia pripravila špeciálne zľavnené vstupenky pre hráčov a hráčky volejbalových klubov v mládežníckych kategóriách na atraktívny zápas slovenskej reprezentácie mužov SLOVENSKO - ČIERNA HORA.

Transformácia športových gymnázií v Trenčíne a v Nitre

23. 11. 2018

Športové gymnáziá v Trenčíne a v Nitre, s ktorými dlhodobo spolupracuje Slovenská volejbalová federácia (SVF) pri projektoch COP Volley, sa transformujú od 1.1.2019 na stredné športové školy. Okrem všeobecného vzdelania budú stredné školy v Trenčíne a Nitre poskytovať aj stredné odborné vzdelanie.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #