Vstupenky na ME do Poľska pre slovenských fanúšikov

20. 03. 2017 - SVF

Štefan Chrtiansky. FOTO: Branislav Ulbrich

Chcete podporiť slovenských volejbalistov na majstrovstvách Európy v Poľsku (24. augusta - 3. septembra 2017), ale neviete sa dostať k vstupenkám? V spolupráci s Poľským volejbalovým zväzom sme pre slovenských fanúšikov pripravili možnosť, ako si lístky na zápasy základnej B-skupiny v Azoty Arena v Štetíne môžu kúpiť.

Poľský zväz vyčlenil pre slovenských priaznivcov na každý deň približne 500 vstupeniek (10% haly), ktoré sú rozdelené do štyroch cenových kategórií od 40 do 100 poľských zlotých (podľa aktuálneho kurzu 1 EUR = 4,3 PLN). Vstupenky pre slovenských priaznivcov budú rezervované do 24. júna 2017, potom pôjdu do riadneho predaja. Pozor! Vstupenka platí na celý hrací deň v Štetíne, teda aj na druhý zápas, v ktorom Slováci nebudú hrať.

Záujemcovia o kúpu vstupeniek na zápasy Slovákov napíšte na mail svf@svf.sk a my vám následne poskytneme linky, kde si vstupenky môžete zakúpiť. Do predmetu e-mailu prosím uveďte ME 2017 - VSTUPENKY.

Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa v skupine majstrovstiev Európy 2017 v Poľsku predstavia v B-skupine v Štetíne proti Taliansku, Nemecku a Česku. Rozhodol o tom novembrový žreb v krakovskom divadle Juliusza Slowackiego. Záverečný turnaj ME 2017 sa uskutoční v štyroch poľských mestách Gdansk, Štetín, Katovice a Krakov. Z každej skupiny postúpia víťazi priamo do štvrťfinále, tímy na druhom a treťom  mieste budú hrať osemfinále a poslední na turnaji končia. Úradujúci majstri sveta, domáci Poliaci sa stretnú s víťazom Svetovej ligy 2016 Srbskom, Fínskom a Estónskom. Slovákov čakajú finalisti z OH 2016 v Riu, trojnásobní majstri sveta a päťnásobní majstri Európy Taliani, bronzoví medailisti z MS 2014 Nemci a západní susedia z Českej republiky. V C-skupine sa predstavia Rusi, Bulhari, strieborní medailisti z ME 2015 Slovinci a Španieli a v "déčku" nastúpia úradujúci majstri Európy Francúzi, Belgičania, Holanďania a Turci.

Slováci sa na šampionát prebojovali vďaka úspešnej septembrovej kvalifikácii, keď zvládli turnaje v Poprade a v chorvátskom Rovinji. Prehrali len jeden zo šiestich duelov a suverénne vyhrali skupinu. Na záverečný turnaj ME sa Slováci prebojovali šiestykrát za sebou a deviaty celkovo. Najlepšie umiestnenie dosiahli v roku 2011, keď na ME v Rakúsku a Česku obsadili 5. miesto.

PROGRAM ZÁPASOV B-SKUPINY V AZOTY ARÉNA - ŠTETÍN
Piatok 25. augusta:
17:30 Česko - SLOVENSKO
20:30 Nemecko - Taliansko

Nedeľa 27. augusta:
17:30 SLOVENSKO - Taliansko
20:30 Česko - Nemecko

Pondelok 28. augusta:
17:30 SLOVENSKO - Nemecko
20:30 Taliansko - Česko

Zloženie skupín na ME 2017. FOTO: CEV

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC Rona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #