Spustili sme predaj vstupeniek na Zlatú európsku ligu. Odštartujeme veľkou súťažou!

15. 03. 2019 - SVF

V januári bola v Nitre plná hala. Tešíme sa opäť na skvelú atmsoféru! FOTO: Radovan Stoklasa

V spolupráci so spoločnosťou Ticketportal spustila Slovenská volejbalová federácia (SVF) predaj vstupeniek na domáce zápasy Zlatej európskej ligy 2019 mužov a žien. Slovenské reprezentácie sa predstavia v troch mestách - Nitra (1. 6.), Humenné (12. 6.) a Poprad (15. 6.). So začiatkom predaja spúšťame aj veľkú súťaž o vstupenky, ktorá v najbližších dňoch prebehne na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Slovenské tímy odštartujú boje v Zlatej európskej lige dvomi kolami na palubovkách súperov, prvýkrát sa doma predstavia v treťom kole. V sobotu 1. júna sa v nitrianskej hale na Klokočine stretnú ženy so Švédskom (15.30) a muži s Tureckom (18.30). V Nitre sa nedávno predstavili naši muži v kvalifikácii o postup na ME a na začiatku na januára tam vo fantastickej atmosfére a vypredanej hale spravili rozhodujúci krok k postupu.

V piatom kole súťaže sa slovenské tímy predstavia v stredu 12. júna na východe Slovenska v Humennom, kde sa tak po úspešnom finále Slovenského pohára môžu tešiť diváci na ďalší atraktívny volejbalový zážitok. Zverenkyne trénera Marca Fenoglia sa stretnú v derby s Českou republikou (17.00) a muži zabojujú v centre Horného Zemplína proti Lotyšom (20.00)

Na záver skupinovej fázy zavítajú Slováci a Slovenky v sobotu 15. júna do Popradu. Pod Tatrami budú naše ženy čeliť Ukrajinkám (15.30) a zverenci trénera Andreja Kravárika sa stretnú so silným Belgickom (18.30).

Vstupenky sa budú predávať v troch fázach a v dvoch cenových kategóriách. V prvej fáze (do 30. 4.) budú stáť vstupenky 6 a 8 eur, v II. fáze (1.5. - dva dni pred začiatkom zápasu) 7 a 9 eur a v III. fáze (na mieste v deň zápasov) 8 a 10 eur.

Pre oba tímy SR je Zlatá EL súčasťou prípravy na tohtoročné majstrovstvá Európy v auguste a septembri.

Veľká súťaž o vstupenky

Hneď v prvý deň predaja vstupeniek (v piatok večer) odštartujeme na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram veľkú súťaž o vstupenky na domáce zápasy. Hrať sa bude dokopy o 250 vstupeniek na domáce zápasy Zlatej európskej ligy. V dvojtisícovách halách v Nitre a Poprade bude v hre 100 vstupeniek, v tisícovej hale v Humennom 50. Sledujte náš Facebook a Instagram a dozviete sa viac. Súťaž o vstupenky do Nitry prebehne od 15. do 18. 3., do Humenného od 19. do 22. 3. a do Popradu od 25. do 28. marca.

Volejbalová Zlatá európska liga:

NITRA - sobota 1. júna - VSTUPENKY TU:
ženy: Slovensko - Švédsko (15.30)
muži: Slovensko - Turecko (18.30)

HUMENNÉ - streda 12. júna - VSTUPENKY TU:
ženy: Slovensko - Česko (17.00)
muži: Slovensko - Lotyšsko (20.00)

POPRAD - sobota 15. júna - VSTUPENKY TU:
ženy: Slovensko - Ukrajina (15.30)
muži: Slovensko - Belgicko (18.30)

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #