Zápasy kadetiek U18 v skupine MS budú v nočných hodinách a live na YouTube

13. 09. 2021 - SVF

Slovenské volejbalové reprezentantky do 18 rokov už o týždeň odohrajú prvý zápas na MS. FOTO: CEV

Slovenská volejbalová reprezentácia kadetiek (roč. nar. 2004 a mladšie) už pozná svoj zápasový program na tohtoročných majstrovstvách sveta do 18 rokov, ktoré odštartujú v mexickom Durangu budúci týždeň (20. - 29. septembra 2021).

Družstvo trénera Mareka Maličkého, ktoré odletí do dejiska turnaja vo štvrtok ráno, sa v prvom súboji v D-skupine stretne v noci z pondelka 20. 9. na utorok 21. 9. s Ruskom. Zápas sa začne o polnoci stredoeurópskeho letného času, v Durangu bude o sedem hodín menej.

Po dni voľna nastúpia Slovenky v priebehu troch dní postupne proti Bulharkám (23. 9. o 0.00 h SELČ), Brazílčankám (24. 9. o 3.00 h SELČ) a Argentínčankám (25. 9. o 3.00 h SELČ). Z každej zo štyroch päťčlenných skupín postúpia do osemfinále štyria najlepší.

Všetky zápasy MS vrátane súbojov v play-off a v skupinách o umiestnenie (9. - 16., 17. - 20.) budú vysielané live na YouTube kanáli Medzinárodnej volejbalovej federácie (FIVB) Volleyball World.

Program Sloveniek v D-skupine na MS "18" v Mexiku:
/časy sú SELČ, v Mexiku je o sedem hodín menej/

21. 9.: SLOVENSKO - Rusko (0.00 h z pondelka na utorok)

23. 9.: Bulharsko - SLOVENSKO (0.00 h zo stredy na štvrtok)

24. 9.: Brazília - SLOVENSKO (3.00 h zo štvrtka na piatok)

25. 9.: SLOVENSKO - Argentína (3.00 h z piatka na sobotu)

/všetky zápasy MS live na YouTube Volleyball World/

Grafika: FIVB

Širšia nominácia SR na MS "18":

nahrávačky: Simona Slivková (ŠŠ Nitra), Ema Štermenská (ŠŠK Bilíkova Bratislava)

smečiarky: Alexandra Fričová (Slávia UK Bratislava), Deana Valentová (VK Spišská Nová Ves/ŠŠ Nitra), Tamara Hrušecká (ŠŠK Bilíkova Bratislava), Klára Jozeková (ŠŠ Nitra)

blokárky: Nina Boledovičová (ŠŠK Bilíkova Bratislava), Kristína Kartíková (ŠŠ Nitra), Kamila Slivková (ŠŠ Nitra)

univerzálky: Radka Hašková (Slávia UK Bratislava), Marína Siládiová (TJ Slávia TU Zvolen/ŠŠ Nitra), Ivana Skopalová (ŠŠK Bilíkova Bratislava)

liberá: Zuzana Justhová (VK Junior 2012 Poprad/ŠŠ Nitra), Natália Miková (ŠŠ Nitra)

Realizačný tím:
tréner: Marek Maličký, asistentka trénera: Nina Babjáková, manažér tímu: Marek Prokeš, štatistička: Veronika Mihaliková, fyzioterapeut: Dušan Szabo

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORVOSLAUER
  • reklamní partneri FOURTEENHUDOSKV REZACRona
  • reklamní partneri KERKOSANDATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #