Vstupenky na Zlatú Európsku ligu do Popradu, Bratislavy i Levíc sú v predaji

03. 05. 2018 - SVF

Slovenská volejbalová federácia (SVF) spustila v spolupráci s Predpredaj.sk predaj vstupeniek na Zlatú Európsku ligu, v ktorej budú štartovať slovenské reprezentácie mužov aj žien. V rámci prestížnej súťaže sa slovenské tímy predstavia v troch mestách - Poprad, Bratislava a Levice.

Európska liga vo volejbale mužov aj žien získala opäť veľkú prestíž. Po reorganizácii Svetovej ligy a ženskej Grand Prix sa do súťaže vrátilo viacero špičkových európskych volejbalových tímov. Nová Európska liga je podľa výkonnosti družstiev rozdelená na dve skupiny - zlatú a striebornú.

Obe slovenské reprezentácie budú štartovať v elitnej Golden European League. Atraktívny formát súťaže, keď turnaje nahradia zápasy doma a vonku, sľubujú plné tribúny a zaujímavé zápasy. Slovenské tímy sa v rámci Tour predstavia v troch mestách - Poprad, Bratislava a Levice.

Slovenské výbery odštartujú účinkovanie v súťaži pod Tatrami. V sobotu 19. mája sa ženy stretnú od 15:00 s Bieloruskom a muži nastúpia o 18:00 proti Estónsku. V predpredaji si môžete zakúpiť vstupenku na oba zápasy v hodnote 6 €, deti do 12 rokov a dôchodcovia zaplatia polovicu. Na mieste bude cena riadnej vstupenky 8 €, zľavnená cena bude opäť polovičná. Už o pár dní neskôr, v stredu 23. mája nastúpia muži od 18:00 proti severanom zo Švédska. Ceny vstupeniek na tento duel sú v predpredaji 3 €, zľavnené 2 €, na mieste 5 € a 3 €.

Veľmi atraktívny dvojzápas sa uskutoční potom v stredu 30. mája v bratislavskej AEGON Aréne (NTC). Ženy nastúpia od 17:00 v derby proti Českej republike a muži vyzvú od 20:00 štvrtý tím z posledných majstrovstiev Európy v Poľsku - Belgicko. V predpredaji si môže kúpiť vstupenky na dvojzápas za 10 €, zľavnený za 5 €. Na mieste sa budú predávať vstupenky v hodnote 12 €/dvojzápas, zľavnené za polovicu.

Zlatá Európska liga zavíta 6. júna aj do Levíc, kde sa predstavia slovenské reprezentantky v poslednom kole skupinovej fázy proti Španielsku (18:00). V predpredaji je cena na tento zápas v hodnote 3 €, zľavnená vstupenka stojí 2 €. Na mieste 5 € a 3 €.

SVF PRIPRAVUJE ŠPECIÁLNE VSTUPENKY AJ PRE DETI A MLÁDEŽ. BUDEME ČOSKORO INFORMOVAŤ

Final Four mužov Golden European League budú hostiť Karlove Vary a žien Budapešť. Dvaja najlepší zo zlatej Európskej ligy budú v Pohári vyzývateľov (FIVB Challenger Cup) bojovať o miestenku do Ligy národov 2019. Celková dotácia pre každú kategóriu v elitnej skupine bude rekordných 413 000 eur. Víťazi získajú po 125 000, druhí 80 000, tretí 60 000, štvrtí 40 000, za každé víťazstvo zinkasuje družstvo 2000 a za prehru 1000 eur.

DOMÁCE ZÁPASY SLOVENSKÝCH TÍMOV V ZLATEJ EURÓPSKEJ LIGE

SOBOTA 19. MÁJA (POPRAD - ARÉNA POPRAD) - vstupenky si môžete kúpiť tu
Ženy: Slovensko - Bielorusko (15:00)
Muži: Slovensko - Estónsko (18:00)

STREDA 23. MÁJA (POPRAD - ARÉNA POPRAD) - vstupenky si môžete kúpiť tu
Muži: Slovensko - Švédsko (18:00)

STREDA 30. MÁJA (BRATISLAVA - AEGON ARÉNA NTC) - vstupenky si môžete kúpiť tu
Ženy: Slovensko - Česko (17:00)
Muži: Slovensko - Belgicko (20:00)

STREDA 6. JÚNA (LEVICE - ŠPORTOVÁ HALA LEVICE) - vstupenky si môžete kúpiť tu
Ženy: Slovensko - Španielsko (18:00)

Celý program ZEL nájdete TU

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC Rona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #