Nitra si zo Svidníka vezie tri body

23.01.2018

Volejbalisti VKP Bystrina SPU Nitra vyhrali v utorňajšom predohrávanom zápase 4. extraligového kola nadstavbovej skupiny 1.-4. na palubovke TJ Slávia Svidník 3:1. Duel sa lámal v koncovke tretieho setu, v ktorom obhajca titulu odvrátil sedem setbalov a napokon vyhral 37:35.

STRABAG prehral v Challenge Cupe v Krasnodare 0:3. Varga: Nemáme sa za čo hanbiť

23.01.2018

Volejbalistky STRABAG Volleyball Club prehrali v prvom zápase osemfinále európskeho poháru Challenge Cup na palubovke Dinama Krasnodar 0:3. Favorizovaný ruský tím mal celý zápas pod kontrolou a nedovolil drámu.

Ktoré ukazovatele herného výkonu sú rozhodujúce pre úspešnosť družstva v súťaži vo vrcholovom volejbale žien?

23.01.2018

Hľadanie príčin úspešnosti družstva v zápase, resp. v súťaži je jednou z dôležitých úloh trénera. Výsledky analýz môžu trénerom slúžiť na objektivizáciu prípadne korekciu obsahu tréningového procesu, v príprave koncepcie hry svojho družstva a v príprave na zápas. Jednou z možností ako skúmať túto problematiku je hľadanie vzťahov medzi umiestnením družstva v súťaži a získanými štatistickými údajmi (ukazovateľmi) z programu Data Volley.

Dnešný volejbalový program - utorok 23.1. 2018

23.01.2018

Dnešný volejbalový program

UTOROK - 23. 1. 2018

Vedenie CEV aj s Ľ. Halandom na návšteve Maďarska pred ME 2019

22.01.2018

Prezident Európskej volejbalovej konfederácie (CEV) Aleksandar Boričič a viceprezident CEV Ľubor Halanda, bývalý dlhoročný prezident Slovenskej volejbalovej federácie (SVF), začali v pondelok návštevu Maďarska, ktoré bude v roku 2019 jedným zo štyroch organizátorov majstrovstiev Európy žien.

STRABAG sa v utorok predstaví v Krasnodare. Varga: Pokúsime sa uhrať čo najlepší výsledok

22.01.2018

Posledný slovenský zástupca v pohárovej Európe STRABAG Volleyball Club stojí na prahu osemfinálovej účasti v Challenge Cupe. Zverenkyne trénera Tomáša Vargu sa už v utorok o 17:30 nášho času predstavia v prvom zápase osemfinále na palubovke favorizovaného ruského Krasnodaru. Do dejiska duelu odletel bratislavský tím v nedeľu z Viedne cez Moskvu, dnes má v Krasnodare na programe tréning. Odveta sa uskutoční v stredu 7. februára 2018 o 20:00 v športovej hale Mladosť.

Na Štrbskom Plese sa uskutočnia historicky prvé majstrovstvá Slovenska v Snow Volejbale

22.01.2018

Po prvý raz sa bude u nás organizovať domáci šampionát v Snow Volejbale. Dejiskom majstrovstiev Slovenska bude Štrbské Pleso, konkrétne doskočisko pod malým lyžiarskym mostíkom v Areáli Snov, v termíne 24.2.

Hráčka mesiaca Romana Hudecová: Sezónu sme rozbehli dobre, ale ideme krok po kroku

22.01.2018

Druhou hráčkou lídra extraligového ženského pelotónu STRABAGU Volleyball Club a druhou smečiarkou pri vyhlasovaní ankety Hráčka mesiaca sa stala 24-ročná Levičanka Romana Hudecová. Bývalá kadetská a juniorská reprezentanta získala toto ocenenie za mesiaca december.

Košice vyhrali v Myjave 3:0, Lamanec pokoril hranicu 300 bodov

21.01.2018

Volejbalisti VK KDS Šport Košice vyhrali v nedeľňajšom zápase 6. kola nadstavbovej časti skupiny o 5.-9. miesto na palubovke Spartaka Myjava 3:0. Kopaničiari tak nevyužili šancu dotiahnuť sa v počte víťazstiev na svojho súpera.

Päťsetové bitky pre Spišskú Novú Ves a Kežmarok

21.01.2018

V oboch nedeľňajších dueloch 2. kola nadstavbovej časti extraligy žien v skupine o 5.-10. miesto sa o víťazstvo bojovalo v piatich setoch a v oboch prípadoch sa tešili po obrate z 1:2 domáce tímy. Nováčik BK97 Stova Spišská Nová Ves si poradil s VTC Pezinok-Bilíkova a KV MŠK Oktan Kežmarok zdolal Hit UCM Trnava.

generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
 • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
 • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFNAY
 • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
 • reklamní partneriJV AVStrength Institute
 • reklamní partneriRona
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres
 • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
 • mediálni partneriTASR
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #