Matušov: Musíme uveriť vo vlastné schopnosti a zručnosti

27.04.2018

Piatkovým súbojom s favoritom skupiny s Tureckom vstúpia do kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy slovenské volejbalové reprezentantky do 19 rokov. Zverenkyne trénera Michala Matušova budú v Humennom bojovať o účasť na tohtoročných ME v Albánsku ešte so Španielskom a Chorvátskom.

Informácie o Grékoch čerpal Kalný aj od Kravárika

26.04.2018

Už v piatok sa v Humennom začínajú turnaje 2. kola kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy mužov do 20 rokov a žien do 19 rokov. Pod Vihorlatom sa predstavia oba slovenské juniorské reprezentačné výbery, ktoré zabojujú o postup na európsky šampionát.

Výberové konanie - generálny sekretár

26.04.2018

Slovenská volejbalová federácia vyhlasuje na základe rozhodnutia Správnej rady zo dňa 24. 4. 2018 výberové konanie na funkciu Generálneho sekretára SVF. Záujemcovia samôžu prihlásiť do 9.5.2018 prostredníctvom emailu na adresu: praca@svf.sk, kde pošlú svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len kandidáto v, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu a budú zaradení do výberového konania. Každý záujemca poskytnutím svojich osobných údajov dáva súhlas s ich spracovaním.

Trendy v rozvoji rýchlostných schopností vo volejbale

26.04.2018

Pod komplexom rýchlostných schopností chápeme schopnosť zrýchlenia pohybov, rýchlosť realizácie jednotlivých pohybov a ich frekvencie a tiež reakčnú rýchlosť na jednoduchý alebo zložitý podnet. Zaradiť sem môžeme aj agilitu ako schopnosť efektívne meniť smer pohybu tela a jeho častí v nadväznosti na nasledujúcu pohybovú a hernú činnosť.

Kvalifikáciu ME do 20 rokov a 19 rokov v Humennom odvysielame LIVE

26.04.2018

Všetky zápasy z 2. kola kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy mužov do 20 rokov a žien do 19 rokov odvysielame naživo na tvcom.cz a laola1.tv. Na východe Slovenska budú od piatka do nedele (27.-29. apríla) bojovať o postup na ME dva slovenské tímy.

Tento rok už 5. volejbalový kemp v Leviciach

25.04.2018

Po ostatných štyroch úspešných ročníkoch volejbalového kempu v Leviciach, pripravujeme aj tento rok pre všetky dievčatá a chlapcov, ktorí majú radi volejbal a sú vo veku od 8 do 17 rokov jeho už piate úspešné pokračovanie.

Kapitánka Karolína Fričová: Veríme, že v Humennom bude dobrá atmosféra a veľa divákov

24.04.2018

Humenné bude v závere týždňa patriť volejbalu. Na východe Slovenska budú od piatka do nedele bojovať o postup na majstrovstvá Európy dva slovenské tímy. Druhé kolo kvalifikácie čaká reprezentačný tím žien do 19 rokov, aj mužov do 20 rokov.

Rozpis semifinálových turnajov M SR starších žiačok

24.04.2018

Na základe konečného umiestnenia sa v 1. časti súťaže M SR starších žiačok v oblastiach, prinášame rozpis semifinálových turnajov.

Hráčmi mesiaca apríl sa stali Hudecová a Marcilio

24.04.2018

Víťazmi ankety o najlepšieho hráča mesiaca apríl vo volejbalovej extralige žien, resp. mužov sa stali Romana Hudecová (STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava) a Marcilio Braga Da Silva (VK Prievidza). Obaja pomohli výbornými výkonmi vo finálových sériách svojim tímom k titulu a obaja sa tešili z prvenstva v ankete druhýkrát. Hudecová triumfovala v decembri a Marcilio v januári.

Humenčan Pavol Kurej: Na kvalifikáciu doma sa veľmi teším

23.04.2018

V aktuálnom výbere trénera Petra Kalného, ktorý sa pripravuje na blížiaci sa turnaj 2. kola kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy volejbalistov do 20 rokov, sú dvaja Humenčania. V meste pod Vihorlatom sa narodili libero Pavol Kurej, ktorý oblieka dres COP Trenčín a nahrávač Mário Oleárnik z TJ Slávia Svidník.

generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYZLATY BAZANT
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELBRUSNIANKA
  • reklamní partneriKV REZACPONT ATAKRona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #