Kvalifikácia M-SR mládeže v pláž. volejbale - V piatok na Draždiaku

07. 08. 2020 - SVF

M-SR 2020 MLÁDEŽNÍKOV V PLÁŽOVOM VOLEJBALE

KVALIFIKAČNÉ TURNAJE U18 a U20

BRATISLAVA

1. turnaj:
U18 dievčatá (3. júla, Petržalka-Draždiak): 1. Michaela Páneková, Zuzana Čurná, 2. Ella Schmidtová, Rea Majerníková, 3. Emília Batková, Gabriela Prelecová
U20 dievčatá (3. júla, Petržalka-Draždiak): 1. Paulína Košíková, Simona Jelínková, 2. Veronika Podhradská, Karolína Majerníková, 3. Viktória Kováčová, Lucia Marušinová
U18 chlapci (3. júla, Petržalka-Draždiak): 1. Matúš Nebus, Ondrej Nebus, 2. Šimon Červenák, Július Kováčik, 3. Samuel Šuňal, Samuel Charvát
U20 chlapci (3. júla, Petržalka-Draždiak): 1. Bruno Pavličko, Michal Trubač, 2. Michal Zeman, Ondrej Zeman, 3. Šimon Červenák, Július Kováčik

2. turnaj:
U18 dievčatá (7. augusta, Petržalka-Draždiak)
U20 dievčatá (7. augusta, Petržalka-Draždiak)
U18 chlapci (7. augusta, Petržalka-Draždiak)
U20 chlapci (7. augusta, Petržalka-Draždiak)

ZÁPAD

1. turnaj:
U18 dievčatá (6. júla, Skalica): 1. Veronika Podhradská, Dorota Nebusová, 2. Michaela Páneková, Zuzana Čurná, 3. Klára Jozeková, Dorota Jozeková
U20 dievčatá (7. júla, Skalica): 1. Veronika Podhradská, Dorota Nebusová, 2. Zuzana Čurná, Kristína Čierna, 3. Michaela Páneková, Zuzana Gecíková
U18 chlapci (22. júna, Nitra): 1. Branislav Hanúsek, Martin Lajcha, 2. Matúš Nebus, Ondrej Nebus, 3. Daniel Dóczy, Juraj Ondrejček
U20 chlapci (23. júna, Nitra): 1. Michal Kilian, Samuel Porubský, 2. Michal Zeman, Ondrej Zeman, 3. Tobias Viskup, Matúš Durec

2. turnaj:
U18 dievčatá (27. júla, Skalica): 1. Veronika Podhradská, Dorota Nebusová, 2. Klára Bobáňová, Ema Maťašová, 3. Emília Batková, Gabriela Prelecová
U20 dievčatá (28. júla, Skalica): 1. Veronika Podhradská, Dorota Nebusová, 2. Petra Ritterová, Michaela Magulová, 3. Nina Bérešová, Ivana Zeleňáková
U18 chlapci (29. júla, Nitra): 1. Matúš Nebus, Ondrej Nebus, 2. Branislav Hanúsek, Simon Pati-Nagy, 3. Zenedean Boussenna, Ádám György Liška
U20 chlapci (30. júla, Nitra): 1. Michal Kilian, Samuel Porubský, 2. Matúš Nebus, Ondrej Nebus, 3. Daniel Dóczy, Roman Nagy

STRED

1. turnaj:
U18 dievčatá (13. júla, Zvolen): 1. Ema Prekopová, Simona Cigániková, 2. Natália Krajčírová, Emma Halabuková, 3. Klára Bobáňová, Ema Maťašová
U20 dievčatá (14. júla, Zvolen): 1. Ella Erteltová, Nina Páchniková, 2. Simona Jelínková, Paulína Košíková, 3. Michaela Páneková, Zuzana Gecíková
U18 chlapci (15. júla, Zvolen): 1. Peter Pavol Sluka, Martin Bielka, 2. Patrik Kudra, Richard Volčko, 3. Marek Záchenský, Adam Kán
U20 chlapci (16. júla, Zvolen): 1. Filip Smetanka, Mário Majerčák, 2. Marek Záchenský, Adam Kán, 3. Patrick Bartík, Samuel Hanuska

2. turnaj:
U18 dievčatá (10. augusta, Žilina)
U20 dievčatá (11. augusta, Žilina)
U18 chlapci (10. augusta, Žilina)
U20 chlapci (11. augusta, Žilina)

VÝCHOD

1. turnaj:
U18 dievčatá (8. júla, Strážske): 1. Zuzana Justhová, Andrea Vrábelová, 2. Barbora Vargová, Zuzana Baňasová, 3. Tamara Gerbocová, Soňa Vasičková
U20 dievčatá (9. júla, Strážske): 1. Daša Batešková, Zuzana Vagaská, 2. Ema Prekopová, Simona Cigániková, 3. Barbora Vargová, Zuzana Baňasová
U18 chlapci (8. júla, Strážske): 1. Filip Červeň, Sebastián Bartoš, 2. Jaroslav Kostelník, Matej Mikuláško, 3. Patrik Goliáš, Alexander Verčimák
U20 chlapci (9. júla, Strážske): 1. Daniel Šellong, Adam Repka, 2. Juraj Brilla, Lukáš Brilla, 3. Vincent Rzyman, Martin Krišák

2. turnaj:
U18 dievčatá (4. augusta, Prešov): 1. Tamara Gerbocová, Soňa Vasičková, 2. Adela Gumanová, Emi Uher, 3. Sára Sučková, Katarína Fabuľová
U20 dievčatá (5. augusta, Prešov): 1. Daša Batešková, Zuzana Vagaská, 2. Eva Pullmannová, Michaela Kopčáková, 3. Zuzana Šterbáková, Karin Hájková
U18 chlapci (4. augusta, Prešov): 1. Alexander Marcinko, Pavol Anderko, 2. Alex Veselý, Max Veselý, 3. Martin Falat, Filip Duda
U20 chlapci (5. augusta, Prešov): 1. Daniel Šellong, Adam Repka, 2. Lukáš Brilla, Juraj Brilla, 3. Alexander Marcinko, Pavol Anderko

FINÁLOVÉ TURNAJE

U18: 17. - 19. augusta v Žiline
U20: 18. - 19. augusta v Žiline
U22: 24. - 27. augusta v Lieskovci pri Zvolene

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

  • #

partneri

  • auto partnerAUTO LAMAČ
  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
  • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
  • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

  • #