STRABAG (s lavičkou) prehral derby so Sláviou, Nové Mesto doma stále nevyhralo

17.11.2017

Na výročie Nežnej revolúcie sa v piatok 17. novembra hralo kompletné 10. kolo extraligy žien. Prvú prehru v sezóne zaznamenal STRABAG Volleyball Club, keď v mestskom derby so Sláviou EU nezískal doma ani set. Pod výsledok sa podpísala skutočnosť, že STRABAG nastúpil s lavičkou a s juniorkami z farmárskeho tímu VIVUS Bratislava. Opory sledovali duel len z tribúny.

Majster nestratil s nováčikom ani set, Myjava - Svidník 3:2, Košice v Ľubovni 3:0

17.11.2017

Volejbalisti VKP Bystrina SPU Nitra vyhrali v piatkovom zápase 11. kola extraligy nad nováčikom MVK Zvolen. Obhajca titulu už nastúpili bez smečiara Františka Ogurčáka, ktorý prestúpil do talianskej Ortony.

Gala CEV v Moskve. V Európe najlepší Rus Michajlov a Srbka Boškovičová

17.11.2017

Univerzál ruskej volejbalovej reprezentácie a Zenitu Kazaň Maxim Michajlov získal ocenenie Hráč roka na výročnom CEV Volleyball Gala 2017 v Moskve pod patronátom Európskej volejbalovej konfederácie (CEV). Dvadsaťdeväťročný bombardér sa v tomto roku tešil z triumfu na ME v Poľsku a aj v Lige majstrov.

Žreb LM: Obhajca Zenit Kazaň v skupine aj proti Berlínu, v ženskej edícii tri slovenské blokárky

17.11.2017

Volejbalisti ruského Zenitu Kazaň, obhajcu prvenstva a šampióna ostatných troch ročníkov, si v základnej D-skupine Ligy majstrov 2017/2018 zmerajú sily s hráčmi nemeckého klubu Berlín Recycling Volleys, francúzskeho Spacer's Toulouse VB a poľského zástupcu Jastrzebski Wegiel.

Ogurčák sa vracia do Talianska. Zahrá si s Benczom v Ortone

17.11.2017

Skúsený slovenský volejbalista František Ogurčák po krátkej anabáze v slovenskej extralige upúšťa majstrovskú Nitru a po viac ako troch rokoch sa vracia do Talianska. Tridsaťtriročný smečiar sa stal posilou druholigového tímu Sieco Impavida Ortona, kde sa stretne s reprezentačným spoluhráčom Milanom Benzom. Debut v novom drese môže absolvovať už v nedeľu na domácej palubovke proti Brescii.

Dnešný volejbalový program - piatok 17.11. 2017

17.11.2017

Dnešný volejbalový program

PIATOK- 17. 11. 2017

Strabag nestačil v Budapešti na maďarského obhajcu prvenstva

16.11.2017

Volejbalistky Strabag Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava neuspeli vo svojom štvrtom vystúpení v základnej časti MEVZA Cupu 2017/2018, vo štvrtok v Budapešti prehrali 0:3 (-22, -16, -13) s tímom maďarského obhajcu prvenstva Linamar-Békéscsabai RSE. V základnej zostave Békéscsaby nechýbala prvá nahrávačka slovenskej reprezentácie Barbora Koseková. V stredu hráčky Strabagu na tomto turnaji podľahli družstvu miestneho klubu Vasas Óbuda (0:3) a ich bilancia už je vyrovnaná (2 víťazstvá, 2 prehry).

Dejiská mládežníckych turnajov MEVZA 2017

16.11.2017

Vedenie Stredoeurópskej zonálnej asosiácie (MEVZA) zverejnilo dejiská tradičných mládežníckych turnajov, ktoré sa uskutotočnia od 27. do 30. decembra 2017. Na turnajoch všetkých vekových kategórií sa predstavia aj slovenské reprezentácie.

Prievidza zdolala v televíznom šlágri Nitru 3:1, majster prvýkrát prehral

15.11.2017

V repríze finále extraligy mužov vyhrali volejbalisti VK Prievidza nad úradujúcim majstrom 3:1 a pripravili obhajcovi titulu prvú prehru v sezóne. V televíznej predohrávke 13. kola sa hrali výborný volejal, v ktorom sa Nitre takmer podarilo vyrovnať z 0:2 na 2:2. V štvrtom sete však "Kohúti" odvrátili niekoľko setbalov hostí a napokon vyhrali dramatický set 31:29.

Strabag prehral v Budapešti s domácim Vasasom 0:3

15.11.2017

Volejbalistky STRABAG Volleyball Club zaznamenali prvú prehru v prebiehajúcej sezóne. Zverenkyne trénera Tomáš Vargu podľahli v stredu večer vo svojom prvom zápase na turnaji MEVZA Cup v Budapešti s domácim tímom Vasas Óbuda, kde pôsobí slovenská smečiarka Mária Kostelanská, 0:3.