Vedúca Nitra vyhrala na Myjave, Svidník naplno bodoval v Trenčíne

26. 11. 2015 - SVF + kluby, FOTO: Branislav Ulbrich

Extraliga mužov mala vo štvrtok na programe dva zápasy 11. kola. Volejbalisti VK Ekonóm SPU Nitra vyhrali v televíznom zápase na palubovke Spartak Myjava 3:1 a upevnili si vedúcu pozíciu. Naplno bodovali aj hráči Agroekofarma Slávia Svidník, ktorí zvíťazili na palubovke mladíkov z COP Trenčín rovnako 3:1.


Volejbalová extraligfa mužov, 11. kolo:
COP Trenčín - Agroekofarma Slávia Svidník 1:3 (-18, 18, -16, -19) - štatistika
86 min, rozhodovali: Hodoň a Tiršel, 30 divákov.

Ivan Hiadlovský, tréner Trenčína: "Lamanec - Mikula vs. Trenčín No vážne, ako som v minulom týždni spomenul - naše interné skutočnosti v tíme, nám spôsobujú pomerne vážne problémy s individuálnou formou jednotlivých hráčov. Aj v prehratom zápase v našom hernom výkone boli pozitíva ktoré neprichádzajú len tak samé od seba, ale je za nimi množstvo práce. Rozdielovou činnosťou v tomto zápase bolo ale opäť podanie súpera vs. prihrávka Trenčína a ako som už povedal v úvode - Svidník mal v tomto zápase dvoch spoľahlivých útočníkov z okrajov siete, my jedného."

Peter Tholt, tréner Svidníka: "V zápase sme boli vo všetkých ukazovateľoch lepší ako súper a pokiaľ sme hrali koncentrovaný volejbal, tak  sme mali navrch a vždy sme vyhrávali. V druhom sete sme mali výpadok v koncentrácii, ktorý sa nám vypomstil v tom, že súper sa rozohral. Potom sme sa ale znovu nakopli a dostali do zápasu."

FOTO: Branislav Ulbrich

Posted by Slovenská volejbalová federácia on 26. november 2015


TJ Spartak Myjava - VK Ekonóm SPU Nitra 1:3 (-19, 22, -20, -18) - štatistika
108 min, rozhodovali: Schimpl a Viktoríni-Lisá, 100 divákov

Na palubovke Spartaku Myjava sa odohralo bojovné extraligové stretnutie. Vstup do prvého setu mali lepší hostia z Nitry a udržovali si v ňom náskok, ktorý im stačil na víťazstvo. V druhom sete domáci zabojovali a i cez výpadok ku koncu setu vyhrali a vyrovnali na 1:1. Ďalší vývoj stretnutia ovládli hosťujúci hráči a zaslúžene vyhrali 3:1, keď boli lepší a rozhodnejší v jednotlivých výmenách.

Martin Pipa, tréner Myjavy: "Celý zápas sme bojovali proti súperovi i sami sebe. Urobili sme veľa nevynútených chýb, za čo nás Nitra potrestala. Veril som, že uhráme v dnešnom zápase nejaké body, čo sa nám nepodarilo. Gratulujem Nitre k víťazstvu."

Marek Kardoš, tréner Nitry: "Išli sme na Myjavu s tým, že nás nečaká ľahký zápas. To sa aj stalo, museli sme byť koncentrovaný po celé stretnutie. I cez niektoré chyby som spokojný s víťazstvom za 3 body."

Myjavčania nestačili doma na vedúcu Nitru. FOTO: Spartak Myjava

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #