Tímy SR si v Zlatej EL mierne polepšili. V Top 10 štatistík Gavenda, Ondrovič, Hrončeková aj Palgutová

18.06.2019

Zápasmi víkendového záverečného 6. kola vyvrcholila skupinová fáza druhého ročníka Zlatej európskej ligy mužov aj žien. V oboch súťažiach sa rovnako ako vlani bojovalo v troch štvorčlenných skupinách o postup na tohtotýždňové turnaje Final Four do Estónska (muži), resp. Chorvátska (ženy).

Smutná správa aj z Poltára. Volejbalovú rodinu opustil Jaroslav Štrba

17.06.2019

Slovenské volejbalové hnutie v krátkom čase zasiahla ďalšia smutná správa. Vo veku 70 rokov nás v pondelok ráno náhle opustil bývalý hráč, tréner a dlhoročný funkcionár Jaroslav Štrba.

Obrovský smútok v Senici. V snahe o pomoc prišla o život Slávka Mihálová

17.06.2019

Slovenskú volejbalovú rodinu zasiahla veľmi smutná správa. V sobotu 15. júna 2019 nás vo veku 41 rokov tragicky opustila bývalá volejbalová reprezentantka Slávka Mihálová, za slobodna Skubanová.

Slováci na záver v Poprade tiež víťazne, zápas s Belgičanmi otočili na 3:1

15.06.2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa so Zlatou európskou ligou rovnako ako ženský národný tím rozlúčili víťazstvom v Poprade. Zverenci Andreja Kravárika v sobotu na záver bojov v A-skupine zdolali Belgičanov 3:1, keď otočili vývoj z 0:1. Slováci s dvoma výhrami a 6 bodmi obsadili v tabuľke "áčka" 3. priečku a v konečnom poradí Zlatej EL im patrí 10. miesto. Program A-skupiny v nedeľu uzavrel súboj Lotyšsko - Turecko (0:3).

Slovenky sa v Poprade rozlúčili so Zlatou EL výhrou, Ukrajinky zdolali 3:1

15.06.2019

Slovenské volejbalové reprezentantky sa s účinkovaním v Zlatej európskej lige rozlúčili triumfom. Zverenky Marca Fenoglia v sobotu v Poprade v rámci 6. kola zvíťazili po výbornom výkone 3:1 nad líderkami A-skupiny Ukrajinkami a do tabuľky si pripísali štvrtú výhru.

Z východu na finále SP žiakov Stará Ľubovňa a Prešov

15.06.2019

Na multifunkčnom ihrisku ZŠ Šrobárova sa v piatok 14. júna uskutočnil Oblastný pohár žiakov Východ SVF na vonkajších ihriskách za účasti VK MIRAD PU Prešov, VKM Stará Ľubovňa a KDS-Šport Košice. Z prvenstva a postupu na finále Slovenského pohára do Mošoviec (21. - 23. 6.) sa tešili hráči VKM Stará Ľubovňa, z druhého miesta postúpili žiaci VK MIRAD PU Prešov.

Čierna a Podhradská na ME18 v Badene neprešli do osemfinále, Brillovcom stop v skupine

15.06.2019

Majstrovstvá Európy v plážovom volejbale do 18 rokov v Badene už pokračujú bez slovenskej účasti. Zo slovenských dvojíc sa do play-off prebojovali Kristína Čierna a Veronika Podhradská, v sobotňajšom súboji 1. kola o postup do osemfinále však podľahli Litovčankám. Pre bratrancov Lukáša a Juraja Brillovcov sa turnaj skončil po troch stretnutiach v skupine.

V Poprade sa chcú tímy SR rozlúčiť víťazne, poslednými súpermi Ukrajinky a Belgičania

14.06.2019

Skupinová fáza volejbalovej Zlatej európskej ligy sa chýli ku koncu a s ňou aj účinkovanie našich národných tímov žien a mužov v prvej časti reprezentačnej sezóny. V záverečnom kole sa Slovenky aj Slováci predstavia v sobotu v Poprade - ich súpermi budú Ukrajinky (15.30), resp. Belgičania (18.00).

Rukoväť trénera volejbalových prípraviek

14.06.2019

Pri zvyšovaní hernej výkonnosti musí tréner rešpektovať vekové zákonitosti a osobitosti vývoja organizmu a osobnosti. V praxi to predovšetkým znamená, že:

Slovenky sa po tesnej prehre s Nemkami s Varšavou lúčia

13.06.2019

Naše reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Andrea Štrbová sa neprebojovali zo základnej skupiny do play-off na tohtotýždňovom turnaji World Tour 4* vo Varšave. Po dvoch stredajších víťazstvách v kvalifikácii prišli vo štvrtok dve prehry v menami nabitej základnej D-skupine: najskôr s Brazílčankami Mariou Antonelliovou a Carol (0:2 /-17, -15/) a večer v súboji o postup do play-off po vyrovnanom priebehu s Nemkami Ludwigovou a Kozuchovou (0:2 /-19, -19/). V konečnom poradí patrí slovenskému páru 25. miesto.

generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #