Slovenky v LM bez úspechu, CEV aj Challenge Cup už bez našich

09. 02. 2018 - SITA, SVF

Michaela Abrhámová (vpravo) počas duelu v Blaj. FOTO: CEV

Výsledky zápasov tohtotýždňového 4. kola skupinovej fázy volejbalovej Ligy majsteriek 2017/2018 a pohárov CEV a Challenge Cup.

LIGA MAJSTERIEK - 4. kolo skupín:

A-skupina:
Developres SkyRes Rzeszów (Poľ.) - Volero Zürich (Švaj.) 1:3 (-16, 18, -22, -22)
CSM Volei Alba Blaj (Rum.) - ASPTT Mulhouse (Fr.) 3:2 (-15, 21, -20, 26, 13)
Blokárka Michaela Abrhámová (Mulhouse) nastúpila v prvom a druhom sete v základnej zostave a vo štvrtom a piatom ako striedajúca hráčka, získala 5 bodov (3 bloky, 2 úspešné útoky, úspešnosť útokov 50 % /2 z 4/).

B-skupina:
Imoco Volley Conegliano (Tal.) - Fenerbahce SK Istanbul (Tur.) 3:2 (-20, -18, 18, 22, 11)
Agel Prostějov (ČR) - Igor Gorgonzola Novara (Tal.) 0:3 (-24, -13, -15)
Blokárka Nina Herelová nastúpila v základnej zostave, získala 5 bodov (1 blok, 4 úspešné útoky, úspešnosť útokov 50 % /4 z 8/), blokárka Gabriela Kozmík, rod. Tomášeková (obe Prostějov), nastúpila v druhom a treťom sete, nebodovala (úspešnosť útokov 0 % /0 z 1/).

C-skupina:
Vizura Ruma (Srb.) - Dinamo Kazaň (Rus.) 0:3 (-12, -16, -18)
Maritza Plovdiv (Bul.) - Chemik Police (Poľ.) 2:3 (-19, 18, 23, -20, -11)

D-skupina:
Grot Budowlani Lodž (Poľ.) - Galatasaray SK Istanbul (Tur.) 1:3 (-9, -18, 13, -15)
VakifBank Istanbul (Tur.) - Dinamo Moskva (Rus.) 3:2 (-22, 18, 11, -21, 9) - druhý rozhodca Slovák Igor Schimpl

CEV Cup - odvety 8-finále:
Yamamay Busto Arsizio (ITA) - Eczacibasi Istanbul (TUR) 1:3 (20, -18, -18, -24)
/1. zápas 1:3, postúpil Istanbul/

Nova KBM Branik Maribor (SLO) - Jenisej Krasnojarsk (RUS) 1:3 (-24, -21, 14, -18)
/1. zápas 0:3, postúpil Krasnojarsk/

Pomi Casalmaggiore (ITA) - Linamar Bekescsabai RSE (HUN/Koseková 2) 3:0 (22, 18, 17)
/1. zápas 3:0, postúpil Casalmaggiore/

Chimik Južnyj (UKR) - SSC Palmberg Schwerin (GER) 1:3 (22, -13, -18, -18)
/1. zápas 0:3, postúpil Schwerin/

Asterix Avo Beveren (BEL) - Allianz Stuttgart (GER) 3:2 (20, -27, -15, 23, 14)
/1. zápas 0:3, postúpil Stuttgart/

Dresdner SC (GER) - TS Volley Duedingen (SUI) 3:1 (-23, 20, 18, 22)
/1. zápas 3:0, postúpil Dresdner/

Minčanka Minsk (BLR) - Beziers VB (FRA)    3:1 (-18, 16, 15, 13) - prvý rozhodca Lukáš Královič
/1. zápas 2:3, postúpil Minsk/

Kralovo Pole Brno (CZE/Zburová 5, Pištěláková 3, tréner Rojko) - Uraločka Jekaterinburg (RUS) 1:3 (-10, 26, -20, -16)
/1. zápas 0:3, postúpil Jekaterinburg/

Challenge Cup - odvety 8-finále:
Bursa BBSK (TUR) - Charleroi Volley (BEL) 3:0 (31, 20, 23)
/1. zápas 3:0, postúpila Bursa/

Tent Obrenovac (SRB) - Hermes Oostende (BEL) 3:0 (21, 16, 22) - Zlatý set: 13:15
/1. zápas 0:3, postúpilo Oostende/

Nantes VB (FRA) - Vasas Budapeszt (HUN/Kostelanská 2) 3:0 (12, 15, 14)
/1. zápas 3:2, postúpil Nantes/

Viteos Neuchatel Universite (SUI) - Ibsa CV Las Palmas (ESP) 3:1 (-17, 17, 21, 17) - Zlatý set: 15:10
/1. zápas 3:0, postúpil Neuchatel/

Stiinta Bacau (ROM) - Sm\'AESCH Pfeffingen (SUI) 1:3 (-26, 23, -23, -23)
/1. zápas 3:2, postúpil Pfeffingen/

CSM Targoviste (ROU/Hrončeková 6) - Olympiakos Pireus (GRE) 1:3 (-17, 16, -21, -22)
/1. zápas 0:3, postúpil Jekaterinburg/

TJ Ostrava (CZE) - OrPo Orivesi (FIN) 3:1 (15, -15, 21, 19)
/1. zápas 3:0, postúpila Ostrava/

STRABAG VC Bratislava (SVK) - Dinamo Krasnodar (RUS) 1:3 (-16, -24, 22, -14)
/1. zápas 0:3, postúpil Krasnodar/

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

    partneri

    • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
    • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
    • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
    • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
    • reklamní partneriKV REZAC Rona
    • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
    • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
    • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
    • podporujú násMS SRSOVNSC

    komunikačný partner

    • #