Oznam: Úradná správa SVF č. 1

23.07.2019

SK SVF zverejnila v utorok 23. 7. 2019 úradnú správu č. 1

Akcia - skupinové zľavy na zápasy ME v Bratislave!

23.07.2019

Volejbalová horúčka na Slovensku stúpa! Už o zopár týždňov sa na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu začnú historické majstrovstvá Európy vo volejbale žien, samozrejme, aj s účasťou našich reprezentantiek. Šampionát odštartuje v piatok 23. augusta, slovenské volejbalistky sa na úvod stretnú so Španielkami. Neskôr ich čakajú Švajčiarky, Bielorusky, Nemky a Rusky.

PRESTUPY: Kapitánka reprezentácie Koseková do Maďarska

22.07.2019

Prestupy slovenských volejbalistov a volejbalistiek v lete 2019.

Muži odštartovali v Poprade záverečnú prípravu na majstrovstvá Európy

22.07.2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti začali v pondelok v Poprade záverečnú prípravu na majstrovstvá Európy, ktoré sa od 12. do 29. septembra uskutočnia vo Francúzsku, Belgicku, Slovinsku a Holandsku. Tréner Andrej Kravárik privítal na úvodnom zraze pod Tatrami 17 hráčov, chýbal len Filip Mačuha, ktorý sa pre študijné povinnosti pripojí k tímu v stredu.

Posledný termín prihlásenia na špecializovanú časť školenia trénerov 1. stupňa

22.07.2019

TMK SVF dáva do pozornosti záujemcom o školenie trénerov volejbalu 1. stupňa, že posledný možný termín na prihlásenie je 1.8. Momentálne je voľných ešte 7 miest. Skôr prihlásení budú uprednostnení. Prihlášky posielajte na mail: pridal@svf.sk.

Titul majstrov Európy do 17 rokov získali Francúzi, do 16 rokov Turkyne

22.07.2019

V závere uplynulého týždňa vyvrcholili majstrovstvá Európy najmladších kategórií, mužov do 17 rokov a žien do 16 rokov. Na šampionáte v Bulharsku sa zo zlata rešili mladí Francúzi, ktorí vo finále v Sofii zdolali domáce Bulharsko 3:1. Tretie miesto obsadili Poliaci. Európsky šampionát dievčat do 16 rokov sa hral v Taliansku a v Chorvátsku, z titulu majsteriek Európy tešili Turkyne, keď v zápase o zlato zdolali v Terste domáce Taliansko 3:0. Bronz získali Rusky. Slovenské reprezentačné výbery sa medzi dvanástku najlepších na záverečné turnaje neprebojovali, obe postúpili zo zonálnej kvalifikácie do 2. kola, odkiaľ ďalej neprešli.

Slovenky sa priblížili fanúšikom. V Bratislave absolvovali autogramiádu

21.07.2019

V bratislavskom nákupnom stredisku Central sa v nedeľu uskutočnila autogramiáda slovenských volejbalových reprezentantiek, ktoré už o mesiac čakajú domáce majstrovstvá Európy v Bratislave. Aj v horúcom počasí a dovolenkovom období bol o podpisy našich volejbalistiek záujem a dievčatá sa aspoň takto priblížili k publiku.

Víťazmi Memoriálu Mariána Chrenku sa stali Tokošová – Slezáková a Kviečinský – Kollár

20.07.2019

Po mládežníckom šampionáte do 22 rokov sa v skalickom areáli plážových športov, konal ďalší z turnajov série majstrovstiev Slovenska v beachvolejbale mužov a žien.

Majstrami SR do 22 rokov sú Martáková s Ellou Erteltovou a Čizmazia s Pokopcom

19.07.2019

V priebehu týchto dní sa v beachvolejbalovom centre v Skalici sústredila slovenská mládežnícka elita, ktorá tu bojovala o tituly v najstaršej juniorskej kategórii do 22 rokov. Predstavili sa tu aktuálni ale aj vlaňajší mládežnícki reprezentanti ako aj majstri Slovenska vo všetkých kategóriách. Celkovo sa v skalickom areáli plážových športov zúčastnilo 22 dvojíc.

Slovenky v play-off v Espinhu zostali na štíte Američaniek

19.07.2019

Naše reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Andrea Štrbová sa s turnajom World Tour kategórie Four stars v portugalskom Espinhu rozlúčili v 1. kole play-off. 

generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #