STRABAG Volleyball Club s druhým triumfom. Na palubovke UKF Nitra vyhral 3:0

28. 09. 2017 - SVF + kluby

Smečiarka STRABAG-u Romana Hudecová v akcii proti UKF Nitra. FOTO: M. Slávik

Volejbalistky STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava pokračujú vo výbornom vstupe do sezóny. Po triumfe 3:0 na palubovke obhajcu titulu VK Slávia EU zaznamenali vicemajsterky víťazstvo v troch setoch aj vo štvrtkovom televíznom zápase 2. kola na pôde Volley project UKF Nitra.

S dvomi víťazstvami, šiestimi bodmi a pomerom setov 6:0 je tím Tomáša Vargu na čele tabuľky po nekompletnom 2. kole. STRABAG mal počas celého zápasu navrch a dobrou hrou kontroloval priebeh. Nitranky už nastúpili aj s brazílskymi posilami, ktoré v 1. kole v Prešove ešte hrať nemohli. Ďalšie zápasy 2. kola sa hrajú v piatok a v sobotu.

Extraliga žien - 2. kolo:
Volley project UKF Nitra - STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava 0:3 (-17, -21, -19)
Rozhodovali: Královič a Gerboc, 100 divákov.
Nitra: Konečná 3, N. Stümpelová 10, de Paula 3, Richweissová 6, Frindtová 7, Do Monte 4, libero Krajčíková (Hradecká 1, Poláčková 7). Tréner: T. Sarna.
STRABAG: Candráková 6, Ovečková 2, Hudecová 12, Cigániková 9, Radonjič 11, Ševarika 11, liberá Nikmonová a Jančová. Tréner: T. Varga.

Najlepšia hráčka zápasu (MVP): Simona Cigániková (STRABAG)

Teemu Sarna, tréner Nitry: "Boli sme vo veľmi ťažkej situácii, môžeme povedať, že od začiatku sezóny, nakoľko stále nie sme zohratí. Robili sme veľa chýb. A tomu sa musíme vyvarovať. Musíme viac útočiť a to sme si povedali aj po zápase. Budeme sa tomu venovať a pripravovať do ďalších zápasov. Je to veľmi ťažká situácia, pretože na tréningu sme ešte nemali celý tím pokope. Verím, že ak na tomto popracujeme, tak sa výsledky dostavia."

Tomáš Varga, tréner STRABAG: "Vedeli sme, že UKF do zápasu nasadí nové posily, preto sme chceli vyvinúť čo najväčší tlak na servise aj v útoku, aby sme využili to, že s družstvom sú zatiaľ iba krátko a nebudú ešte ideálne zohratí. To sa nám podarilo a to bol základ nášho úspechu. Sezóna sa iba začína a určite sa budú zlepšovať, platí to však aj na naše družstvo, preto sa musíme hlavne sústrediť na našu robotu."

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

partneri

  • hlavní partneri MS SR   MIKASA   
  • reklamní partneri    HUDOS
  • reklamní partneri  Rona Recenze KV Řezáč Lano na šplh 4 m × 35 mm | Zboží.cz  
  • exkluzívni dodávatelia tovaru VOSLAUER  
  • mediálni partneri SVF TVSPORT
  • mediálni partneriTASRSITA
  • mediálni partneri
  • podporujú nás

komunikačný partner

  • #