Séria "B"

ARCHÍV

____________________________________________________

Sezóna 2019

____________________________________________________

   

 Šaca

 29.-30.06.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

 Skalica

 20.-21.07.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

 Trebišov

 03.-04.08.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

 Bardejovské kúpele

 10.-11.08.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

____________________________________________________

Sezóna 2018

____________________________________________________

   

 Košice

14.-15.07.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

 Zemplínska Šírava -  Kaluža

 21.-22.07.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

 Bardejov - Mihaľov

 04.-05.08.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

 Trebišov

 11.-12.08.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

 Zemplínska Šírava – Sĺňava (finále VP)

 18.-19.08.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

   

____________________________________________________

Sezóna 2017

____________________________________________________

   

 Zemplínska Šírava - Kaluža

 17.-18.06.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

 Košice

 08.-09.07.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

 Bardejov

 05.-06.08.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

Pohárové súťaže

Zemplínska Šírava – Sĺňava Východný pohár

  19.-20.08.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

    

____________________________________________________

 Sezóna 2016

____________________________________________________

   

Zemplínska Šírava - Kaluža

  25.-26.06.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

Bardejov

  16.-17.07.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

Košice

  30.-31.07.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

Trebišov

  06.-07.08.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

Pohárové súťaže

Zemplínska Šírava – Sĺňava Východný pohár

  13.-14.08.

 ženy, muži

propozície

prihlásení / nasadenie

rozpis / výsledky

   

____________________________________________________

Sezóna 2015

____________________________________________________

   

ZŠ - Kaluža

  20.-21.06.

  ženy, muži

  propozície

prihlasení / nasadenie

rozpis / výsledky

Trebišov

  04.-05.07.

  ženy, muži

  propozície

prihlasení / nasadenie

rozpis / výsledky

Šaca

  18.-19.07.

  ženy, muži

  propozície

prihlasení / nasadenie

rozpis / výsledky

Bardejov

  25.-26.07.

  ženy, muži

  propozície

prihlasení / nasadenie

rozpis / výsledky

ZŠ - Sĺňava / SP

  22.-23.08.

  ženy, muži

   

____________________________________________________

Bookmark and Share

generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORKERKOSAND
  • reklamní partneri HUDOSKV REZACRonaATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #