SVF a Ticketportal spustili predaj vstupeniek na Svetovú ligu. Predpredaj v troch etapách s výraznými zľavami

13. 03. 2017 - SVF

Slovenskí volejbalisti sa v Svetovej lige predstavia prvýkrát v Poprade. FOTO: Ondrej Bobek

Slovenská volejbalová federácia (SVF) spustila v spolupráci so spoločnosťou Ticketportal predpredaj vstupeniek na júnový turnaj Svetovej ligy v Poprade. Slovenskí volejbalisti sa od 2. do 4. júna stretnú so súpermi z troch rôznych kontinentov Japonskom, Austráliou a Portugalskom.

Pod Tatry prichádza Svetová liga vo volejbale prvýkrát v histórii. Popradské publikum sa môže tešiť na atraktívnych súperov, kvalitný športový zážitok a veľa zábavy. Slovenskí reprezentanti, ktorí sú pevnou súčasťou tejto prestížnej súťaže od roku 2014, sa doteraz predstavili v Košiciach a dvakrát v Bratislave.

Tu si môžete kúpiť vstupenky

Zverencov trénera Miroslava Palguta preverí na úvod najlepší tím z Ázie. Japonci figurujú v svetovom rebríčku FIVB na 14. mieste a patria k tradičným účastníkom Svetovej ligy, v ktorej nechýbali ani raz od jej založenia v roku 1990. Osemnásobní majstri Ázie a olympijskí víťazi z roku 1972 sa prezentujú typickým štýlom volejbalu, ktorý je založený na rýchlosti a kvalitnej hre v poli. Reprezentanti z krajiny vychádzajúceho slnka sú na začiatku olympijského cyklu, pretože v roku 2020 sa predstavia na domácich OH v Tokiu.


Ďalším súperom slovenských volejbalistov bude v sobotu 3. júna Austrália. Volleyroos sa prezentujú úplne odlišným štýlom ako Japonci. Hrajú dynamický, silový volejbal a v tíme majú vysokých hráčov. V rebríčku FIVB sú "protinožci" na 15. priečke, len o jeden stupienok nižšie ako japonskí volejbalisti, čo svedčí o ich kvalite.

Trojdňový volejbalový sviatok zakončia Slováci v nedeľu duelom proti zástupcovi z Európy Portugalsku. S týmto súperom sa slovenskí volejbalisti stretli aj v minuloročnej premiére v II. skupine Svetovej ligy a na turnaji v tureckom Izmire vyhrali v dramatickom zápase 3:2. V drese Portugalska by sa mohol predstaviť aj univerzál Prievidze Valdir Sequeira.História Svetovej ligy siaha až do roku 1990 a od minulého ročníka v nej štartuje 36 tímov. Súťaž sa za 27 ročníkov vyprofilovala na mimoriadne prestížny a lukratívny podnik, v ktorom sa hrá o lákavé finančné odmeny a zápasy najlepších tímov na svete sú ostro sledované médiami na celom svete. Slovenskí volejbalisti sa do Svetovej ligy dostali premiérovo v roku 2014 a svoje umenie už ukázali v Košiciach a dvakrát v Bratislave. Teraz sa premiérovo ukážu aj popradskému publiku, ktoré dokáže vždy vytvoriť výbornú atmosféru a slovenskí volejbalisti sa tam cítia veľmi dobre. Po turnaji v Poprade sa Slováci predstavia vo Fínsku a v Holandsku a zabojujú o postup na finálový turnaj, ktorý sa uskutoční v Austrálii.

Slovenská volejbalová federácia pripravila predaj vstupeniek v troch etapách:

- Do 1. apríla budú vstupenky v cene 6€ (sektory A2, B2) a 4€ (sektory A1, A3, B1, B3)

- Do 1. mája budú vstupenky v predpredaji v hodnote 7€ (sektory A2, B2) a 5€ (sektory A1, A3, B1, B3)

- Do 1. júna budú stáť vstupenky 8€ (sektory A2, B2) a 6€ (sektory A1, A3, B1, B3)

- Na pokladni v Poprad Aréne budú vstupenky od 2. júna v hodnote 9€ (sektory A2, B2) a 7€ (sektory A1, A3, B1, B3)

- Vstupenka platí na celý súťažný deň, teda na oba zápasy. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma.

Tu si môžete zakúpiť vstupenky

Program turnaja (Poprad - Aréna Poprad):

piatok 2. júna:
15:00 Austrália - Portugalsko
18:00 SLOVENSKO - Japonsko

sobota 3. júna:
15:00 Japonsko - Portugalsko
18:00 SLOVENSKO - Austrália

nedeľa 4. júna:
15:00 Austrália - Japonsko
18:00 SLOVENSKO – Portugalsko

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC Rona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #