Súťaže

Kalendár turnajov v sezóne 2017

Finálový turnaj M SR v beachvolejbale

 

 26.-27.08.

 ženy, muži

Séria A

 Bratislava – Dráždiak

 24.-25.06.

 ženy, muži

 Strážske

 01.-02.07.

 ženy, muži

 Nitra

 15.-16.07.

 ženy, muži

 Spišská Nová Ves

 22.-23.07.

 ženy, muži

 Košice

 29.-30.07.

 ženy, muži

 Malacky

 12.-13.08.

 ženy, muži

Séria B

 Zemplínska Šírava - Kaluža

 17.-18.06.

 ženy, muži

 Košice

 08.-09.07.

 ženy, muži

 Bardejov

 05.-06.08.

 ženy, muži

 Trebišov

 

 ženy, muži

Séria C

 Beachvolley club Dráždiak

 06.05.

 ženy, muži

 Beachvolley club Dráždiak

 27.05.

 ženy, muži

 Beachvolley club Dráždiak

 10.06.

 ženy, muži

 Beachvolley club Dráždiak

 08.07.

 ženy, muži

 Skalica

 08.07.

 ženy, muži

 Skalica

 22.07.

 ženy, muži

 Beachvolley club Dráždiak

 12.08.

 ženy, muži

 Skalica

 26.08.

 ženy, muži

 Beachvolley club Dráždiak

 09.09.

 ženy, muži

Pohárové súťaže

Zemplínska Šírava – Sĺňava Východný pohár

  19.-20.08.

 ženy, muži

Kalendár turnajov v sezóne 2016

Finálový turnaj M SR v beachvolejbale

Senec – TIPOS

  20.-21.08.

 ženy, muži

Séria A

Bratislava

  04.-05.06.

 ženy, muži

Dráždiak – TIPOS

  25.-26.06.

 muži

Strážske

  02.-03.07.

 ženy, muži

Košice – TIPOS

  09.-10.07.

 ženy, muži

Poprad – TIPOS

  23.-24.07.

 ženy, muži

Rimavská Sobota - Kurinec

  06.-07.08.

 ženy

Žilina – TIPOS

  13.-14.08.

 ženy, muži

Séria B

Zemplínska Šírava - Kaluža

  25.-26.06.

 ženy, muži

Bardejov

  16.-17.07.

 ženy, muži

Košice

  30.-31.07.

 ženy, muži

Trebišov

  06.-07.08.

 ženy, muži

Séria C

Skalica

  11.06.

 ženy, muži

Skalica

  09.07.

 ženy, muži

Skalica

  30.07.

 ženy, muži

Beach City, Bratislava

  16.07.

 ženy, muži

Beach City, Bratislava

  20.08.

 ženy, muži

Beach City, Bratislava

  27.08.

 ženy, muži

 

Pohárové súťaže

Zemplínska Šírava – Sĺňava Východný pohár

  13.-14.06.

 ženy, muži

 


Kalendár turnajov v sezóne 2015

 

Finálový turnaj M SR v beachvolejbale

Senec

  15.-16.08.

 ženy, muži

 propozície

 prihlasení / nasadenie

 rozpis / výsledky

Séria A

Strážske

  27.-28.06.

 ženy, muži

Žilina

  11.-12.07.

 ženy, muži

Skalica

  18.-19.07.

 ženy, muži

Poprad

  01.-02.08.

 ženy, muži

Rimavská Sobota - Kurinec

  08.-09.08.

 ženy

Zemplínska Šírava - Sĺňava

  08.-09.08.

 muži

Séria B

Zemplínska Šírava - Kaluža

  20.-21.06.

 ženy, muži

Trebišov

  04.-05.07.

 ženy, muži

Šaca

  18.-19.07.

 ženy, muži

Bardejov

  25.-26.07.

 ženy, muži

ZŠ - Sĺňava / SP

  22.-23.08.

 ženy, muži

Séria C

Skalica

  30.05.

 ženy, muži

Skalica

  11.07.

 ženy, muži

Čadca

  18.07.

 ženy, muži

Skalica

  15.08.

 ženy, muži

 

generálny partner

  • #

partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFNAY
  • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVStrength Institute
  • reklamní partneriRona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASR
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

  • #