V Studienke sa konal turnaj mladších žiačok v trojkovom volejbale

13. 11. 2019

V nedeľu 10. novembra 2019 usporiadal VK Studienka posledný zo štyroch turnajov v rámci prípravy na novú sezónu. Tento turnaj bol pre najmladšie žiačky v kategórii trojkového volejbalu.

Počas Športovej akadémie Mateja Tótha opäť priestor aj pre volejbalové nádeje

25. 10. 2019

Vo štvrtok 17. októbra 2019 sa v MŠH na Klokočine v Nitre uskutočnil druhý Športový deň Nadácie Slovenskej sporiteľne O2 Športovej akadémie Mateja Tótha. Zúčastnili sa na ňom deti z 25 základných škôl z Trnavského, Bratislavského a Nitrianskeho kraja, ktoré si užili bohatý program a slovo dostal aj volejbal.

Oznam o zasadnutí Rady mládeže SVF

24. 10. 2019

V utorok 5. novembra 2019 o 11.00 h sa v priestoroch Domu športu na Junáckej 6 v Bratislave uskutoční zasadnutie Rady mládeže SVF.

Volejbal do škôl bližšie k deťom. Bratislava hostila zasadnutie projektu Erasmus+

04. 10. 2019

Počas prvých dvoch októbrových dní (1. - 2. 10.) sa v hoteli Lindner v Bratislave uskutočnilo druhé pracovné stretnutie zástupcov štyroch volejbalových federácií, Európskej volejbalovej konfederácie (CEV) a univerzít z Nemecka a Turecka, ktorí sú aktívne zapojení do projektu Erasmus+ pre základné školy pod názvom "Hraj volejbal, vyrastaj s ním" ("Play Volleyball, grow with it"). Do projektu sa zapojili Slovensko, Estónsko, Fínsko a Severné Macedónsko.

XVIII. ročník Medzinárodného Vinobraneckého turnaja dievčat a chlapcov

20. 09. 2019

V nedeľu 15. septembra 2019 zorganizoval ZK IMA VK Bratislava XVIII. ročník Medzinárodného Vinobraneckého mini volejbalového turnaja. Volejbalový turnaj dievčat a chlapcov prípravky sa uskutočnil v spolupráci a s podporou MÚ MČ Bratislava-Rača a vedením ZŠ Tbiliská v telocvičniach ZŠ Tbiliská, pre kategóriu MINI/trojkový volejbal.

Obzrime sa za pohárom žiactva

16. 07. 2019

Slovenský pohár žiakov a žiačok ostal tak trochu v tieni informácií o Konferencii SVF, ktorá sa konala v tom istom termíne ako finále SP žiactva v Mošovciach. Preto sme sa s odstupom času obzreli po faktoch a skúsenostiach.

Marčeková prvou ženou v Správnej rade. Delegáti ju zvolili na XIV. Konferencii SVF v Poprade

23. 06. 2019

V Poprade sa v nedeľu 23. júna 2019 bez účasti viceprezidenta SVF Miloša Dubovca uskutočnila XIV. Konferencia Slovenskej volejbalovej federácie, s prívlastkom pracovná. Jej najdôležitejšími bodmi boli Správa o činnosti SVF za uplynulý rok, doplňujúce voľby a ocenenia pre jubilujúcich členov SVF. V zmysle Zákona o športe sa Konferencia SVF koná každý rok, tá nasledujúca bude začiatkom leta 2020.

Zo zasadnutia RR SVF z 18. júna 2019

21. 06. 2019

V utorok 18. júna 2019 zasadala RR SVF s tematikou činnosti mládežníckych RD a výberového konania na trénerov nových RD 2005 chlapci a 2006 dievčatá. Zúčastnili sa na nej všetci členovia RR SVF a tréneri jednotlivých družstiev.

Rozpis - finálové turnaje SP staršieho žiactva

19. 06. 2019

Súťažná komisia SVF vydáva rozpisy finálových turnajov Slovenského pohára staršieho žiactva ako súčasť Vykonávacích pokynov súťaží 2018/2019.

Z východu na finále SP žiakov Stará Ľubovňa a Prešov

15. 06. 2019

Na multifunkčnom ihrisku ZŠ Šrobárova sa v piatok 14. júna uskutočnil Oblastný pohár žiakov Východ SVF na vonkajších ihriskách za účasti VK MIRAD PU Prešov, VKM Stará Ľubovňa a KDS-Šport Košice. Z prvenstva a postupu na finále Slovenského pohára do Mošoviec (21. - 23. 6.) sa tešili hráči VKM Stará Ľubovňa, z druhého miesta postúpili žiaci VK MIRAD PU Prešov.


generálny partner

 • #

partneri

 • generálny reklamný partner ME žien na SlovenskuSTRABAG
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #