Majstrovstvá Slovenska v snow volejbale privíta Snowland vo Valčianskej doline

23. 12. 2021 - SVF

Oficiálny plagát k Majstrovstvám Slovenska v snow volejbale.

V termíne 11. a 12. februára 2022 sa v lyžiarskom stredisku Snowland vo Valčianskej doline uskutoční ďalší ročník Majstrovstiev Slovenska v snow volejbale. Po tom, ako sa toto podujatie už organizovalo v rokoch 2018 a 2019 na Štrbskom Plese a v roku 2020 na Donovaloch, tak po ročnej prestávke privíta najlepších volejbalistov na snehu región Turca. "Bude to pre nás veľká výzva. Niečo podobné sme nikdy neorganizovali a keď prišli za nami v lete tohto roku zástupcovia SVF s ideou, aby sme to urobili u nás, povedali sme si, že to ideme vyskúšať. Ak nebudú striktné protipandemické opatrenia a budú vhodné poveternostné podmienky, tak by sa podľa odhadu malo v týchto dňoch na svahoch nachádzať viac ako dve tisíc ľudí. Sami sme zvedaví, ako na to ľudia zareagujú, lebo sprievodná šou bude pre lyžiarov určite zaujímavá. Veľmi sa na to tešíme,“ povedal konateľ Snowlandu Erik Trašky.

Pohľad na lyžiarske stredisko Snowland vo Valčianskej doline.

„Veríme, že tieto plány nám neprekazí korona, lebo v tomto roku sme kvôli nej vynechali jeden ročník. Pre divákov máme pripravenú kvalitnú šou a z finálového dňa, ktorý je naplánovaný na sobotu 12. februára, pripravujeme z oboch finálových zápasov priame prenosy na TV JOJ Šport, takže aj televízny záujem svedčí o atraktívnosti podujatia,“ prezradila organizátorka podujatia Janka Jányová zo SVF.

Na podujatí by sa malo predstaviť 24 družstiev – 12 v ženskej kategórii a 12 v mužskej. Družstvo môže byť zložené až zo štyroch hráčov (3 + 1 náhradník). Detaily v súvislosti s prihlasovaním, herným systémom podujatia a samotné propozície budú zverejnené počas januára.

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

  • Niké je tipovanie

partneri

  • hlavní partneri Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR   Auto Lamač    respect
  • reklamní partneri       NFA Group
  • reklamní partneri Kv.Řezáč Hudos  Rona   millennium
  • exkluzívni dodávatelia výpočtovej techniky a športového materilálu    Errea    Mizuno
  • exkluzívni dodávatelia tovaru Vöslauer3XP - iontový nápojKávoholikdm drogerie markt 
  • mediálni partneri JOJ Šport   Denník Šport    SVF TV  
  • mediálni partneriTASR