Kde sledovať zápasy Zlatej európskej ligy?

24.05.2019

Už cez víkend sa začína ďalší ročník prestížnej súťaže CEV Zlatá európska liga 2019. V akcii budú opäť oba slovenské reprezentačné výbery mužov a žien. Diváci majú možnosť sledovať naživo všetky stretnutia našich reprezentácií. Domáce stretnutia z Nitry, Humenného aj Popradu odvysiela v priamych prenosoch RTVS na Dvojke, súboje z vonka budú naživo na webe www.eurovolley.tv.

Ostrý štart v sobotu. Slovenky na úvod Zlatej EL zabojujú na Ukrajine

24.05.2019

Tohtoročná súťažná premiéra našich reprezentantiek je za dverami! Zverenky trénera Marca Fenoglia vstúpia sobotňajším zápasom v Záporoží (16.00) proti domácej Ukrajine do bojov v A-skupine Zlatej európskej ligy 2019. Ďalšími súperkami Sloveniek v boji o postupové miesto na Final Four do Chorvátska sú Češky a Švédky.

Slovenky v Číne zdolali aj Rakúšanky, v osemfinále vyzvú Brazílčanky

24.05.2019

Naše reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Andrea Štrbová postúpili už do osemfinále na štvorhviezdičkovom turnaji World Tour v čínskom Ťin-ťiangu. Slovenky nasadené ako dvadsiate v piatok zvládli oba zápasy: najskôr si výhrou 2:0 (18, 10) nad thajskými kvalifikantkami Varapatsorn Radarongovou a Khanitthou Hongpakovou vybojovali postup z D-skupiny, neskôr v 1. kole play-off zvíťazili 2:0 (14, 16) nad rakúskymi dvadsaťpäťkami Katharinou Schützenhöferovou a Lenou Plesiutschnigovou.

Slovenky v Ťin-ťiangu zdolali Thajčanky, ďalšími súperkami Rakúšanky

24.05.2019

Naše reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Andrea Štrbová postúpili do play-off na štvorhviezdičkovom turnaji World Tour v čínskom Ťin-ťiangu. Slovenky nasadené ako dvadsiate si vybojovali postup z D-skupiny, keď po štvrtkovej tesnej prehre 1:2 s Poľkami Wojtasikovou a Kolosiňskou v piatok zvíťazili 2:0 (18, 10) nad thajskými kvalifikantkami Varapatsorn Radarongovou a Khanitthou Hongpakovou.

Kalendár mládežníckych M-SR v beachvolejbale - prihláška, propozície

23.05.2019

Beachvolejbalový úsek Slovenskej volejbalovej federácie informuje o programe júnových mládežníckych majstrovstiev Slovenska 2019 v plážovom volejbale.

Opustil nás Jan Rek, bývalý prezident Európskej komisie rozhodcov

23.05.2019

Dnes, vo štvrtok 23. mája 2019, nás po ťažkej chorobe navždy opustil vo veku 65 rokov Dr. Jan Rek, bývalý prezident Európskej komisie rozhodcov (ERC).

Slovenky podľahli Poľkám v tajbrejku, v Číne o postup proti Thajčankám

23.05.2019

Naše reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Andrea Štrbová neuspeli vo svojom úvodnom vystúpení na štvorhviezdičkovom turnaji World Tour v čínskom Ťin-ťiangu. Slovenky nasadené ako dvadsiate vo štvrtok v 1. kole D-skupiny prehrali tesne 1:2 (10, -16, -13) s trinástym nasadeným poľským párom Kinga Wojtasiková (rod. Kolosiňská), Katarzyna Kocioleková.

Výberové konanie na pozície reprezentačných trénerov mládeže

22.05.2019

Športový úsek SVF vyhlasuje výberové konanie na zodpovedných trénerov RD U16 dievčat (roč. nar. 2006 a mladšie) a RD U17 chlapcov (roč. nar. 2005 a mladší).

V Číne začnú s Poľkami, v skupine aj Američanky a Thajčanky

22.05.2019

Naše reprezentantky v plážovom volejbale Natáliu Dubovcovú a Andreu Štrbovú čaká po minulotýždňovom úspešnom vystúpení v brazílskej Itapeme (9. miesto) tento týždeň ďalší turnaj World Tour rovnakej kategórie Four stars na opačnej strane zemegule - v čínskom Ťin-ťiangu. Slovenky sú v hlavnej súťaži nasadené dvadsiatky, predstavia sa v základnej D-skupine.

XXIII. ročník Memoriálu Františka Mizdoša sa uskutoční 10. augusta

21.05.2019

V sobotu 10. augusta 2019 sa uskutoční XXIII. ročník Medzinárodných majstrovstiev SR veteránov mužov a žien vo volejbale MEMORIÁL FRANTIŠKA MIZDOŠA. Termín uzávierky prihlášok je 31. júl 2019.

generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #