Akcia - skupinové zľavy na zápasy ME v Bratislave!

15. 08. 2019 - SVF

Príď podporiť naše dievčatá na domácom šampionáte! FOTO: Radovan Stoklasa

Volejbalová horúčka na Slovensku stúpa! Už o zopár týždňov sa na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu začnú historické majstrovstvá Európy vo volejbale žien, samozrejme, aj s účasťou našich reprezentantiek. Šampionát odštartuje v piatok 23. augusta, slovenské volejbalistky sa na úvod stretnú so Španielkami. Neskôr ich čakajú Švajčiarky, Bielorusky, Nemky a Rusky.

V náročných zápasoch budú potrebovať aj pomoc vás, fanúšikov a my veríme, že dievčatám svojimi hlasivkami pomôžete k dôležitým víťazstvám. Slovenská volejbalová federácia prichádza s unikátnou možnosťou získať zaujímavú zľavu pre skupiny fanúšikov. Čím viac sa vás nazbiera, tým väčšiu zľavu môžete získať! Vstupenky si môžete kúpiť v sieti Ticketportal.

Aké skupinové zľavy ponúkame?

- skupina 40 a viac fanúšikov (50 % zľava z aktuálnej ceny vstupenky)

- 30 až 39 fanúšikov (40 % zľava z aktuálnej ceny vstupenky)

- 20 až 29 fanúšikov (30 % zľava z aktuálnej ceny vstupenky)

- 10 až 19 fanúšikov (20 % zľava z aktuálnej ceny vstupenky)

Žiadosti o skupinové zľavy píšte na objednavky@ticketportal.sk. Do predmetu mailu uveďte "ME volejbal - skupiny" a zadajte počet vstupeniek, ktorý si chcete kúpiť.

NIELEN ŠPIČKOVÝ VOLEJBAL, ALE AJ SVETOVÁ ŠOU

Na tohtoročný šampionát je pripravených niekoľko inovácií, organizátori pripravili pre fanúšikov niekoľko lahôdok. "Pripravujeme unikátnu šou svetových parametrov. Zložili sme veľmi silný entertainment tím, ktorý sa v priebehu celého šampionátu bude starať o vynikajúcu atmosféru. Lídrami budú známy moderátor Slavo Jurko, bývalý volejbalista, s ktorým dlhodobo úspešne spolupracujeme. Zároveň sme do tímu angažovali absolútnu svetovú extratriedu v športovej prezentácii, rakúsku dvojicu speakera Floriana Rudiga a DJ Stariho, ktorí majú za sebou množstvo top podujatí ako napríklad olympijské hry v Riu de Janeiro, majstrovstvá sveta vo volejbale mužov v Turíne, známe beachvolejbalové turnaje v Klagenfurte a vo Viedni, nedávne majstrovstvá sveta v beachvolejbale v Hamburgu, preteky formuly 1, majstrovstvá Európy a Ligu majstrov v hádzanej a mnoho ďalších. Počas 15 rokov pôsobenia absolvovali tisícky eventov a sú zvyknutí pracovať s masami ľudí. O dobrú náladu v hale sa taktiež postará maskot a Angels Cheerleaders. Veríme, že spoločne vytvoria silnú zostavu a diváci sa budú baviť nielen volejbalom," povedal riaditeľ turnaja ME v Bratislave Tomáš Singer.

"Ďalšou absolútnou bombou bude audiovizuálna šou, ktorá bude sprevádzať všetky stretnutia počas celého turnaja v Bratislave. Našim partnerom sa stala spoločnosť KVANT, ktorá patrí vo svojom segmente k najlepším na svete. Pred úvodným zápasom nášho tímu so Španielskom v piatok 23. augusta pripravujeme jedinečnú ´opening show´. Bude sa niesť v znamení stého výročia slovenského volejbalu, kde si pripomenieme viaceré významné úspechy a legendy z histórie nášho športu," dodal Tomáš Singer.

"Z viacerých dôvodov kapacitu štadióna zredukujeme na približne 6500 divákov a upravíme na volejbalové parametre tak, aby sme vytvorili útulné prostredie. Vzhľadom na to, že na slovenské zápasy očakávame veľké množstvo divákov, upozorňujeme fanúšikov, aby prichádzali na štadión v dostatočnom časovom predstihu preto, aby sa včas usadili na svoje miesta a stihli pútavú predzápasovú šou s veľmi atraktívnym predstavením tímov, ktorá sa uskutoční približne polhodinu pred každým zápasom," upozornil Tomáš Singer.

Naše baby čakajú na vašu podporu! FOTO: SVF/Lukáš Jaseňák

EuroVolley 2019 žien - Bratislava - Zimný štadión Ondreja Nepelu

D-SKUPINA

PIATOK 23. augusta
14.30 Švajčiarsko - Nemecko
17.00 Bielorusko - Rusko
20.00 SLOVENSKO - Španielsko

SOBOTA 24. augusta
17.30 Nemecko - Španielsko
20.00 Švajčiarsko - SLOVENSKO

NEDEĽA 25. augusta
17.30 Španielsko - Bielorusko
20.00 Rusko - Švajčiarsko

PONDELOK 26. augusta
17.30 Nemecko - Rusko
20.00 SLOVENSKO - Bielorusko

UTOROK 27. augusta
17.30 Španielsko - Švajčiarsko
20.00 Nemecko - SLOVENSKO

STREDA 28. augusta
17.30 Rusko - Španielsko
20.00 Nemecko - Bielorusko

ŠTVRTOK 29. augusta
15.30 SLOVENSKO - Rusko
18.00 Švajčiarsko - Bielorusko

OSEMFINÁLE

NEDEĽA 1. septembra
15.30 prvé osemfinále
18.00 druhé osemfinále

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #